Įkraunama...
Įkraunama...

Kur sutikote savo antrą vyrą?

As savo "antraji" sutikau anksciau nei "pirmaji". Tik tuomet gasdino 8000 km atstumas. Nustojom 5 metams bendrauti, as sunu pagimdziau ir viena likau. Na ir karta netycia yahoo messengeri sena isijungiau, kurio nenaudojau simta metu. O gi ten mane uzmate mano dabartinis vyras, pradejim bendrauti, jis mane pasiroso vis prisimindavo, tik negalejo surasti, nes email ir tel jau buvo pasikeite... Siandien mes jau kartu, sunum jis rupinasi labiau uz tikra teva ir sako, kad ir 3 vaikai jo isgasdine nebutu wink.gif
TAip kad nosis auksciau, nuo likimo nepabegsi. O vaikai net ir pliusas gali buti, ypac uzsienieciams tai tikrai nekliutis.
Atsakyti
QUOTE(olia08 @ 2010 07 30, 16:41)
laba diena, cia dauguma rasot apie viena vaika, o ar daug turit pavyzdziu kad su 2 ar 3 vaikais kas rastu? kazkaip daug kartu is vyru girdejau tokia nuomone kad vienas vaikas dar nieko, bet vat jei jau daugiau..... tikrai nelabai jie nori tokios moters, parasykit ka manot?

Viskas gerai ir toms mamytems, kurios turi daugiau nei viena atzalele mirksiukas.gif Laime ateina nesirinkdama rolleyes.gif To dar vienas irodymas-as. Turiu du jau beveik paaugliukus vaikus, tevas ju ne tas pats. Jau trejeta metu salia manes vyras, kuris myli mane ir mano vaikus taip, kaip turbut niekas labiau nemyletu blush2.gif Siuo metu situacija tokia, jog jam tenka dirbti toli nuo musu, kartais grizta tik karta per menesi...bet grizta tik dar labiau svytinciomis akimis visuomet su gelemis man ir skanumynais vaikams thumbup.gif
Zinot ka-velniop visus stereotipus! tongue.gif
Atsakyti
Sveikos,susipazynau su vaikinu,esame idomus vienas kitam,taciau laiko istrukti ir kur kartu pasibuti nera,kadangi auginu 1,3m mazyle.o kartu imti gal dar per anskti,jis dar gyvai nemate mano dukrytes,nors pastoviai apie ja pasidomi,kaip jusu manymu reiketu "teisingai"juos pateikt vienas kitam ir kada.labai bijau,kad jam nepatiks laiko praleidimas su vaiku,ramiai,o ne taip kaip yra iprate laisvi vyrai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(nemezide @ 2011 01 04, 15:05)
Sveikos,susipazynau su vaikinu,esame idomus vienas kitam,taciau laiko istrukti ir kur kartu pasibuti nera,kadangi auginu 1,3m mazyle.o kartu imti gal dar per anskti,jis dar gyvai nemate mano dukrytes,nors pastoviai apie ja pasidomi,kaip jusu manymu reiketu "teisingai"juos pateikt vienas kitam ir kada.labai bijau,kad jam nepatiks laiko praleidimas su vaiku,ramiai,o ne taip kaip yra iprate laisvi vyrai unsure.gif


jeigu nepatiks tai galesi is karto per borta mest. kam tau diedas, kuriam su vaiku but nepatinka g.gif
o dukryte dar visai maza, ateis keleta kartu i svecius, susipazins ir viskas. Jai dar nekils dideliu globaliniu minciu ka tas dede cia veikia.
Atsakyti
QUOTE(nemezide @ 2011 01 04, 16:05)
Sveikos,susipazynau su vaikinu,esame idomus vienas kitam,taciau laiko istrukti ir kur kartu pasibuti nera,kadangi auginu 1,3m mazyle.o kartu imti gal dar per anskti,jis dar gyvai nemate mano dukrytes,nors pastoviai apie ja pasidomi,kaip jusu manymu reiketu "teisingai"juos pateikt vienas kitam ir kada.labai bijau,kad jam nepatiks laiko praleidimas su vaiku,ramiai,o ne taip kaip yra iprate laisvi vyrai unsure.gif


jei jam su tavo vaiku but nepatiks - vadinasi is jusu santykiu nieko gero nebus ..... tad nevertetu gaisti ir taip brangaus laiko..... o gal kaip tik patiks mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes, esu antra karta istekejus ir si karta laaabai laimingai ir sekmingai. Susipazinau interneto pagalba:). Jau auginame suneli 7 men. wub.gif
Atsakyti
Labas visoms mirksiukas.gif

