Įkraunama...
Įkraunama...

Kur sutikote savo antrą vyrą?

QUOTE(mamairute @ 2005 08 30, 12:44)
Pažistu vieną kadrą, kuris jau dvidešimt metų gyvena pas moteris, kurias susiranda pagal skelbimus. Pats tikrai ne dievo dovana - paprastas stalius su užgėrimais, o jau moterys tai kaip dievą myliu, visos rinktinės nė vienos lachmotės susivėlusios nematėm. Jo reikalavimai ne šiaip sau: aukštasis, liekna, graži, gera šeimininkė, su butu (bo jis vadala savo kampo neturi). Karočė, visada sutvarkytas, nupraustas, sušuokuotas, papenėtas ir didelis ponas namuose. Jeigu išrinktoji pradeda rodyti kaprizus jis visai bjaurybė į galvą neįma - tėškia, kad tokių kaip tu pilni skelbimai, ir per duris. Ir kaip bebūtų baisu labai greitai jau kitą moterį išnaudoja...


Vat šitokių aš nesuprantu labiausiai. Ką tie Babausiai padaro moterims, kad jos tirpsta dėl jų. Niekaip man nedaiena. g.gif
Atsakyti
Gal turi kelnese stebuklinga lazdele? blush2.gif g.gif
Atsakyti
Ydomu būtu tą stebuklą išbandyti. biggrin.gif
Atsakyti
Reikia su mamairute tartis, kad supazindintu mirksiukas.gif
Manes tai babausiai nevilioja..Nors ta lazdele tai tikrai idomu.... biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Die: 29 rugsėjo 2005 - 16:03
tokie babašiai turi liežuvį be kaulo, pripudrina smegenis, o jei moteris užsivienišėjus, ima ir patiki
Atsakyti
QUOTE(gelmytė @ 2005 09 29, 17:05)
tokie babašiai turi liežuvį be kaulo, pripudrina smegenis, o jei moteris užsivienišėjus, ima ir patiki

Vat vat, tas uzsivienisejimas-labai blogas dalykas unsure.gif , uzsivienisejus per ilgai ir babausiai princais ima atrodyti..... cry.gif
Atsakyti
Em..O aš čia taip, truputį ne į temą, norėjau paklausti, kaip tie nauji draugai reaguoja į tai, jog jau turite vaikų/vaiką? Ar iškart jiems pasakot, ar neatšala noras bendrauti, o vėliau "sumetus skudurus", ar gerai elgiasi su vaikiukais? ne šiaip smalsauju, tikrai reiktų žinoti, kaip ten būna? Ar jeigu lieki viena su vaiku- tai jau esi su defektu, ar vyrams dzin? Kaip yra?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atakapa: 30 rugsėjo 2005 - 21:43
QUOTE(Atakapa @ 2005 09 30, 21:42)
Em..O aš čia taip, truputį ne į temą, norėjau paklausti, kaip tie nauji draugai reaguoja į tai, jog jau turite vaikų/vaiką? Ar iškart jiems pasakot, ar neatšala noras bendrauti, o vėliau "sumetus skudurus", ar gerai elgiasi su vaikiukais? ne šiaip smalsauju, tikrai reiktų žinoti, kaip ten būna? Ar jeigu lieki viena su vaiku- tai jau esi su defektu, ar vyrams dzin? Kaip yra?


Dabar bendrauju su amerikonu blush2.gif Tai jis reagavo taip thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Na o lietuvių veidai dažnai būdavo tokie unsure.gif g.gif mega_shok.gif stupid.gif
Atsakyti
QUOTE(Atakapa @ 2005 09 30, 22:42)
Em..O aš čia taip, truputį ne į temą, norėjau paklausti, kaip tie nauji draugai reaguoja į tai, jog jau turite vaikų/vaiką?

Jei tavęs reikia- vaikas ne kliūtis. Kai norėjau išbandyti savo būsimąjį, pamelavau, kad turiu vaiką. Sako: gerai, kartu auginsim. Sakau pamelavau- va tada apsidžiaugė- mamai nereiks aiškintis del "nefasono"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Enija: 01 spalio 2005 - 14:09
Hm...Tai matomai vaikas atbaido visokius nevykėlius ar nerimtuolius? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Atakapa @ 2005 10 01, 15:37)
Hm...Tai matomai vaikas atbaido visokius nevykėlius ar nerimtuolius? g.gif


Optimistės taip ir mano mirksiukas.gif mirksiukas.gif Bet aš visad jaučiuosi nejaukiai kai reikia patinkančiam bičui pasakyti, jog esu išsiskyrus ir turiu vaiką unsure.gif
Atsakyti
Aš tai iškarto informuoju,kad turiu nuostabų sūnų.Reakcijos skirtingos,jei viriškis vyresnis reaguoja normaliai,jei jaunesnis-apgailestauja. unsure.gif ohmy.gif
Atsakyti