Įkraunama...
Įkraunama...

Dr. Nona

Sveikos mamytes,gal kuri galetu papasakoti is kur gauna ir kokios kainos mazdaug siu gerybiu blush2.gif sesuo turi dideliu problemu su prakaitavimu,o man rupi svari veido oda blush2.gif tad jei galite pagelbeti,parasykite i az,bus gera dovana nors ir po svenciu mirksiukas.gif ax.gif
Atsakyti
koks kvapas sios kosmetikos? aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rupestelis @ 2012 01 12, 02:34)
koks kvapas sios kosmetikos? aciu 4u.gif



kvapas - nuostabus...! tikra aromaterapija... bet aisku, skonio reikalas wink.gif
Atsakyti
As tai is cia perku http://www.nona.lt/ man atrodo visoje lt atveza, kad sake is ivairiu miestu ten uzsisako
Papildyta:
QUOTE(tapile @ 2011 08 19, 19:39)
As kuno  soliari sekmingai naudoju veidui jau daug metu.Esu labai patenkinta rezultatu.kuno soliaris yra zenkliai pigesnis uz veido , o efektas tikrai tas pats.Be to, sis kremas apsaugo veida nuo saules , vejo, dulkiu.Gal but, veido soliario sudetis yra kazkuo geresne.As esu pirkusi ir veido soliari,taciau kazkokio ypatingo skirtumo nepajutau.


tai aisku tada, kam moketi daugiau jei ir tas geras smile.gif
del dezodoranto tai jau neisivaizduoju be jo savo kasdienybes, labai geras ir naudoju ji visur kur reikia ir nereikia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mamamia25 @ 2012 01 15, 16:25)
del dezodoranto tai jau neisivaizduoju be jo savo kasdienybes,  labai geras ir naudoju ji visur kur reikia ir nereikia  lotuliukas.gif
As irgi drinks_cheers.gif

Papildyta:
QUOTE(Eleite @ 2012 01 12, 18:07)
kvapas - nuostabus...! tikra aromaterapija... bet aisku, skonio reikalas wink.gif
Tikrai kad skonio reikalas - man patinka visu ju produktu kvapai (tikrai kaip aromoterapija), o pvz mano mama dinaminio kremo kvapo nepernesa - veido negali tept. ax.gif

Papildyta:
QUOTE(Typhoon Morakot @ 2011 08 05, 14:12)
Beje, gal kas turi atsiliepimu apie dekoratyvine kosmetika (pudra, tusas, lupdazis)?
Skysta pudra buvo superine - gaila, kad nebegamina, lupdazi turejau - geras, bet kad stebuklus darytu uz tokia kaina - tai nepastebejau. Nors raso, akd ir nuo herpes viruso apsaugo - galbut - nezinau, kai neturejus...
Atsakyti
Sveikutes. Na ka..ir as galiu pasidalinti savo patirtimi. smile.gif Turiu lupdazi. Ziema mano lupos labai issausedavo,skilinedavo net iki zaizdu..ne karta esu turejus herpi. Pazystama rekomendavo sia firma,nes pati ja platina. Nuo to laiko neturejau nei karto herpio (na gal sutapimas),bet lupos tikrai minkstesnes ir neskilinejo dar. thumbup.gif
Per gimtadieni gavau dovanu dezodoranta rutulini. Tokiu nemegstu,nes man patinka purskiami.Todel atidaviau vyrui. Jis labai prakaituodavo,ypac vasaros naktimis,na tai sake,kad jam tiko..
Seniau esu turejus krema-soliari. Greit isnaudojau,nes ir vasara ji naudojau nuo saules ir seip kasdien kaip krema visam kunui. Beja toki soliari ir savo seses kudikiui dovanojau,tai irgi dziaugesi.
Tikrai nuostabi firma,tik geriausi atsiliepimai. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 16 lapkričio 2012 - 13:34

 ! 
SKELBIMAI forume DRAUDŽIAMI. Jiems skirta Skelbimų lenta.
Kosmetikos platinimas draudžiamas visame forume, taip pat ir Skelbimų lentoje.
Atsakyti
mamytės, kas naudojate šią kosmetiką Klaipėdoje?smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
Bandysiu pakelti temuke ;)Taigi visai sudomino sios firmos produkcija.Tik kaip supratau ji yra platinama g.gif Uzejusi i internetini puslapi aisku kainu nerasta tik gali uzsisakyti,bet pries uzsakant, visu pirma noretusi ir kainas kazkaip susizinoti ax.gif Parasiau jiems laiska ,tai tikiuosi gal atsius koki katalogeli su kainom g.gif O gal yra mamyciu kurios zino /ar pacios platina sia produkcija?
Taigi lauksiu ziniu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriuxs @ 2014 02 09, 13:29)
Sveikos,
Bandysiu pakelti temuke ;)Taigi visai sudomino sios firmos produkcija.Tik kaip supratau ji yra platinama g.gif Uzejusi i internetini puslapi aisku kainu nerasta tik gali uzsisakyti,bet pries uzsakant, visu pirma noretusi ir kainas kazkaip susizinoti ax.gif Parasiau jiems laiska ,tai tikiuosi gal atsius koki katalogeli su kainom g.gif O gal yra mamyciu kurios zino /ar pacios platina sia produkcija?
Taigi lauksiu ziniu 4u.gif



Visai neseniai ir as susigundziau sia kosmetika ir uzsisakiau pirmasias prekes.
Dabar lauksiu. Mano drauge ja platina, tai turejau progos viska pauostyti ir apziureti. Man labai patiko kvapai, kaip kazkas rase tikra aromaterapija. O del poveikio galesiu pasakyti tik veliau. Na ir dar kaina nera pigi priemoniu, bet jeigu geras produktas, gal geriau vienas, bet geras. Ir dar kas man patiko, kad viena produkta galima naudoti daugeliu atveju smile.gif
Atsakyti
Jo sita produkcija nuostabi. isbanziau ir dirbu , zmonem padedu. Super! Zinau receptu kaip veikia.
Atsakyti
aš dezodorantą jau gal dešimt metų naudoju smile.gif geras daiktas
Atsakyti