mano seima taip normaliai isiro pries 2.5 metu... Auginu nuostabia 5 metuku dukryte wub.gif
o vat naujaja meile sutikau pries metus, biciules vestuviu sventeje thumbup.gif
Po skirybu buvau tokia kietakakte, kad nieko nenorejau zinoti apie stuobrius vyrus! Ir tikrai sakiau, kad man nieko nereikia doh.gif bet... pasirodo atkakliu ir tikrai dzentelmenisku, gerbianciu ir mylinciu moteris vyru yra drinks_cheers.gif toks siuo metu yra mano dabartinis artimas draugas! Gal kazkam pasirodys mazas laiko tarpas, kad taip liaupsinciau Ji, bet per visa ta laika nei karto nenusivyliau rolleyes.gif dar tureciau pridukrti, kad Jam su manimi buvo labaaaaai sunku thumbup.gif viska istvere ir tikrai dabar turiu puiku uztareja wub.gif stengiausi atsizvelgti kokie yra santykiai su motina ir man patiko, kad jis ja labai gerbia drinks_cheers.gif nera nei jos lepunelis, nei kazkas panasaus doh.gif ko tiesiog pakesti negaliu blink.gif
tai vat... ziuresim kaip klostysis musu santykiai toliau ax.gif
Atsakyti
radau jį virtualioj erdvėj blush2.gif
Atsakyti
O mes susitikom sporto klube mirksiukas.gif o paskui gavos taip kaip turejo gautis matyt ir dabar jau auginam maza dukryte thumbup.gif
Atsakyti
su vyresneliu likau viena kai jam buvo beveik 5m. vieni pragyvenom 1,5m, kol susipazinau su dabartiniu vyru. vyras labai gerai ir siltai bendravo su mano sunumi wub.gif po metu draugystes susituokem wub.gif , ir auginam nuostabu suneli wub.gif , esu begalo laiminga thumbup.gif
Atsakyti
Pos skyrybų labai ilgai neradau nieko panašaus į norimus santykius. Nors pažinčių ir susitikimų buvo. Kažkaip dažniausiai susipažindavome internete, bet ten man nepavyko rasti nieko gero. Tik nesusipratimus ir kuriozus.
Pvz, kartą nuėjusi į pasimatymą pamačiau toookį veikėją murzinais džinsais ir išsprogdintu veidu, kad ilgai dar sapnavosi košmarai...
Vėliau nusipirkau namus kaime, palikau sostinę. Kažkaip iš pradžių tikėjausi, kad mane kažkas pamatys - naują ir neprastą... Niekas nepamatė ir neatėjo susipažint biggrin.gif Dabar jau šakės - pagalvojau,kur rasiu tokį vyrą, kuris mes viską ir važiuos pas mane į kaimą doh.gif Kažkurį laiką bandžiau ieškoti vėl internete, važinėjau į pasimatymus, kurie tik vargino...
Bet kai pamačiau filmą "Maskva netiki ašaromis", tyliai pasvajojau - ir aš taip noriu - ne pati lakstyti, nes jau išsekino tie susitikimai su "permažais", vis dar tebemylinčiais žmoną, kokiais nors bedarbiais, kuriems dar vos ne ant kelio pinigų reikia duot ir t.t. Taigi, tyliai panorėjau - noriu, kad ateitų pas mane į namus ir pasiliktų...
Taip ir buvo ax.gif
Man reikėjo pagalbos namuose, viena pažįstama pasiūlė savo pažįstamą vyruką, kuris tuo metu atostogavo ir galėjo man padėti... Mūsų istorijos labai greitai susirišo ir jau po kelių mėnesių jis tiesiog pasiliko... Tokia gera pabaiga. Gal tiesiog reikia sukonkretinti savo norus? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nemezide @ 2011 01 04, 15:05)
Sveikos,susipazynau su vaikinu,esame idomus vienas kitam,taciau laiko istrukti ir kur kartu pasibuti nera,kadangi auginu 1,3m mazyle.o kartu imti gal dar per anskti,jis dar gyvai nemate mano dukrytes,nors pastoviai apie ja pasidomi,kaip jusu manymu reiketu "teisingai"juos pateikt vienas kitam ir kada.labai bijau,kad jam nepatiks laiko praleidimas su vaiku,ramiai,o ne taip kaip yra iprate laisvi vyrai unsure.gif


Supazindink ir viskas: cia mano draugas X.
Man irgi panasi situacija buvo, tik dukrai tuo metu buvo 11 menesiu, tai eidavom i pasimatymus su vezimeliu, kuri stumdydavo dabartinis vyras smile.gif Ir nesiojo, ir pampersus keite, taip, kad mazyle ne problema kai mama patinka smile.gif O atsirado jis per skelbima Lietuvos ryte lotuliukas.gif
Atsakyti