Įkraunama...
Įkraunama...

Dr. Nona

QUOTE(Typhoon Morakot @ 2011 08 05, 09:49)
Gal galetumete parasyti Solaris kremo sudeti? g.gif Ir keli klausimeliai:
Ar tai butu tinkamas produktas naudoti kasdienai? Kaip ant jo dengiasi pudra? Ar neblizga veidas? Ar ilgainiui naudojant nekemsa poru?
Taip pat domina ir dinaminis kremas 4u.gif Kuris yra labiau vertas isigyti kaip drekiklis? g.gif

Atsakyti
[FONT=Times][SIZE=7][COLOR=blue]
QUOTE(Typhoon Morakot @ 2011 08 05, 09:49)
Gal galetumete parasyti Solaris kremo sudeti? g.gif Ir keli klausimeliai:
Ar tai butu tinkamas produktas naudoti kasdienai? Kaip ant jo dengiasi pudra? Ar neblizga veidas? Ar ilgainiui naudojant nekemsa poru?
Taip pat domina ir dinaminis kremas 4u.gif Kuris yra labiau vertas isigyti kaip drekiklis? g.gif



Soliario kremo sudetis;DNR regeneruojamasis kompleksas,negyvosios jūros vanduo ir mineralai ;augalinio vaško emulsija,saulėgražų,jojobos ,avokadų aliejus,alijošių,apelsinų.rozmarinų,čiobrelių,ekstraktai,tokoferolis(vitaminas E)izopropilalmitatas,lecitinas,rūgštis,pieno,askorbo,silicilo,gliukono.Mano manymu,šis kremas labiau tinka po dušo ,palepinti drėgmą odą .Jeigu domina galiu atsiusti knygele apie visus produktus rašyti žynute.
Atsakyti
QUOTE(vidanta @ 2011 08 05, 12:11)
[FONT=Times][SIZE=7][COLOR=blue]
Soliario kremo sudetis;DNR regeneruojamasis kompleksas,negyvosios jūros vanduo ir mineralai ;augalinio vaško emulsija,saulėgražų,jojobos ,avokadų aliejus,alijošių,apelsinų.rozmarinų,čiobrelių,ekstraktai,tokoferolis(vitaminas E)izopropilalmitatas,lecitinas,rūgštis,pieno,askorbo,silicilo,gliukono.Mano manymu,šis kremas labiau tinka po dušo ,palepinti drėgmą odą .Jeigu domina galiu atsiusti knygele apie visus produktus rašyti žynute.



juk yra soliaris kunui - kuno lasjonas, bet yra soliaris veidui su vitaminu A. Nereikia maisyti siu dvieju kremu. Mano drauge naudojo naktini...
Atsakyti
QUOTE(Eleite @ 2011 08 05, 12:57)
juk yra soliaris kunui - kuno lasjonas, bet yra soliaris veidui su vitaminu A. Nereikia maisyti siu dvieju kremu. Mano drauge naudojo naktini...


Skaiciau atsiliepimu, kad Soliari kunui, daug kas naudoja ir veidui. Ka manote? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Typhoon Morakot @ 2011 08 05, 13:02)
Skaiciau atsiliepimu, kad Soliari kunui, daug kas naudoja ir veidui. Ka manote? g.gif


soliaris kunui kartu turi apsaugine, gydomoja funkcija, svelnina randus . As ji veidui naudoju tik jei reikia buti sauleje ir neturiu spec. apsauginio kremo. Jei ypatingu problemu su veiduku nera, geriau imti specialiai veidui sukurta krema.

Siaip dar geras dinaminis. Jis labai gerai drekina. Ypac po kaukes, kuri gydo ir valo, bet kartu ir sausina oda. Zodziu, jei kasdieniam vartojimui - imciau specializuotus kremus veidui. Jei gydymui ir po kaukes - tada dinamini.
Atsakyti
QUOTE(Eleite @ 2011 08 05, 13:46)
soliaris kunui kartu turi apsaugine, gydomoja funkcija, svelnina randus . As ji veidui naudoju tik jei reikia buti sauleje ir neturiu spec. apsauginio kremo. Jei ypatingu problemu su veiduku nera, geriau imti  specialiai veidui sukurta krema.

