Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija

QUOTE(dendule @ 2009 03 20, 14:25)
Xixix... kalbejom su vyru per gmail ir mane issiutino (kazkas man pasidare taip jautriai reaguoju  blush2.gif ) ir per notbook klaviatura gerokai padauziau smile.gif

As tai kai gerdavau vermuta tai maisydavau su greifruktu sultimis niam niam


O mes gerem su ledukais ir citrina. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ely @ 2009 03 20, 14:29)
Labukas,

Man tas kumštis ir labai patiko biggrin.gif Labai gerai, kad ir vyrai už mus kumsčius laiko thumbup.gif Laikykis, Kutose 4u.gif

Nors man ši operacija visai nebaisi schmoll.gif Šiandien siūliukus ištraukė - viskas gražiai gyja. daktarytė sakė, kad šiandien jau šlapint galėsiu, o savaitgalį kitą galėsiu ir pasipirtint. Tikiuos, kad neužilgo ir sportuot normaliai galėsiu blush2.gif
Mane įdomiai ta krizė veikia, norisi pirkti, pirkti ir pirkti doh.gif Šian visus pinigus prapirkau, dar 10 lt pritrūkau, tai variau namo - gerai, kad prie pat namai biggrin.gif O kad kortelėje yra pinigų, tai visai pamiršus buvau biggrin.gif Žodžiu, išleidau visus pinigus - ramu dabar,  galėsiu algos ramiai laukti lotuliukas.gif

Dendule, prajuokinai su tuo kompu lotuliukas.gif O nuotaikas blogas vuk šalin 4u.gif Šian  jau ir oras koks pavasariškas, jei saulutė dar šviestų tai išvis būtų pasaka, bet ir be jos oras šiandien wub.gif


Ely 4u.gif

man tai sake kad galiu pries siulu isemimus maudytis, taip ir padariau diena pries vakare issimaudziau pasikeiciau pleistrus o ant rytojaus iseme siulus. Tai dar viena dienele su pleistrais pabuvau dabar jau be:) ziurineju savo zaizdeles, ta kairej pusej negrazi... bus duobute ant pilvo smile.gif paciupinau po apacia kieta, prisigalvoju nesamoniu smile.gif.

Idomu kada mano dubce baigs skaudet skauda ten grynai beveik prie dubens kaulo nes ten turbut ileido.... jau virs savaites o skauda smile.gif


kompa tai vakar neblogai patrankiau ranka skaudejo net blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2009 03 20, 17:49)
Ely  4u.gif

man tai sake kad galiu pries siulu isemimus maudytis, taip ir padariau diena pries vakare issimaudziau pasikeiciau pleistrus o ant rytojaus iseme siulus. Tai dar viena dienele su pleistrais pabuvau dabar jau be:) ziurineju savo zaizdeles, ta kairej pusej negrazi... bus duobute ant pilvo smile.gif paciupinau po apacia kieta, prisigalvoju nesamoniu smile.gif.

Idomu kada mano dubce baigs skaudet skauda ten grynai beveik prie dubens kaulo nes ten turbut ileido.... jau virs savaites o skauda smile.gif
kompa tai vakar neblogai patrankiau ranka skaudejo net  blush2.gif  blush2.gif

labas dienas moterys nail.gif
kaip laikotes?
ka tau vargsas kompas padare ? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
o dupce zinok ir man skauda g.gif as galvojau kad cia gal nuo tinginiavimo ? thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif Kaip šiandien dar blogai jaučiuosi: svaigsta galvą, suka vidurius, bendras silpnumas... unsure.gif Juk man su laparo padarė ir histeroskopiją.

ely, praleidau, kaip tau operacija praėjo, ką rado?
Atsakyti
QUOTE(vitalyte25 @ 2009 03 20, 16:03)
labas dienas moterys  nail.gif
kaip laikotes? 
ka tau vargsas kompas padare ?  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif 
o dupce zinok ir man skauda  g.gif  as galvojau kad cia gal nuo tinginiavimo ?  thumbup.gif


Kompas siunte zinutes is vyro smile.gif ant vargso issiliejau smile.gif blush2.gif blush2.gif
et man dubce skauda tai grynai kur vaistus leido, vyrui skundziuosi paziuri sako viskas grazu nieko nera... smile.gif sako grazus uzpakaliukas... smile.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Sella @ 2009 03 20, 16:35)
Sveikutės  4u.gif  Kaip šiandien dar blogai jaučiuosi: svaigsta galvą, suka vidurius, bendras silpnumas... unsure.gif  Juk man su laparo padarė ir histeroskopiją.

ely, praleidau, kaip tau operacija praėjo, ką rado?



Sella, zinai man svaigo galva kai as norejau kuo ilgiau gulet. Kai tik pradedavau judet man tikrai daug geriau budavo ir to silpnumo nebudavo, dabar mane cia tokios lovos nuotaikos puola ir salta labai nors kambaryje 23laipsniai smile.gif
Beje histeroskopija tai gimda kazkaip ziurejo ane?
Atsakyti
QUOTE(Sella @ 2009 03 20, 18:35)
Sveikutės  4u.gif  Kaip šiandien dar blogai jaučiuosi: svaigsta galvą, suka vidurius, bendras silpnumas... unsure.gif  Juk man su laparo padarė ir histeroskopiją.

ely, praleidau, kaip tau operacija praėjo, ką rado?

