Įkraunama...
Įkraunama...

Yarina - 2

noriu paklausti jūsų merginos, ar nieko tokio jeigu pradėčiau gerti KT ne nuo pirmos mėnesinių dienos? nes aš sirgau prieš 2sav, o db tik po kokių 2mėn sirgsiu, nes mano mėnesinės kažkokios nepastovios... bijau, kad tik blogiau nebūtų, o tiek daug nenoriu laukt, man reikia kuo greičiau pradėti tą odą tvarkytis, nes išrasė dėl problematiškos veido doh.gif labai būtų šaunu jei atrašytumėt! niekur apie tai nerandu informacijos, gal jūs ką nors žinosit iš patirties savo..
p.s. man dėl apsisaugojimo nereikia, todėl ir klausiu ar būtų galima gerti anksčiau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marymom: 08 lapkričio 2011 - 18:19
QUOTE(marymom @ 2011 11 08, 19:09)
noriu paklausti jūsų merginos, ar nieko tokio jeigu pradėčiau gerti KT ne nuo pirmos mėnesinių dienos? nes aš sirgau prieš 2sav, o db tik po kokių 2mėn sirgsiu, nes mano mėnesinės kažkokios nepastovios... bijau, kad tik blogiau nebūtų, o tiek daug nenoriu laukt, man reikia kuo greičiau pradėti tą odą tvarkytis, nes išrasė dėl problematiškos veido doh.gif labai būtų šaunu jei atrašytumėt! niekur apie tai nerandu informacijos, gal jūs ką nors žinosit iš patirties savo..
p.s. man dėl apsisaugojimo nereikia, todėl ir klausiu ar būtų galima gerti anksčiau ax.gif


Nesvarbu kokiu tikslu ruosiesi gerti, bet visu pirma tai veikia moteriskus reikalus. Tad nori nenori, teks laukti pirmosios menesiniu dienos, net nebandyk gerti anksciau, nes tada gali isvis pradet menesiais kraujuot ar dar baisesnes komplikacijos... Tad geriau pakentek, sulauk, ir tada gerk kaip reikia. Pades ir odai, ir menesiniu reguliarumui.
Atsakyti
Noreciau ir as pasidalinti patirtimi apie yarina. Vartoju jau beveik metus ir planuoju mest. Pirmus puse metu viskas buvo ok. Neskaitant pirmo men. kol priprato organizmas ir seip nuolatinio galvos skausmo pries ir per menesines, bet jis nera toks varginantis, kad butu priezastis jas mest. Taciau po puses metu atsirado kiti nepageidaujami reiskiniai. Visai dingo lytinis potraukis, nera net minties apie sexa verysad.gif Kitas netiketumas - celiulitas ant slaunu ziauriai isryskejo nors esu labai kuda ir niekada tokio dalyko neturejau! blink.gif Dar vargina amzinai nieztincios akys. Na ir nuotaiku kaita nenormali - pykcio priepuoliai, asaros, neviltis.. Manau, kad cia bus siu hormonu kalte verysad.gif
Dabar svarstau apie spirales, bet ten irgi kiti niuansai. Koki sprendima priimt nzn, o ir ginekologe pas mane ne patareja, israso recepta ir viso gero. Turbut belieka prezervatyvai.. unsure.gif
Atsakyti
Sveikos,

