Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija

Labas rytas mergytes!

Kazko siandien man rytas sunkus...vermuto vakar geriau su sese, tai biski pachmieliukas dabar alc.gif
Atsakyti
Eiiii!!! Kur jus visos dinge??? ploja.gif
Jauciuos kavailai, kai cia viena snekuosi ir sukauju assa.gif

Atsakyti
QUOTE(skorpione20 @ 2009 03 20, 09:53)
Eiiii!!! Kur jus visos dinge???  ploja.gif
Jauciuos kavailai, kai cia viena snekuosi ir sukauju assa.gif

Oj mergyte negrazu... smile.gifsmile.gif gerti vermutuka smile.gif xixixi blush2.gif
As irgi ryte atejau kazkaip aptilo mergytes gal narkoze taip veikia. Vakar as is proto krausciaus nezinojau kas darosi... aptrankiau su rankom kompa tai siandien vos velkasi... smile.gif blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Labai idomu,ar tos mergaites, kur ruosiasi daryti operacija,bet nezinojo datos,vis dar nezino g.gif Laukiam patikslintos info is:
Nurija, Gretchene, Atlanta123, Reginiuka.uk, Ambrela ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Duniu @ 2009 03 20, 10:50)
Sveikutes 4u.gif
Labai idomu,ar tos mergaites, kur ruosiasi daryti operacija,bet nezinojo datos,vis dar nezino g.gif Laukiam patikslintos info is:
Nurija, Gretchene, Atlanta123, Reginiuka.uk, Ambrela ax.gif

Sveikute Duniu,

Jauciu jau lauki nesulauki.... 4u.gif

As galvoju gal reiketu kada kai visos atsigaus po operaciju padaryt susibegima smile.gif
mumi abiem pvz tiktu Kaunas ane... blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Duniu @ 2009 03 20, 09:50)
Sveikutes 4u.gif
Labai idomu,ar tos mergaites, kur ruosiasi daryti operacija,bet nezinojo datos,vis dar nezino g.gif Laukiam patikslintos info is:
Nurija, Gretchene, Atlanta123, Reginiuka.uk, Ambrela ax.gif

labukas.
patikslinu operacijos data, planuojam kovo 26 arba 27d, tikslia data bandysiu suzinot siandien, nes kol kas laukiu gydytojo skambucio. operuos Traku ligonineje.
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2009 03 20, 10:59)
Oj mergyte negrazu... smile.gifsmile.gif gerti vermutuka smile.gif xixixi  blush2.gif
As irgi ryte atejau kazkaip aptilo mergytes gal narkoze taip veikia. Vakar as is proto krausciaus nezinojau kas darosi... aptrankiau su rankom kompa tai siandien vos velkasi... smile.gif blush2.gif


Dendule? Tai kam dabar ta kompa trankei? Kuo jis nusidejo tau? aaa? lotuliukas.gif
O man pachmielas. Atrodo nedaug geriau, bet man, kaip vaikui reikia matyt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpione20 @ 2009 03 20, 12:46)
Dendule? Tai kam dabar ta kompa trankei? Kuo jis nusidejo tau? aaa?  lotuliukas.gif
O man pachmielas. Atrodo nedaug geriau, bet man, kaip vaikui reikia matyt  doh.gif

Xixix... kalbejom su vyru per gmail ir mane issiutino (kazkas man pasidare taip jautriai reaguoju blush2.gif ) ir per notbook klaviatura gerokai padauziau smile.gif

As tai kai gerdavau vermuta tai maisydavau su greifruktu sultimis niam niam
Atsakyti
book.gif
Ka veikiat mergaites?..
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif . O galite mane prirasyti prie besirengianciu Lap. geguzes men.? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ineza @ 2009 03 20, 14:03)
book.gif
Ka veikiat mergaites?..

As vis paziuriu mergytes aprime todel kad penktadienis gi daugelis dirba ir ruosiasi kuo greiciau darbo pabaigai smile.gif
As tai skaitau gimdymo istorijas l.grazios smile.gif
Beje Ineza kaip tavo pilvukas ar matosi kazkiek jau? Ar tave pykina.

Kristepala, Duniu butinai tave irasys 4u.gif
Atsakyti
Labukas,

Man tas kumštis ir labai patiko biggrin.gif Labai gerai, kad ir vyrai už mus kumsčius laiko thumbup.gif Laikykis, Kutose 4u.gif

Nors man ši operacija visai nebaisi schmoll.gif Šiandien siūliukus ištraukė - viskas gražiai gyja. daktarytė sakė, kad šiandien jau šlapint galėsiu, o savaitgalį kitą galėsiu ir pasipirtint. Tikiuos, kad neužilgo ir sportuot normaliai galėsiu blush2.gif
Mane įdomiai ta krizė veikia, norisi pirkti, pirkti ir pirkti doh.gif Šian visus pinigus prapirkau, dar 10 lt pritrūkau, tai variau namo - gerai, kad prie pat namai biggrin.gif O kad kortelėje yra pinigų, tai visai pamiršus buvau biggrin.gif Žodžiu, išleidau visus pinigus - ramu dabar, galėsiu algos ramiai laukti lotuliukas.gif

Dendule, prajuokinai su tuo kompu lotuliukas.gif O nuotaikas blogas vuk šalin 4u.gif Šian jau ir oras koks pavasariškas, jei saulutė dar šviestų tai išvis būtų pasaka, bet ir be jos oras šiandien wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ely: 20 kovo 2009 - 14:31