Įkraunama...
Įkraunama...

Kur sutikote savo antrą vyrą?

QUOTE(tauromama @ 2009 03 21, 16:08)
bijau apsijuokti, bet kazkada zurnale skaiciau tokia istorija, kai moteri su 3 vaikais paliko vyras, po kurio laiko ji internetu susipazino su kitu, sukure seiam susilauke leliuko dar vieno..... gal kartasi cia tu blush2.gif  blush2.gif
Labai isimine man tada ta istorija, nes daug tokiu Lietuvoje nebuna  smile.gif

Man irgi istrigo si istorija smile.gif

4u.gif vigai
Atsakyti
mirksiukas.gif mirksiukas.gif
QUOTE(tauromama @ 2009 03 21, 16:08)
bijau apsijuokti, bet kazkada zurnale skaiciau tokia istorija, kai moteri su 3 vaikais paliko vyras, po kurio laiko ji internetu susipazino su kitu, sukure seiam susilauke leliuko dar vieno..... gal kartasi cia tu blush2.gif  blush2.gif
Labai isimine man tada ta istorija, nes daug tokiu Lietuvoje nebuna  smile.gif



Gal but nedaug, bet buna thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
As su 3 vaikuciais susiradau savo meile mirksiukas.gif Buvau sutarusi, kad drauges draugas mane nuvez i Onkologini bigsmile.gif taip, taip,taip mane., bet jam kazkas sumaise ir jis paprase savo kaimyno tongue.gif . Tai va su tuo kaimynu mes jau gyvename ir mylime labai vienas kita ir savo vaikus.Ir jau keturis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mama4XL @ 2009 04 06, 15:50)
mirksiukas.gif  mirksiukas.gif
Gal but nedaug, bet buna thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
As su 3 vaikuciais susiradau savo meile mirksiukas.gif  Buvau sutarusi, kad drauges draugas mane nuvez i Onkologini  bigsmile.gif taip, taip,taip mane., bet jam kazkas sumaise ir jis paprase savo kaimyno tongue.gif . Tai va su tuo kaimynu mes jau gyvename ir mylime labai vienas kita ir savo vaikus.Ir jau keturis wub.gif



Niekados negali zinoti uz kokio kampo laime tyko smile.gif Smagu skaityti geras istorijas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamairute @ 2005 08 30, 12:44)
Pažistu vieną kadrą, kuris jau dvidešimt metų gyvena pas moteris, kurias susiranda pagal skelbimus. Pats tikrai ne dievo dovana - paprastas stalius su užgėrimais, o jau moterys tai kaip dievą myliu, visos rinktinės nė vienos lachmotės susivėlusios nematėm. Jo reikalavimai ne šiaip sau: aukštasis, liekna, graži, gera šeimininkė, su butu (bo jis vadala savo kampo neturi). Karočė, visada sutvarkytas, nupraustas, sušuokuotas, papenėtas ir didelis ponas namuose. Jeigu išrinktoji pradeda rodyti kaprizus jis visai bjaurybė į galvą neįma - tėškia, kad tokių kaip tu pilni skelbimai, ir per duris. Ir kaip bebūtų baisu labai greitai jau kitą moterį išnaudoja...

vava,toks ir maniskis ex vyras buvo verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(arden @ 2005 09 29, 16:05)
tokie babašiai turi liežuvį be kaulo, pripudrina smegenis, o jei moteris užsivienišėjus, ima ir patiki

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Atakapa @ 2005 10 01, 15:37)
Hm...Tai matomai vaikas atbaido visokius nevykėlius ar nerimtuolius? g.gif

drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(SMV @ 2005 10 02, 14:35)
Yra ir tokiu, kurie sureaguoja "pagal etiketa" - mol supranta, klausineja, kaks vaiko vardas, dedasi super rupestingais, o is tiesu jiems vienisa moteriske - lengvas grobis, tad ismoke savo "gailescio" maldele pudrina smegenis. Is karto nenuosirdumas jauciasi mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif o kai kiaurai matai,tai labai juokinga buna is tokiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Na o as po skyryby dvejus metus nei ziuret i vyrus neziurejau. Ale dabartini drauga sutikau ir neziuredama- susipazinau su juo automobiliu myletoju klube. Saunu tokiuose klubuose- daznai organizuojami renginiai, pramogos. Kolektyvas renkasi vien tam, kad pasilinksmintu, pazintis plestu, uztai negresia ikyriu gerbeju atakos, landziojimas i asmenini gyvenima ir pan. Nereikia buti nei lenktynininke, anei olialia palaikymo komandos pupyte. Tiesiog turi tam tikros markes auto, apsiskelbi jos myletoja, ir uolia smile.gif Tiesa, dziaugiuosi, kad susipratau pasieskot draugu taip kol nebuvau visai jau brandaus amziaus, tada man buvo 26m., nes paprastai tokius klubus jaunimas organizuoja. Is pradziu pergyvenau del vaikino amziaus, jis uz mane 3m. jaunesnis, bet einant laikui kazkur nyksta tas skirtumas smile.gif O ir i sunu ziuri jis rimtai, nepergyvena kad svetima teks augint. Tik pradzioj draugystes nekisau vaiko i akis, stengiausi su abejais geriau atskirai pabut. Kol suzavejau taip, kad jam dabar nebe kliutis mano sunus:)
Atsakyti
QUOTE(Kristule2895 @ 2009 04 08, 18:12)
Na o as po skyryby dvejus metus nei ziuret i vyrus neziurejau. Ale dabartini drauga sutikau ir neziuredama- susipazinau su juo automobiliu myletoju klube. Saunu tokiuose klubuose- daznai organizuojami renginiai, pramogos. Kolektyvas renkasi vien tam, kad pasilinksmintu, pazintis plestu, uztai negresia ikyriu gerbeju atakos, landziojimas i asmenini gyvenima ir pan. Nereikia buti nei lenktynininke, anei olialia palaikymo komandos pupyte. Tiesiog turi tam tikros markes auto, apsiskelbi jos myletoja, ir uolia smile.gif Tiesa, dziaugiuosi, kad susipratau pasieskot draugu taip kol nebuvau visai jau brandaus amziaus, tada man buvo 26m., nes paprastai tokius klubus jaunimas organizuoja. Is pradziu pergyvenau del vaikino amziaus, jis uz mane 3m. jaunesnis, bet einant laikui kazkur nyksta tas skirtumas smile.gif O ir i sunu ziuri jis rimtai, nepergyvena kad svetima teks augint. Tik pradzioj draugystes nekisau vaiko i akis, stengiausi su abejais geriau atskirai pabut. Kol suzavejau taip, kad jam dabar nebe kliutis mano sunus:)

