Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

As siandien baigiau dar viena darba
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2009 03 20, 14:23)

o aš tokios nerandu, būtent DMC. g.gif Kokia jos kainytė?
Atsakyti
Svetlana 71 ir Beladona,labai gražūs darbeliai,kiek laiko siuvinėjot?
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2009 03 20, 21:15)
Svetlana 71 ir Beladona,labai gražūs darbeliai,kiek laiko siuvinėjot?

2 savaites ax.gif
dabar poilsesiu ir eskosiu sau nauja stimulo blush2.gif
jau kaip liga neisgidoma blink.gif
Atsakyti
na ,mano" liga "dar neįsisenėjusi lotuliukas.gif aš tik dvi valandas per dieną ,stengiuos neviršyt limitų rolleyes.gif ,nes paskui iš viso nieko nebegalėsiu panašaus daryt,tai mėgaujuosi po truputį blush2.gif
ps.Ačiū Florestinai už nuorodėlę,šiaip taip susigaudžiau ir instaliavau blush2.gif ,tai dabar beveik visas schemas atidaro
beje ir tas orchidėjas raudonam fone atidarė ir bambuką ,tik orchidėjų tų spalvų ten numeriukai nesurašyti ,tiesiog spalvų gama nufotkinta ir tiek ,jei kam reikia tai galiu atsiust ,jei sugebėsiu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zundyte: 20 kovo 2009 - 20:50
QUOTE(zundyte @ 2009 03 20, 21:15)
Svetlana 71 ir Beladona,labai gražūs darbeliai,kiek laiko siuvinėjot?


Dekui uz ivertinima 4u.gif
Na as siuvinejau gal kokias 3 savaites ax.gif nes tik po darbu, ir tai ne kas vakara. Dabar siuvinesiu sirdele is Dzeines avataro, bet i tarpa sumasciau palaidine vasarai nusinerti doh.gif nu pas mane irgi liga, as tieisog sedet ir ziuret tv nemoku, man ner kur ranku det tada lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo beladona: 20 kovo 2009 - 21:12
oho kokios saunuoles... kiek graziu darbu prisiuvinejot... smile.gif 4u.gif wub.gif beja.. kokia nuomone apie tas dmc dezutes? ar verta pirkti? blush2.gif
Atsakyti
Merginos, jūsų blogosios pusės fantastiškos thumbup.gif Man iki tokių darbų oi kaip toli... blush2.gif Reiks taisytis, stengtis mirksiukas.gif

Svetlana71, labai gražus, šiltas darbas. Jau kaip ir vasara pakvipo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 03 20, 19:08)
ar yra Lietuvoj kur pigiau šio lino pirkti?

http://www.kasiulai....products_id=698


Zweigart lino yra pirkti PC Panorama Linos artelėje, tačiau tokios spalvos, kai aš buvau šioje parduotuvėje nebuvo, ir šiaip tik kelių spalvų pasirinkimas 28 ir 32 lino. Taip pat Zweigart lino dar yra pirkti Burdos parduotuvėje Trakų gatvėje, tačiau visada jie tik baltą turėdavo.
Atsakyti
Tik neuzeik cia pas jus.. O jau prirasyta...Labai gera pradzia! thumbup.gif
Atsakyti
merginos ,man kaip naujokei klausimas iškilo ,išsirinkau paveiksliuką bet ten parašyta kad siuvinėjama 2 vilnonių siūlų gijomis,tai dar yra ir tokių?,kažkaip nebuvau susidūrusi tai nežinau..o ką, jei siuvinėt paprastais medvilniniais siūliukais,negi blogiau gausis?
Atsakyti
diudas ačiū, jaučiu reiks iš kasiulai pirkti, bet jau kaina blink.gif
Atsakyti