Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka

QUOTE(jolaxus @ 2009 03 22, 16:01)
o aš manyčiau, kad jei ten ir ateityje laukai išliks, tai gal vistik padoriausias ir ilgaamžiškiausas variantas būtų kažkokie spygliuočiai. kad ir eglučių juosta. tiesa, eglės gana masyvią sieną užaugina, tačiau tokia siena ir žiemai ir vasarai būtų garantuota


Taip , kol kas artimiausiu laiku nusimato laukai.
Šiaip tai darysim tinklinę tvorą. Pabėgom iš miesto, už langų laukai, matosi kiškiai, stirnos. Nu bet tie šiauriniai vėjai doh.gif Norisi šilumos. Dėl privatumo- nėra ten nuo ko slėptis.
Atsakyti
QUOTE(loretabr @ 2009 03 22, 17:30)
Taip , kol kas artimiausiu laiku nusimato laukai.
Šiaip tai darysim tinklinę tvorą. Pabėgom iš miesto, už langų laukai, matosi kiškiai, stirnos. Nu bet tie šiauriniai vėjai doh.gif Norisi šilumos. Dėl privatumo- nėra ten nuo ko slėptis.

tai tuomet norint kažkokios žalumos belieka svarstyti vijoklių variantus ant tos tinklo tvoros
Atsakyti
QUOTE(meduliukas @ 2009 03 22, 13:26)
lotuliukas.gif  tongue.gif
Paprastatsis sermuksnis - svyruokline forma ax.gif

aisku g.gif .

QUOTE(DeeDee @ 2009 03 22, 14:37)
saldokai, bet pati mintis neduoda ramybės. Sunkesni vazonai turėtų vėją atlaikyt.

man labiausiai tipo tokios lentynos patinka ir naudinga - gali bet kokia negrazia (arba grazia biggrin.gif ) siena paslepti, lauke uztenka mazytes pastoges tokioms lentynoms pakisti :
http://www.inspirier...f...Bƶden.html
http://www.inspirier...f...Ƥtter.html

QUOTE(smth1 @ 2009 03 22, 14:39)
Cia mano idealas.  wub.gif

eik jau, negi tau patinka toks chaosas bigsmile.gif ?

sid.kuoja, gi niekas tau nesiulo tiek pat vazonu pasistatyti ir lentynu pasikabinti doh.gif , gali pavyzdziui takeli arba aiksteles/gelyno forma nusikopijuoti.

QUOTE(ErikaI @ 2009 03 22, 14:57)
kažkada buvo kalba apie  VIJOKINES BRAŠKES. Tada buvo prieita išvados, kad jų NEBŪNA. O vakar aš radau valstiečių laikraštį reklamą.

jei laikysi uz kiekvieno uso paemus, tada bus "vijoklines" biggrin.gif , taciau jas labai sekmingai galima auginti kaip svyrancias, vazonuose arba loveliuose.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 22 kovo 2009 - 16:54
QUOTE(loretabr @ 2009 03 22, 14:30)
Taip , kol kas artimiausiu laiku nusimato laukai.
Šiaip tai darysim tinklinę tvorą. Pabėgom iš miesto, už langų laukai, matosi kiškiai, stirnos. Nu bet tie šiauriniai vėjai doh.gif Norisi šilumos. Dėl privatumo- nėra ten nuo ko slėptis. 


Žr. www.klevai.lt
skiltis - buferinės sritys

Jeigu leidžia vieta, idealiausia būtų paprastos eglės. Mūsų namo ankstesni šeimininkai buvo užsodinę juostą iš labiausiai vėjuotos pusės. Esam labai dėkingi. Tos eglės jau suaugusios didžiule siena, tikrai puiki apsauga drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2009 03 22, 17:49)

sid.kuoja, gi niekas tau nesiulo tiek pat vazonu pasistatyti ir lentynu pasikabinti  doh.gif  , gali pavyzdziui takeli arba aiksteles/gelyno forma nusikopijuoti.


