Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves Šiauliuose ir jų apylinkėse

Tarp kitko, kas šventėte Šeduvos malūne, kaip ten kainos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Redyskala @ 2014 05 02, 16:39)

Be to mus apie jokius daiktų dingimus nesakė, neminėjo :|

biggrin.gif būtų kvailas jei minėtų.. Siūlau nepasitikėti jauno ir verslaus šeimininko žodžiu, kai sakys, kad visas duris užrakino šventės metu.. Pasitikrinkite patys keletą kartų. Pati niekada niekada ten nedarysiu jokios šventės ir kitiems nerekomenduoju. Ne tiek dėl pačios vagystės, kiek dėl šeimininko reakcijos (ar labiau nereakcijos) į visą šį įvykį. Gaila, kad tai yra vienos iš gražiausių patalpų Šiaulių rajone... verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(-Dainora- @ 2014 07 01, 19:59)
biggrin.gif būtų kvailas jei minėtų.. Siūlau nepasitikėti jauno ir verslaus šeimininko žodžiu, kai sakys, kad visas duris užrakino šventės metu.. Pasitikrinkite patys keletą kartų. Pati niekada niekada ten nedarysiu jokios šventės ir kitiems nerekomenduoju. Ne tiek dėl pačios vagystės, kiek dėl šeimininko reakcijos (ar labiau nereakcijos) į visą šį įvykį. Gaila, kad tai yra vienos iš gražiausių patalpų Šiaulių rajone... verysad.gif  verysad.gif

Na būtinai perspėsime svečius ir patys pasisaugosime smile.gif
pasidalinsiu aš įspūdžiais paskui smile.gif
Atsakyti
sveikos merginos, visas noriu perspeti nesinuomoti saules musio sodybos nes baisiai nukentejome...ten savininke kai nuomojates apsimeta labai malonia ir ttt o kai po baliaus viskas jai netinka...visus savo darbuotojus vadina psichiskai nesveikais taciau pati tokia yra...
Atsakyti
Sveikos esamos ir būsimos nuotakos smile.gif
mūsų vestuvės 2015 liepą, tada manau jau pats metas pradėti ieškoti šventės vietos, tuo labiau, kad gyvenam užsienyje. Perskaičiau visą temą, tad mano sąrašiuke atsidūrė šios vietos:
1) Užvenčio malūnas
2) Medinčius
3) Pakeleiviai
4) Pušyno vila
5) Mūsų verbena
6) Smakų smakas
7) Tytuvėnų papartis
8) Žarija (dažniausia giminių susitikimų vieta).
Kadangi vestuves planuojame nedideles, maždaug 20 žmonių ir vienai dienai, man labiausiai prie širdies "Smakų smakas", be to nesu girdėjusi nė vieno blogo atsiliepimo apie jį smile.gif, gal jūs dar ką galėtumėt pasiūlyti, ko mano saraše smile.gif kadangi nelabai gaudausi šiuose reikaluose, klausiu jūsų, kaip yra su salės užsakymu? jei sako, kad žmogui tarkim kainuos 100lt, ar reikės dar atskirai už salę mokėti ar ne?
Atsakyti
Mane taip pat labai domina atsiliepimai apie Smakų smake rengiamas šventes (užsakomojoje salėje)
Atsakyti
QUOTE(mulacike @ 2014 08 10, 19:21)

Kadangi vestuves planuojame nedideles, maždaug 20 žmonių ir vienai dienai, man labiausiai prie širdies "Smakų smakas", be to nesu girdėjusi nė vieno blogo atsiliepimo apie jį smile.gif, gal jūs dar ką galėtumėt pasiūlyti, ko mano saraše smile.gif kadangi nelabai gaudausi šiuose reikaluose, klausiu jūsų, kaip yra su salės užsakymu? jei sako, kad žmogui tarkim kainuos 100lt, ar reikės dar atskirai už salę mokėti ar ne?