Noreciau tiketi, kad ir MB vaikas nera kliutis, vis bijau, kad nebuciau is tu vienisiu, su kuriomis vyras tik del patogumo.. ax.gif
Atsakyti
Na as ne po skirybu, tiesiog anksti tapau nasle... su pirmu vyru sutarem prastai todel papasakosiu kur sutikau dabartini:
kadangi turejau daug draugu tai nebuvo sunku auginti vaika ir vienai, turejau nusipirkus knygu lentynas ir paprasiau vieno draugo kad ateitu jas pakabinti, o jis atsivede savo broli, kuri mano dukra vos pamaciu kazkodel nei is sio nei is to pareiske jog jis bus jos tetis lotuliukas.gif , po tos dienos mes kelis menesius nesimatem , nes jis papuole i avarija ir ilgai gydesi, be to turejo drauge... kai gryzo is sanatorijos pasiule su brolio seima vaziuot i kaima, o kai gryzom is ten iskart pasiule tuoktis doh.gif , atrode kvaila bet jis pasake jog taip negyvens, arba vestuves arba skiriames , tai ir susituokem blush2.gif . Jau daugiau kaip penki metai gyvenam kartu wub.gif ir vis dar kaip pirmom dienom vaikstom apsikabine blush2.gif , turim ir sunu, vaikai jam abu vienodi... tikiuosi taip bus ir toliau... tfu, tfu, tfu... tiesa , tik po kiek laiko suzinojau ,kad draugai jau seniai buvo nusprende , kad jei mes susitiksim iskart bus vestuves g.gif ir kai nusprendem kad jau bus vestuves jam paskambino jo drauge ir pasake kad nori persikraustyt gyvent pas ji , bet jis pasake kad veda unsure.gif , buvo gana kvaila
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasiukasxxx: 30 birželio 2009 - 08:37
na as kai issiskyriau buvau nescia,tad sunu auginau su tevu pagalba....vyro net akyse nenorejau matyti,siaubas ir dabar nenoriu....as kai pagimdziau sunu buvau tos nuomones,kad moterys su vaikais sunkiai randa drauga ar vyra....tad ir nedejau jokiu pastangu ji rasti,gyvenau ta diena ir sunum....baigus mokslus drauge gyventi cia pasiule atvaziuoti pabandyti padirbti,pasake nepatiks juk visada gelesi grizti namo....ir radau ne kiek darba,o dabartini vyra lotuliukas.gif is karto pasakiau,kad turiu sunu,nemegstu slepti visada sakau kaip yra ir i akys doh.gif tai jau po menesio sunus buvo pas mus...ir jam nera problemos,kad ne jo sunus.... schmoll.gif dabar laukiam seimos pagausejimo ir as klausiu vyro ko noretum berniuko ar mergaites,o jis man sako : na sunu turim reikia dukters mirksiukas.gif ir kaip gera tai girdeti wub.gif
Atsakyti
o as saviski pastebejau orouoste, paskui netycia persimetem keliais zodeliais, ir skrist teko tuo paciu lektuvo, tai aisku paderinom vietas salia. taip ir prasidejo..
Atsakyti
4u.gif astra,arasyk man-panasaus likimo mes... 4u.gifi az
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo besika: 19 rugsėjo 2009 - 21:04
Kokiu graziu istoriju yra wub.gif tikiuosi ir as kada galesiu tokia papasakot smile.gif
Atsakyti
Paskaičiau jūsų istorijas ir taip gera pasidarė rolleyes.gif Tikiuosi ir man nutiks kas nors panašaus kada nors rolleyes.gif
Atsakyti