Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija

GREITESNIS KELIAS IKI TIKSLO - nestuke.gif


STARTUOJA:
Kutosas kovo 19 d., Lazdynuose1 kartas
Loriuxas kovo 23 i jurininkus1 kartas
Skorpione20 kovo 25 BAK 1 kartas
Duniu kovo 25 KMUK 2 kartas
Saule3 balandzio 6d. KGN pas gyd. Vanaga (2 kartas + histeroskopija)...
Ausraa14 balandzio 8 d. KMUK 1kartas
So Lucky balandzio 21d. Klaipėdoj KAL.1 kartas

RUOŠIASI:
Nurija kovo men??? Ligonine??? 1kartas
Gretchene ??? men??? Ligonine??? 1kartas
Atlanta123 kovo men??? Ligonine??? 1kartas
Reginiuka.uk kovo men??? Ligonine??? 1kartas
Ambrela geguzes men??? KUL 1kartas

GRĮŽO NAMO IR RUOŠIASI nestuke.gif:
Braškiux Laparoskopijos data (diagnostine)-2009-03-18klp jurininkuos 1 kartas
Sella Laparoskopijos data (Endo zid.)-2009-03-17Italija 2 kartas
Maggy Laparoskopijos data (diagnostine)-2009-03-16 pnvz 1 kartas
cyplius Laparoskopijos data (kiausidziu drilingas)-2009-03-13 Santariškėse 1 kartas
dendule Laparoskopijos data (Endo cistuke)-2009-03-10 KMUK 1 kartas
vitalyte25 Laparoskopijos data (3 Endo st.)-2009-03-06 klp jurininkuos 1 kartas
Kirmeliukas 87 Laparoskopijos data (kiaus.nepr.,saaugos)-2009-03-06 Norvegija 1 kartas
JurgitaL Laparoskopijos data (diagnostine)-2009-03-04 Santariškėse1 kartas
cold Laparoskopijos data (diagnostine) -2009-03-02 Antakalnis, 1 kartas
Lawrutia Laparoskopijos data (2 Endo st.)-2009-01-28 1 kartas
sara Laparoskopijos data (diagnostine) -2008-12-12 d. KMUK 1 kartas

MŪSŲ nestuke.gif KURIOMS PAVYKO 2.gif:
Ineza Laparoskopijos data (Endo II st.)-2008-11-05 d. nestuke.gif data - 2009-01-12 d.
Busiukas Laparoskopijos data 2008-09-08d. nestuke.gif data - 2008-10-09 d.
Spalgena Laparoskopijos data 2008-04 men nestuke.gif data - 2008-08 men
Erode Laparoskopijos data 2005-12-21d. nestuke.gif data - 2006-08-26(29)d.
Nireglina Laparoskopijos data 2003-04-02d. nestuke.gif data - 2003 birzelio men.

Mergaites, kurios laukiasi arba jau turi savo leliukus, ir mano, kad laparoskopija padejo nestuke.gif prasome registruotis 4u.gif
Mums, kurios ruosiasi operacijai( arba jau po) tai labai gera butu motyvacija wub.gif Labai tikiuosi, kad bus didelis didelis sarasiukas tu kurioms pavyko nestuke.gif

REKOMENDUOJAMŲ DAIKTŲ SĄRAŠAS (Vykstant į ligoninę)
1.Chalatas
2. Higienos priemones(iskaitant paketukus+ vienkartines serveteles)
3. Vanduo negazuotas (+ klizmom su milteliais 2*1 litrai)
4. Du vokeliai
5. Naktinukai ( geriau nei pizama)
6. Tapkes
7. Knyga- zurnalas
8. Ranksluostukas
9. Siltos kojines

Pasiruosimas pries:
1. Tyrimai
2. Depiliacija
3. Visu aksesuaru saugus pasidejimas namie
Atsakyti
QUOTE(Duniu @ 2009 03 19, 17:01)
GREITESNIS KELIAS IKI TIKSLO - nestuke.gif


]

[


Duniu, ir as sukuriau tema. Buvau rasiusi, kad kai baigsim tema, as uzvesiu, kad 5 vienodu nebutu blush2.gif
Gal prasyt admin., kad pasalintu viena, ka?