Labai rekomenduoju Smaku Smaka bigsmile.gif
Pries savaite atsventeme savo kuklias vestuves, buvo 18 zmoniu, emem antrame aukste VIP sale. Esu labai patenkinta wub.gif Is vakaro nuvezem torta, labai maloniai prieme, viska reikiamu laiku isdeliojo, papuose, kedes su baltais uztiesalais, perristos kaspinais, labai grazi aplinka, skanus maistas, isejimas i mums skirta balkona, salia tualetas, nereikia laipioti laiptas ir visiems rodytis biggrin.gif Uz sales nuoma dabar ziuriu kad eme 100 lt, ir jei virsysit valandas - savaitgaliais po 24 val. uz kiekviena valanda vel ima po 100 lt. Virtuve iki 22 val. jei ko reikia is anksto butina pranesti. Mes emem geliu salona kad mums padekoruotu sale, bet realiai nebutina, nes jie jau is saves graziai viska papuosia.
Nebuvo nei vieno svecio kam butu kas nors nepatike, tikrai galiu drasiai rekomenduoti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(varlyte3 @ 2014 08 25, 08:02)
Labai rekomenduoju Smaku Smaka  bigsmile.gif
Pries savaite atsventeme savo kuklias vestuves, buvo 18 zmoniu, emem antrame aukste VIP sale. Esu labai patenkinta  wub.gif Is vakaro nuvezem torta, labai maloniai prieme, viska reikiamu laiku isdeliojo, papuose, kedes su baltais uztiesalais, perristos kaspinais, labai grazi aplinka, skanus maistas, isejimas i mums skirta balkona, salia tualetas, nereikia laipioti laiptas ir visiems rodytis  biggrin.gif Uz sales nuoma dabar ziuriu kad eme 100 lt, ir jei virsysit valandas - savaitgaliais po 24 val. uz kiekviena valanda vel ima po 100 lt. Virtuve iki 22 val. jei ko reikia is anksto butina pranesti. Mes emem geliu salona kad mums padekoruotu sale, bet realiai nebutina, nes jie jau is saves graziai viska papuosia.
Nebuvo nei vieno svecio kam butu kas nors nepatike, tikrai galiu drasiai rekomenduoti  thumbup.gif

Sveikute, labai smagu sulaukti teigiamu atsiliepimu apie planuojama nuomotis vieta:) Kiek kainavo vienam zmogui, ar nera labai brangu? buvau skaiciusi, kad gerimus tik is ju galima sakytis, ar tai tiesa? muzikantus ten imanoma patalpinti ? jei galesit papasakokit, labai idomu smile.gif aciu.
Atsakyti
Sveikos forumo skaitytojos,

sakiau, kad pranešiu kaip praėjo šventė Jonaitiškių dvare. Tai va, šventė buvo puiki, niekas niekur nedingo iš daiktų, nei svečiams, nei jauniesiems. Dvaro savininkas paslaugiai bendravo su mumis iki pat šventės. Maistas tikrai skanus (užsakinėjom vieną vegetarišką patiekalą, tai atydžiai išsiklausinėjo kokio lygio vegetaras, kad paskui nebūtų priekaištų, kad sviesto įdėjo į patiekalą smile.gif ). Galėjom leisti ir fejerverkus. Buvo paruošta speciali pakyla su vazomis gėlėms pamerkti. Padavėjų aptarnavimas puikus, nieko ant stalo netrūkdavo. Antrą dieną likusį maistą sudeda padavėjos (nors ir mes patys dėjom). Apibendrintai sakyčiau aukšto lygio aptarnavimas. Kaip ir minėjau dvaras pats labai gražus. Tačiau čia tik mano asmeninė nuomonė smile.gif
Tikiuosi informacija padės kam nors apsispręsti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mulacike @ 2014 09 04, 19:53)
Sveikute, labai smagu sulaukti teigiamu atsiliepimu apie planuojama nuomotis vieta:)  Kiek kainavo vienam zmogui, ar nera labai brangu? buvau skaiciusi, kad gerimus tik is ju galima sakytis, ar tai tiesa?  muzikantus ten imanoma patalpinti ? jei galesit papasakokit, labai idomu smile.gif aciu.

