Įkraunama...
Įkraunama...

Kur sutikote savo antrą vyrą?

Kenga, labai grazi istorija. Tokia teikianti vilties, jog ne tik filmuose taip buna,
Atsakyti
[quote=ziv,2005 10 06, 15:51]
Nu, merginos, cia truputi ne i tema, bet tas vyriskis, kuri radau per skelbima dabar elektroniniu pastu (nes siuo metu yra uz 1500 km) pasipirso wub.gif

Tai ar sveikinti?Koks bus atsakymas?Kažkoks tai nedrąsus jis pas tave,jei el.p. peršasi .Ech pavydžiu nerealiai,gal reiks visgi pabandyt tuos skelbimus
ax.gif
Atsakyti
Reima,

Gali sveikinti, pavasari vestuves. Drasa cia ne prie ko, nes pagyvenus kartu mazdaug 2 metus jis isvaziavo metams i komandiruote ir siuo metu dar negrizes. Prizadejo atvykti specialiai tam, kad padetu man organizuoti vestuves.

Skelbimus ir interneto pazinciu klubus butinai pabandyk, gal ir surasi svo pusele.
Atsakyti
Tai kad nieko gero ten.Jau kiek bandziau visur ieskotis,tai tik visokie lochai prisikabina arba melagiai.Gal cia tik man taip nesiseka. g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurave @ 2005 10 07, 23:06)
Tai kad nieko gero ten.Jau kiek bandziau visur ieskotis,tai tik visokie lochai prisikabina arba melagiai.Gal cia tik man taip nesiseka. g.gif

thumbup.gif dziaugiusi, kad savo veiksmus nukreipei teisinga linkme!
biggrin.gif kas iesko-tas randa. Neviskas is karto.
Bet as kazkaip linkusi manyti, kad dazniausiai tos antros puses atsiranda tada, kai tu nieko nesitiki ir neieskai...bent jau man taip buna.. Mano dabartinis draugas-man turbut is dangaus nukrito smile.gif
Atsakyti

Mano dabartinis draugas-man turbut is dangaus nukrito smile.gif
[/quote]

Aha,nereik per lietų vaikščioti su skėčiu,nežinai kada kas gali nukristi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurave @ 2005 10 07, 23:06)
Tai kad nieko gero ten.Jau kiek bandziau visur ieskotis,tai tik visokie lochai prisikabina arba melagiai.Gal cia tik man taip nesiseka. g.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif ir man tas pats, parašau, kad ieškau žmogaus rimtai draugystei, tai būtinai atsiliepę vedę su min 2 vaikais cry.gif
Atsakyti
Gelmyte,

Tai Tu pridek, kad vede nerasytu
Atsakyti

Va vaziavau cia kazkuria diena masina, kamsty stovejau, o priesais-tokia Audine.As paskui ja ilgai vaziavau.Ir is kamscio istrukus kazkaip vis ta pacia kryptim vaziavom.Prie sviesoforo susigretinom, ogi toj Audinej visai nieko veikejas sedi blush2.gif .Ir kad spokso i mane issiviepes blush2.gif .O as emiau ir uzsisukau isdidziai schmoll.gif .Dabar galvoju, nu gi kodel as taip padariau? unsure.gif Tikrai nieko vyriskis buvo... doh.gif Gi reikejo ir man nusisypsoti laugh.gif
Gal praleidau savo sansa susipazinti su tikru vyru?mirksiukas.gif ...
cry.gif
Atsakyti
Na tikrai,reikejo kabinti;mirkt mirkt akutem. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(jurave @ 2005 10 08, 00:06)
Tai kad nieko gero ten.Jau kiek bandziau visur ieskotis,tai tik visokie lochai prisikabina arba melagiai.Gal cia tik man taip nesiseka. g.gif

Kažkuriame žurnale , nepamenu, g.gif buvo straipsnis apie laisvas, darančias karjerą moteris ir visai nenorinčias/norinčias ištekėt, tai viena dizainerė visai teisingai prakomentavo sekso ir miesto herojes smile.gif Tipo bepigu joms ten Niujorke, dar yra ką gaudyti ir kabint, o čia - be šansų...
Atsakyti
QUOTE(jurave @ 2005 10 12, 01:21)
Na tikrai,reikejo kabinti;mirkt mirkt akutem. tongue.gif

arba į šoną, atsargiai įvažiuoti... wink.gif pažintis - garantuota.. drinks_cheers.gif
Atsakyti