Teip teip, bet as visvien bais noriu pasisakyt grazu man ar nylabaaai blush2.gif

Sita fantastiska wub.gif My Webpage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidabrinekuoja: 22 kovo 2009 - 17:19
jolaxus, ačiū už komentarą 4u.gif vat brandinom tą mintį, kad tą baseiną pašalint, tik kažkaip .. na vis tik jis pakankamai gilus - aš esu 1,78 cm, tai kai atsistoju apačioje, mano net galvos nesimato doh.gif valyti jį irgi sudėtinga, kadangi tai grynas betonas, galvojam jį taip pat tavrkyt, tik deramės su pažįstama baseinų tavrkytoja, kaip idealiausiai tai padaryti.
Galvoju šiais metais palei tą šiaurinį patvorį prisodinti pirmai pradžiai kvapniųjų pelėžirnių, jie lengvi, aukšti , gardžiai kvepia ir bus šiek tiek priedanga nuo kelio blush2.gif
o prie to baseino.. pagalvojau, gal atkartojant jo formą užpilti pirties spalvos mulču ir tada kažkokias žemaūges gėles komponuot.. tik kad.. na, dar turiu idėja, padaryti link to baseino nuo tvoros pusės ale mini kriokliuką ( na, pagal visus kiemo ir trobos gabraitus, kad nebūtų labai griozdiškas), tada šalia jo kokį nors medelį, neaukštą, žemyn svyrantį... nežinau... doh.gif
Atsakyti
Sveikos,

kada geriausia sėti žolę, kad ji tanki ir žalia sudygtų ir kaip tai daryti.... 4u.gif smile.gif
Prieš metus kaimynai tiesiog pabarstė ant senos žolės sėklų, bet nežinau, ar tai efektyvu.... smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Tai va, vėl aš čia su savo tais balkonėliais 4u.gif

Kompa tvarkė.. o čia žiūriu per tą laiką tema vos neįpusėjo blush2.gif

user posted image

Vaizdelis šiuo metu štai toks, o foto su palergonijom taip ir neradau... įsivaizduokit svyrantį metro skersmens burbula...

O balkonėlius gamino Kauno restauratoriai (čia per pažįstamus), telefoną galėčiau duoti.

Tai va...
Atsakyti
QUOTE(Spurga577 @ 2009 03 22, 18:59)
Tai va, vėl aš čia su savo tais balkonėliais  4u.gif

Kompa tvarkė.. o čia žiūriu per tą laiką tema vos neįpusėjo  blush2.gif

user posted image

Vaizdelis šiuo metu štai toks, o foto su palergonijom taip ir neradau... įsivaizduokit svyrantį metro skersmens burbula...

O balkonėlius gamino Kauno restauratoriai (čia per pažįstamus), telefoną galėčiau duoti.

Tai va...

dekui dekui thumbup.gif
ir graziai, ir idomiai padaryta! gal butum dar tokia gera ir nufotkintum is virsaus kaip tas remas atrodo g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Spurga577 @ 2009 03 22, 19:59)
Tai va, vėl aš čia su savo tais balkonėliais  4u.gif

Kompa tvarkė.. o čia žiūriu per tą laiką tema vos neįpusėjo  blush2.gif

user posted image

Vaizdelis šiuo metu štai toks, o foto su palergonijom taip ir neradau... įsivaizduokit svyrantį metro skersmens burbula...

O balkonėlius gamino Kauno restauratoriai (čia per pažįstamus), telefoną galėčiau duoti.