Neskaiciavome tiesa sakant kiek vienam zmogui gavosi, nes eme sveciai papildomai dar ka norejo patys is baro. Bet tikrai kainos normalios. Gerimai tik is ju.
Muzikantus galima patalpinti drasiai.
Atsakyti
QUOTE(striushka @ 2014 06 27, 08:28)
Tarp kitko, kas šventėte Šeduvos malūne, kaip ten kainos?  g.gif



Drauge šventė vestuvės ten tai kainos nemažos bijau pameluoti žmogui apie 180lt plius nuoma.
Papildyta:
QUOTE(mulacike @ 2014 08 10, 17:21)
Sveikos esamos ir būsimos nuotakos  smile.gif 
mūsų vestuvės 2015 liepą, tada manau jau pats metas pradėti ieškoti šventės vietos, tuo labiau, kad gyvenam užsienyje. Perskaičiau visą temą, tad mano sąrašiuke atsidūrė šios vietos:
1) Užvenčio malūnas
2) Medinčius
3) Pakeleiviai
4) Pušyno vila
5) Mūsų verbena
6) Smakų smakas
7) Tytuvėnų papartis
8) Žarija (dažniausia giminių susitikimų vieta).
Kadangi vestuves planuojame nedideles, maždaug 20 žmonių ir vienai dienai, man labiausiai prie širdies "Smakų smakas", be to nesu girdėjusi nė vieno blogo atsiliepimo apie jį smile.gif, gal jūs dar ką galėtumėt pasiūlyti, ko mano saraše smile.gif kadangi nelabai gaudausi šiuose reikaluose, klausiu jūsų, kaip yra su salės užsakymu? jei sako, kad žmogui tarkim kainuos 100lt, ar reikės dar atskirai už salę mokėti ar ne?
Papildyta:

Man labai praverstų tavo sąrašiukas smile.gif ačiū.
Papildyta:

mulacike@gmail.com




Galiu parekomenduoti sodyba Kelmės rajone kas ieško nebrangiai. Kadangi patys darome vetsuves kita met. tai viską esu išnaršius. Kad nori pataupyti šita informacija pravers:) Kelmės raj Petrališkių kaime, ratsi buvo man sunku labai:) Bet salė didelė erdvi stikliniai langai, apačioje turi salė bilijardo, baseina, pirtis. Kaina žmogui kiek pamenu maistas 60-70Lt ir nuoma su pirtimi parai 700LT. Kaina tikrai viena iš pigiausių ką radome ir salygos tikrai pagal kaina super.
UAB "International Restaurant"
Adresas: Beržyno g. 1, Petrališkė, LT-86280 Kelmės r.
Telefonas: 8 672 14724
El. pašto adresas: nijole.mikniene@gmail.com
Darbo laikas: 8-24 val.

Atsakyti
Sveikos mergaites;) sia vasara susizadejome ir pradedame po truputi planuotis vestuves , tik tiek, kad vestuviu abu nenorime nei baznycioje nes nej wienas nesam itin tikintys, nei metrikacijoje nes ta pati sale lb slegia , kasko noretusi tokio jaukaus ir kitokio, tad galvojame apie vestuves, kur atvaziuotu sutuokti is metrikacijos darbuotojai, tik beda kad labai grieztos taisykles del teritorijos nes waziuoja tik miesto teritorijoje tai ieskome kaskokios isskirtines vietos. Abu esame is Siauliu ir vestuves bus itin kuklios, bus tik teveliai abieju ir liudininkai , tad musu bus 10. Tai gal kas pan viziha turi? Ar gal kaskas jau dare ar dalyvavo tokio pobudzio vestuvese ir galetu pagelbeti ir patarti del vietos? Buciau lb dekunga , nes labai ieskau siuo metu paciuose Siauliuose isvis nera tokiu vietu kurios butu priimtinos gal mamytes pagelbes?

Atsakyti