Atsakyti
QUOTE(skorpione20 @ 2009 03 19, 18:37)
Duniu, ir as sukuriau tema. Buvau rasiusi, kad kai baigsim tema, as uzvesiu, kad 5 vienodu nebutu  blush2.gif
Gal prasyt admin., kad pasalintu viena, ka?

neperskaiciau matyt 4u.gif tai be problemu galim keltis i tavo temele smile.gif
Nereikia prasyt, ne savaime i archyva nusikels ta tema,kai niekas nerasys.....
Atsakyti
QUOTE(Duniu @ 2009 03 19, 17:11)
neperskaiciau matyt 4u.gif tai be problemu galim keltis i tavo temele smile.gif
Nereikia prasyt, ne savaime i archyva nusikels ta tema,kai niekas nerasys.....


Tai davai pasiliekam tavo, gal nerasys i mano niekas smile.gif

Papildyta:
QUOTE(skorpione20 @ 2009 03 19, 17:14)
Tai davai pasiliekam tavo, gal nerasys i mano niekas  smile.gif


Duniuk, biski nesupratau, tai tu sakei, kad BAK darysiesi laparoskopija, o pasirasius parasiuke KMUK.
Nieko nebesuprantu.
Nes KMUK tai - Kauno Medicinos Universiteto Klinikos kaip suprantu, ar ne? g.gif

Papildyta:
QUOTE(skorpione20 @ 2009 03 19, 17:23)
Tai davai pasiliekam tavo, gal nerasys i mano niekas  smile.gif

Papildyta:
Duniuk, biski nesupratau, tai tu sakei, kad BAK darysiesi laparoskopija, o pasirasius parasiuke KMUK.
Nieko nebesuprantu.
Nes KMUK tai - Kauno Medicinos Universiteto Klinikos kaip suprantu, ar ne?  g.gif


Ar as tave ne taip supratau? Tu gal sakei, kad ta pacia diena su manim darysiesi, o ne BAK, ane? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpione20 @ 2009 03 19, 16:24)
Tai davai pasiliekam tavo, gal nerasys i mano niekas  smile.gif

Papildyta:
Duniuk, biski nesupratau, tai tu sakei, kad BAK darysiesi laparoskopija, o pasirasius parasiuke KMUK.
Nieko nebesuprantu.
Nes KMUK tai - Kauno Medicinos Universiteto Klinikos kaip suprantu, ar ne?  g.gif

Papildyta:
Ar as tave ne taip supratau? Tu gal sakei, kad ta pacia diena su manim darysiesi, o ne BAK, ane?  doh.gif

skorpione ji niekada nesake taip biggrin.gif mes dar kalbejom kad gal kartu pavyks susitikti KMUK smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2009 03 19, 17:26)
skorpione ji niekada nesake taip biggrin.gif mes dar kalbejom kad gal kartu pavyks susitikti KMUK smile.gif


Tai sakau, ciuju man susisuko smegeneles, tai kas bus kai narkoziku duos lotuliukas.gif
Ji jauciu mna vakar rase, kad ji 24 d. kaip ir as eina pas gine ir 25 d., kaip ir as laparoskopija daros.
O kad BAK darosi, stopudovai nerase lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Aisku, as matyt labai jau draugiu ten BAK susirasti norejau, todel ir prisivaigau, kad cia visos dabar BAK'e darysis doh.gif

Papildyta:
Kazin, kiap musu Kutosui sekasi.
Siandien operuojasi.
Ir kas svarbiausia salia mano darbo, toje VGPU ligonineje, as dirbu koki 150 m. nuo ten. gal eit aplankyt, bet, akd nezinau, kaip ji atrodo.
Nu laukiam jos su gerom ziniom, tikiuosi nenukankins ten jos ir nieko blogo neras.