Tai va...

balkoneliai nuostabus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabrinekuoja @ 2009 03 22, 16:49)
Papildyta:

Na jau, na jau. Pas tave mazdaug koki miljona kartu graziau. Man tu rakandu per daug. Ir kai kur perlenkta lazda, pvz vazonas ant kepsnines doh.gif


Uz komplimentus aisku aciu, bet tikrai negraziau.
Vienas dalykas yra man rodos tas, kad darant nuotraukas, ar tai butu daikto (prekes) fotografavimas, ar sodo, ar interjero, - kalbu apie profesionalia fotografija- jai dazniausiai yra ruosiamasi. Nematet turbut interjero zurnale, kad nuotraukose matytusi numestos slepetes, puodeliu prideta ant stalo ar pan. Tai cia irgi- niekas realiai ten tu rakandu nelaiko, bet grazios kompozicijos, spalvines gamos delei ar kitiems efektams isgauti, paryskinti tie rykai (grazus rykai) yra sustatomi. Nereikia taip tiesmukai to priimti.
O del ko man tai taip patiko: man ta serija nuotrauku alsavo naturaliu isiliejimu i gamta, i konteksta ( tas namukas tai tarytum nupiestas toks kokio reikia), romantika ir harmonija chaose kaip jus sakot. O dar visos tos detales, kai i jas isiziuri wub.gif
Bet nuo koju nuverte tai, kad tas kiemelis yra salia kanalo su valtimis.
Apzeldinime man asmeniskai darbas ir ideja atrodo igyvendinti puikiai tada, kai ziurint akis tiesiog nuplaukia vaizdu. Niekas nekliuva, negalvoji gerai cia ar blogai, taisyklingai ar ne.
Atsakyti
QUOTE(Kristuks @ 2009 03 22, 19:27)
Sveikos,

kada geriausia sėti žolę, kad ji tanki ir žalia sudygtų ir kaip tai daryti.... 4u.gif  smile.gif
Prieš metus kaimynai tiesiog pabarstė ant senos žolės sėklų, bet nežinau, ar tai efektyvu.... smile.gif  4u.gif

jei taip paskaitytum pirmąsias kelias temas mirksiukas.gif o paskui tas klausimas kartojasi kone kiekvieną pavasarį doh.gif
trumpai: geriausia žolę sėęti pavasrį, kai pilnai išeina pašalas, kai normaliai pradžiūsta dirva, kad ją būtų galima dirbti, tačiau dar pilna pavasarinės drėgmės, kas palengvina dygimą. Praktiškai tai gaunasi apie gegužės mėnesį, na nebent labai ankstyvas ir apysausis pavasaris, tai ir balandį jau galima bandyt.
sėjos etapai:
1. paruoši žemę, t.y. supureni, suari ar pan., jei vieta kur sėsi labai piktžolėta, verta iš anksto nupurkšti herbicidais (yra toks roundapas, kuris parduodamas sodo prekių skyriuose ir juo nupurškus nudegina viską, kas žalia, taigi atsargisi su kultūriniais augalais!) išrenki, išgrėbi akmenis, piktžoles, šaknis
2. lygini su grėbliu paviršių, barstai sėklas, jas privoluoji (įspaudi į purią žemę)
3. laistai arba lauki lietaus
4. maždaug po pusantro mėnesio, kai sudygsta ir pradeda vešliau augti, pirmą kartą su žoliapjove labai mažomis apsukomis (kad neišrauti liaunų šaknelių) nupjauni per viršūnėles. šios procedūros tikslas - kad žolė labiau krūmytųsi, taptų vešlesnė
teoriškai galima sėti visą vasarą, tačiau kai prasideda sausros reikia laistyti ir ilgai bei nelengvai dygsta
platesnių diskusijų apie sėklas ir kitas smulkmenas paieškok ankstesnėse temose, nuorodos į jas yra šios temos pirmame poste 4u.gif

QUOTE(Spurga577 @ 2009 03 22, 19:59)
Tai va, vėl aš čia su savo tais balkonėliais  4u.gif <...>

Vaizdelis šiuo metu štai toks, o foto su palergonijom taip ir neradau... įsivaizduokit svyrantį metro skersmens burbula...


labai gražūs ir originalūs thumbup.gif
Atsakyti