QUOTE(Caraiciuke @ 2011 12 06, 15:31)
Turbut belieka prezervatyvai.. unsure.gif

pradėjau vartoti ir aš šias tabletes, dar tik kelios dienos, todėl jokio šalutinio poveikio nejaučiu. Iki šiol turėjau paprastą varinę spiralę, man tiko, bet kadangi dabar gydausi gimdos kaklelio žaizdelę, teko ją išimti. Kartą su vyru pabandėm prezervatyvą, tai kažkokia nesąmonė, neįsivaizduoju kaip poros gali juos naudoti doh.gif
Atsakyti
Sveiki, bandau teirautis čia.. Vartojau kontraceptines tabletes 3mėnesius (pradėjau vartoti dėl menstruacijų ciklo sureguliavimo- Yarina). Mėnesinės visą tą vartojimo laiką buvo reguliarios kaip laikrodis. Tuomet teko neplanuotai išvykti ir pamiršau nusipirkti naują pakuotę tablečių. Taigi gavosi neplanuota mėnesio pertrauka. Mėnėsinių sulaukiau tuo pačiu metu, kaip ir vartojant kontraceptines tabletes. Grįžau iš kelionės ir nusprendžiau vėl vartoti kontraceptikus, nes norisi jaustis saugiai, o ir receptas dar galioja. Savavališkai pradėjau vartoti tabletes po menstruacijų, nes paskaičiavau, jog tokiu būdu mėnesinių sulauksiu tokiu metu kaip visada. Deja, perskaičius informacinę knygelę supratau, kad po pertraukos turėjau pradėti gerti nuo pirmos mėnesinių dienos. Noriu paklausti, kokią žalą organizmui padariau? tabletes vartoju jau apie savaitę. Ar galiu tikėtis, kad esu saugi?
Gal kuri esate susidūrusi su panašia situacija?
Atsakyti
Na ką aš ir pradėjau šias tabletes gert. Išgėriau vieną pakuotę ir šiuo metu 7 dienų pertrauka. Truputį nejauku, nes beveik visas dienas kol gėriau po truputuką tepliojo, bet labai nedaug. Tai tikiuosi, kad čia organizmas taip pratinasi ir nuo naujos pakuotės bus jau viskas gerai. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(tavomazvaike @ 2012 01 06, 19:21)
Na ką aš ir pradėjau šias tabletes gert. Išgėriau vieną pakuotę ir šiuo metu 7 dienų pertrauka. Truputį nejauku, nes beveik visas dienas kol gėriau po truputuką tepliojo, bet labai nedaug. Tai tikiuosi, kad čia organizmas taip pratinasi ir nuo naujos pakuotės bus jau viskas gerai.  cool.gif


Taip, cia taip pratinasi, gali ir antra menesi siek tiek patepti, bet cia jau maza tikimybe smile.gif
Atsakyti
Man visiškai netiko šios tabletės. Jutau įvairius negalavimus, pastovų kraujavimą, nesibaigiantis galvos skausmas... Nu savaijauta tragiška buvo unsure.gif Gydytojas pakeitė į kitas - bėdas kaip ranka nuėmė.
Atsakyti
O jei nesiliaus patepliojimai, tai po kiek laiko reikėtų keist į kitas? g.gif

Ir dar nežinau pastebėjau, kad krutinė visad jautri pradėjo būt, kai geriu..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tavomazvaike: 12 sausio 2012 - 13:46
sias tabletes geriu jau tikrai ilgai... gal nuo 18 metu.. geriau kazkur 5 metus ir sumasciau pastoti.. tai nebuvo jokiu problemu.. po to dar sumasciau vaikiuka, tai vat taip ir gavosi... po antrosios pradejau vel gerti sias KT.. nesiskundziu jom, neauga nei svoris, nei dar kokie blogumai... tik tai kad noro nera tas tiesa.. retai buna, bet kazkaip neprikisau sito sioms tabletems.. maniau kad tai problema many... ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Geriau nemazai laiko, ir 2 metus, ir po to dar nemazai laiko su pertraukom, yarina man tinka ir patinka, taciau jos nera tokios jau is ''silpnuju'' tiek vyrisku tiek moterisku hormonu jos turi daugiau nei kitos mazesniu doziu KT, bet jas dazniausiai siulo jaunesnems nes vargina oda,ir panasus simptomai....taip pat svoris, dazna mergaite skundzias svorio didejimu.. visada galima rintis mazesniu doziu KT, ir nejaust jokiu salutiniu poveikiu
Atsakyti
Negerkit Yasmin merginos, JAV iskelta baudziamoji byla del situ tableciu, nes jos sukelia sirdies smugi ir daug kitu pasaliniu veiksniu, del kuriu galima net numirti, per tv pastoviai rodo ir renka zmones, kurie nuo ju nukenteje, kad butu kuo daugiau liudininku ir priverstu ju gamintojus finansiskai zmonems atlyginti... baisu... o Lietuvoj jas vis dar pardavineja?
Atsakyti