sveika 4u.gif man irgi biski svaigdavo.. iki nualpimo paskutini karta, bet tik tada kai duse maudausi.. smile.gif buvo prastai bet nieko va praejo dabar thumbup.gif
o man irgi dare histeroskopija 4u.gif ten ziuri kas gimdos viduj, man ziurejo kodel gleivine neauga 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(dendule @ 2009 03 20, 18:43)
Kompas siunte zinutes is vyro smile.gif ant vargso issiliejau smile.gif  blush2.gif  blush2.gif
et man dubce skauda tai grynai kur vaistus leido, vyrui skundziuosi paziuri sako viskas grazu nieko nera... smile.gif sako grazus uzpakaliukas... smile.gif  blush2.gif
Papildyta:
Sella, zinai man svaigo galva kai as norejau kuo ilgiau gulet. Kai tik pradedavau judet man tikrai daug geriau budavo ir to silpnumo nebudavo, dabar mane cia tokios lovos nuotaikos puola ir salta labai nors kambaryje 23laipsniai smile.gif
Beje histeroskopija tai gimda kazkaip ziurejo ane?

man tada skauda nuo gulejimo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nes man i dupce jokiu vaistu nedure lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vitalyte25 @ 2009 03 20, 16:53)
sveika  4u.gif  man irgi biski svaigdavo.. iki nualpimo paskutini karta, bet tik tada kai duse maudausi..  smile.gif  buvo prastai bet nieko va praejo dabar  thumbup.gif 
o man irgi dare histeroskopija  4u.gif  ten ziuri kas gimdos viduj, man ziurejo kodel gleivine neauga  4u.gif
Papildyta:

man tada skauda nuo gulejimo  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  nes man i dupce jokiu vaistu nedure  lotuliukas.gif



et as taip bandziau isvengti tu vaistu nes neskaudejo galejau miegot, bet... leido nes C buvo 37.7 tai ...kad geirau butu...

Man tai nedare tik lapo
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2009 03 20, 19:02)
et as taip bandziau isvengti tu vaistu nes neskaudejo galejau miegot, bet... leido nes C buvo 37.7 tai ...kad geirau butu...

Man tai nedare tik lapo

man dare del to kad ieskojo nepastojimo priezasciu mirksiukas.gif o tau nereikejo matyt smile.gif as isvengiau tu visu duriu lotuliukas.gif nes labai jau bijau tu adatu.. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Duniu @ 2009 03 20, 12:50)
Sveikutes 4u.gif
Labai idomu,ar tos mergaites, kur ruosiasi daryti operacija,bet nezinojo datos,vis dar nezino g.gif Laukiam patikslintos info is:
Nurija, Gretchene, Atlanta123, Reginiuka.uk, Ambrela ax.gif

Labas pleputės, vos speju skaityti bigsmile.gif
Man operacija dar neaišku kada, planuoju gegužės gale, nes dabar turiu pasidaryti hormoninius tyrimu, po to į sesija išvaziuoju trim sav., tai jau kai grišiu tada ir darysiuos. O tai bus gegės vidurys, o kadangi daro ciklo pradžioje, tai ateis it galas gegužės doh.gif

Aš dar taip tikiuosi, kad pastosiu ankščiau laiko ir nereikės tos lapor.darytis. nes taip nenoriu tos narkozės schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambrela @ 2009 03 20, 19:36)
Labas pleputės, vos speju skaityti  bigsmile.gif
Man operacija dar neaišku kada, planuoju gegužės gale, nes dabar turiu pasidaryti hormoninius tyrimu, po to į sesija išvaziuoju trim sav., tai jau kai grišiu tada ir darysiuos.  O tai bus gegės vidurys, o kadangi daro ciklo pradžioje, tai ateis it galas gegužės  doh.gif

Aš dar taip tikiuosi, kad pastosiu ankščiau laiko ir nereikės tos lapor.darytis. nes taip nenoriu tos narkozės  schmoll.gif

nu linkiu kad tik nereiktu tau tos narkozes o nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif ir kuo greiciau.. ar senei planuojat? o siaip pas ka gydaisi? VK ? pas ka planuoji daryt operacija?
Atsakyti
QUOTE(vitalyte25 @ 2009 03 20, 17:14)
man dare del to kad ieskojo nepastojimo priezasciu  mirksiukas.gif  o tau nereikejo matyt  smile.gif  as isvengiau tu visu duriu  lotuliukas.gif  nes labai jau bijau tu adatu..  lotuliukas.gif

Taip taip... operavo man del cistos tos... bet galvoju vienu reisiu galejo viska padaryt biggrin.gif biggrin.gif

Et issimaudziau po dusiuku tai net akyse sviesiau atlikau grozio proceduru tai atsigavau, buciau diena zinojus kad taip paveiks tai buciau iskart lekus i dusa. Stengiuosi daznai nemirkti kad zaizdos nemirktu....
kaip tu vitalyte?
Et ileido man ten beveik i kaula ta adata tai skauda sad.gif . Beje zinok sitie nuskausminamiejie nereliai skausmingai leidziasi. Jausmas kad vitamina C smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Ambrela @ 2009 03 20, 17:36)
Labas pleputės, vos speju skaityti  bigsmile.gif
Man operacija dar neaišku kada, planuoju gegužės gale, nes dabar turiu pasidaryti hormoninius tyrimu, po to į sesija išvaziuoju trim sav., tai jau kai grišiu tada ir darysiuos.  O tai bus gegės vidurys, o kadangi daro ciklo pradžioje, tai ateis it galas gegužės  doh.gif

Aš dar taip tikiuosi, kad pastosiu ankščiau laiko ir nereikės tos lapor.darytis. nes taip nenoriu tos narkozės  schmoll.gif

As tau labai nuosirdziai linkiu nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif
Na bet jei nepavyks labai nenusimink istosi i 2-3 skyluciu kluba, priimsime tave 4u.gif
Atsakyti
susisiekiau su gydytoju kuris mane operuos ir dabar galiu tiksliai pasakyti operacijos data kovo 26d, bet paguldys is vakaro.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nurija: 20 kovo 2009 - 18:08