Laikom kumscius uz KUTOSIU

user posted image
Atsakyti
QUOTE(skorpione20 @ 2009 03 19, 19:11)
Ji jauciu mna vakar rase, kad ji 24 d. kaip ir as eina pas gine ir 25 d., kaip ir as laparoskopija daros.


taip 4u.gif rasiau,kad mes su tavim datos seses smile.gif bliamba,gaila,kad jau neber laiko, buciau i BAK persivedus,jei draugiu ten tau truksta biggrin.gif

P.S. Skorpionuk biggrin.gif turiu pasakyti lotuliukas.gif kumstukas tavo nerealus lotuliukas.gif kaip mums, gal tik pirstai biski per daug plaukuoti, matosi ten ir ant rankos plauku nemazai (depiliacijos kumstukui reikia) lotuliukas.gif lotuliukas.gif
bet toks tvirtas kumstukas (labiau net kumstis biggrin.gif ) ir pavadinimas susigalvojo ziurint - SMUGIS (NOKAUTAS) LIGOM LAPAROSKOPIJOS PAGALBA biggrin.gif
-(cia pasiulymas ,kai kita temele atidarysi , ideti ta paveiksliuka su tekstu smile.gif )
Atsakyti
QUOTE(Duniu @ 2009 03 19, 17:37)
taip 4u.gif rasiau,kad mes su tavim datos seses  smile.gif bliamba,gaila,kad jau neber laiko, buciau i BAK persivedus,jei draugiu ten tau truksta biggrin.gif

P.S. Skorpionuk biggrin.gif turiu pasakyti lotuliukas.gif kumstukas tavo nerealus lotuliukas.gif kaip mums, gal tik pirstai biski per daug plaukuoti, matosi ten ir ant rankos plauku nemazai (depiliacijos kumstukui reikia) lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
bet toks tvirtas kumstukas (labiau net kumstis biggrin.gif ) ir pavadinimas susigalvojo ziurint - SMUGIS (NOKAUTAS) LIGOM LAPAROSKOPIJOS PAGALBA biggrin.gif
-(cia pasiulymas ,kai kita temele atidarysi , ideti ta paveiksliuka su tekstu smile.gif )



Aga jega tikrai kumstukas... smile.gif thumbup.gif
Siandien mane uzpuole depresija ir nezinojimas ko noriu valgyt. Vyras pasieme marinuotus agurkelius, tai man jie skanus smile.gif net skystima geriau idomios reakcijos cia mane po operacijos.

Dubce dar vis skauda..nesuprantu kada pabaigs...ten ileido beveik prie kaulo gal delto sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dendule: 19 kovo 2009 - 21:02
QUOTE(Duniu @ 2009 03 19, 18:37)
taip 4u.gif rasiau,kad mes su tavim datos seses  smile.gif bliamba,gaila,kad jau neber laiko, buciau i BAK persivedus,jei draugiu ten tau truksta biggrin.gif

P.S. Skorpionuk biggrin.gif turiu pasakyti lotuliukas.gif kumstukas tavo nerealus lotuliukas.gif kaip mums, gal tik pirstai biski per daug plaukuoti, matosi ten ir ant rankos plauku nemazai (depiliacijos kumstukui reikia) lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
bet toks tvirtas kumstukas (labiau net kumstis biggrin.gif ) ir pavadinimas susigalvojo ziurint - SMUGIS (NOKAUTAS) LIGOM LAPAROSKOPIJOS PAGALBA biggrin.gif
-(cia pasiulymas ,kai kita temele atidarysi , ideti ta paveiksliuka su tekstu smile.gif )



Duniu, nepatikesi. Zinok, kai dejau si kumsti, taip ir pagalvojau, kad mes nebutume moterys, kad nepastebetume, jog sis kumstis yra vyro. lotuliukas.gif
Nu bet mergytes, juk jis toks stiprus, toks palaikantis lotuliukas.gif kodel tada moters kumscio niekur nerandu google? doh.gif
Nesvarbu, tik noriu, kad visoms mums pasisektu ir nesvarbu, kad tas kumstis nedepiliuotas, matyt moteris apsileidus buvo 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas mergytes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dendule: 20 kovo 2009 - 08:00
L a b a s
r y t a s !
wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ineza: 20 kovo 2009 - 08:18
QUOTE(Ineza @ 2009 03 20, 08:18)
L a b a s   
r y t a s !
  wub.gif

Kazko liudna temele aprimus nauja smile.gif
Idomu kaip kutosui sekesi..tikekimes gerai
Atsakyti