Siaip dar geras dinaminis. Jis labai gerai drekina. Ypac po kaukes, kuri gydo ir valo, bet kartu ir sausina oda. Zodziu, jei kasdieniam vartojimui - imciau specializuotus kremus veidui. Jei gydymui ir po kaukes - tada dinamini.


Dekui uz informacija 4u.gif
O kokiu daznumu galima daryti kaukes riebiai/misriai odai? g.gif Maciau per youtube, kad ant kaukes yra tepamas dinaminis kremas ir po 5 min. nuplaunama viskas. Ir kompresu poveikis domina. Ar juos naudoti pakaitomis su kauke? g.gif
Beje, gal kas turi atsiliepimu apie dekoratyvine kosmetika (pudra, tusas, lupdazis)?
Atsakyti
QUOTE(Typhoon Morakot @ 2011 08 05, 13:02)
Skaiciau atsiliepimu, kad Soliari kunui, daug kas naudoja ir veidui. Ka manote? g.gif


nezinau, man kazkaip veidui geriau veido soleris arba dinaminis ar paakiu kremas.
o apie dekoratyvine tai pudra kompaktine turiu man patinka nesausina odos, nebuna to odos tempimo.
o veido kauke naudojama 1-2 kartus per savaite sausai odai 1-3 min riebiai 5-7 min
Atsakyti
QUOTE(mamamia25 @ 2011 08 09, 12:09)
nezinau, man  kazkaip veidui geriau veido soleris arba dinaminis ar paakiu kremas.
o apie dekoratyvine tai pudra kompaktine turiu man patinka nesausina odos,  nebuna to odos tempimo.
o veido  kauke  naudojama  1-2 kartus per savaite sausai odai 1-3 min riebiai 5-7 min

As kuno soliari sekmingai naudoju veidui jau daug metu.Esu labai patenkinta rezultatu.kuno soliaris yra zenkliai pigesnis uz veido , o efektas tikrai tas pats.Be to, sis kremas apsaugo veida nuo saules , vejo, dulkiu.Gal but, veido soliario sudetis yra kazkuo geresne.As esu pirkusi ir veido soliari,taciau kazkokio ypatingo skirtumo nepajutau.
Atsakyti
ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mangute: 29 rugpjūčio 2011 - 13:08
Sveiki
Noriu pasidalinti savo patirtimi. Atlikau Imago diagnostika. Gydytoja paklausė - kokį dezodorantą naudoju.Atsakiau Dr. Nonos dezodorantą.
Atsakymas buvo toks .Šis dezodorantas labai geras , nes visai neužkimštos poros ir tai mačiau monitoriaus ekrane.
Aš labai patenkinta Dr. Nonos dezodorantu ir visa produkcija .
Atsakyti
QUOTE(Typhoon Morakot @ 2011 08 05, 12:02)
Skaiciau atsiliepimu, kad Soliari kunui, daug kas naudoja ir veidui. Ka manote? g.gif


naudoju ir gerai lotuliukas.gif siaip mano oda be jokiu bedu tai nzn gal kam nelabai tiks bet man jokiu bedu nebuvo lasas ten lasas sen lotuliukas.gif nu tik nevalgiau jo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(seteriuke @ 2011 11 18, 12:53)
Sveiki
Noriu pasidalinti savo patirtimi. Atlikau Imago diagnostika. Gydytoja paklausė - kokį dezodorantą naudoju.Atsakiau Dr. Nonos dezodorantą.
Atsakymas buvo  toks .Šis dezodorantas labai geras , nes visai neužkimštos  poros  ir  tai mačiau  monitoriaus ekrane.
Aš labai patenkinta Dr. Nonos dezodorantu ir visa produkcija .


Na laukiu ir as sito stebuklo, tikiuosi galesiu ta paty pasakyti ir nenusivilti bigsmile.gif
Atsakyti