Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(juba @ 2009 03 21, 14:19)
Aciu  4u.gif O nedrasu, nes liutai sukryziavoti neteisingai - pusiniai kryzeliai i kita puse ziuri, nes siuvinejau neissiaiskinus nieko apie juos  doh.gif

Kokiu emeilu pasiusti schemute?


Puikūs darbai, aš pusinius visad į kitą pusę siuvinėju nei viršutinis ir nieko čia baisaus 4u.gif Man taip gražiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 03 21, 14:27)
Puikūs darbai, aš pusinius visad į kitą pusę siuvinėju nei viršutinis ir nieko čia baisaus 4u.gif Man taip gražiau  blush2.gif


Aciu, kad nuraminai, nes man visad geda kam nors ji rodyt, net ir tiems, kurie nieko nezino apie siuvinejima kryzeliu 4u.gif Dabar bus drasiau, nes kai pasiskaiciau apie tuos pusinius kryzelius, tai pora savaiciu negalejau ramiai miegot lotuliukas.gif
Atsakyti
Juba ,darbeliai puikūs,ypatingai Liūtai ir Obuoliukai,gal galima būtų Obuoliukų scemutę į manociuja@gmail.com ,Liūtų tai neįveiksiu, manau blush2.gif ,tainet ir neprašau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2009 03 21, 14:39)
Juba ,darbeliai puikūs,ypatingai Liūtai ir Obuoliukai,gal galima būtų Obuoliukų scemutę į  manociuja@gmail.com ,Liūtų tai neįveiksiu, manau  blush2.gif ,tainet ir neprašau blush2.gif


zundyte, jau gali gaudyt laiskeli
Atsakyti
ačiū ,bandysim tuos obuoliukus įveikt ,dar žalia esu ,bet gal pavyks blush2.gif ,o sakyk ,gal tu pati iš nuotraukos tą schemutę padarei ,nes žinau ,kad yra tokia programa,kuri iš bet kokios nuotraukos gali schemutę siuvinėjimui padaryt? nes labai jau realiai atrodo obuoliukai ,nors imk ir atsikąsk lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2009 03 21, 14:55)
o sakyk ,gal tu pati iš nuotraukos tą schemutę padarei ,nes žinau ,kad yra tokia programa,kuri iš bet kokios nuotraukos gali schemutę siuvinėjimui padaryt?


Uoj ne, ne pati tikrai. Cia Golden Kite firmos schema. Viena forumiete ja pasidalino, nes kai pamaciau, tai labai as ju uzsinorejau ax.gif
Atsakyti
kur čia neužsinorėsi ,atrodo, net kvepia obuoliais lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(juba @ 2009 03 21, 15:06)
nors ir labai nedrasu, bet ir as nusprendziau pasirodyti paskutinius savo tris darbelius  blush2.gif

Ni jo, toks grazumelis ir nedrasu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(juba @ 2009 03 21, 15:06)
nors ir labai nedrasu, bet ir as nusprendziau pasirodyti paskutinius savo tris darbelius  blush2.gif


Na ir grožis thumbup.gif
Šitokie darbai padaryti o nedrąsu... Čia jau garsiai girtis reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(juba @ 2009 03 21, 14:06)
nors ir labai nedrasu, bet ir as nusprendziau pasirodyti paskutinius savo tris darbelius  blush2.gif

thumbup.gif wub.gif labai grazus darbai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 03 21, 13:50)
Šian nusipirkau lietuviško lino, radau parduotuvikę su didžiuliu spalvų pasirinkimu ir kaina patraukli 15lt ir 19,50lt.

Sudominai, kas per parduotuvė?
Atsakyti
QUOTE(Jennifer @ 2009 03 20, 20:05)
o aš tokios nerandu, būtent DMC.  g.gif  Kokia jos kainytė?


19 Lt kasiuluose, bet ko tai irgi nematau pas juos. Gal jau išsipardavė visas. g.gif

Labai gražūs visi darbeliai. wub.gif
Atsakyti