Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(zundyte @ 2009 03 22, 18:39)
o kaip ten pirkt reikia toje parduotuvėje(niekada nieko internetu nepirkau ,tai nemoku)? turiu omeny ,ar reikia kokios kreditinės kortelės? paprasta turbūt netinka...bandžiau susidėt į krepšelį ką buvau išsirinkusi ,bet pabijojau,kad nemokėsiu ten nieko tai ir atsisakiau blush2.gif ...ir kaip ten tuos siulus atsirinkt reikia? tiesiog numerius surašyt iš visų spalvų gamos,vienu žodžiu man ten biski neaišku ,ypač tas atsiskaitymas


Tinka ir paprasta, pas mane VISA Electron. Ten tu moki pavedimu. Iš savo sąskaitos pervedi pinigus į ten nurodytą sąskaita. Ta prasme tau iš pradžių atsiųs el. paštu, kad patvirtintas užsakymas, tada bus dar vienas laiškas ir bus nurodyta kam pervesti pinigus. Tada gauni patvirtinimą, kad apmokėta, komplektuojama ir išsiųsta. Šiaip jei esi kaunietė- tai man rodos gali tartis, kad atsiimsi prekes, tikrai girdėjau kitam forume, kad tai įmanoma. ax.gif
Atsakyti
va dabar aišku 4u.gif
,ačiū kad paaiškinai,o tai ta firma Kaune?

eisiu užsakymą padarysiu,seniai nužiūrėjau tokią lentą schemai laikyt,nes ,kas mane nervuoja kai siuvinėju ,tai ta schema kurią vis turi pakelt ir pažiūrėt ir dar susirast,kurioj vietoj siuvinėji ax.gif ,laikas gaištasi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zundyte: 22 kovo 2009 - 18:50
sveikutes, na, jus ir saunuoles, jau toookie visu darbeliai, tokieeeeee....nors griuk thumbup.gif o man tai ypac tie obuoliukai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif neisivaizduoju kiek laiko reikejo prie su sedeti, kad tokius grazius sunokint, na, super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2009 03 22, 19:48)
va dabar aišku 4u.gif
,ačiū kad paaiškinai,o tai ta firma Kaune?

eisiu užsakymą padarysiu,seniai nužiūrėjau tokią lentą schemai laikyt,nes ,kas mane nervuoja kai siuvinėju ,tai ta schema kurią vis turi pakelt ir pažiūrėt ir dar susirast,kurioj vietoj siuvinėji ax.gif ,laikas gaištasi


Ta moteris Aušra Kilinskienė iš Kasiulai.lt. Ji gyvena Kaune. Tikrai užsakyme gali parašyti, jog gali pai atsiimti. Būtų daug greičiau. Aš tai pastovi šios firmos klientė, tik kai gyvenu ukmergėje, tai tenka apie savaitę laukti užsakytų prekių. ax.gif
Atsakyti
tai negi čia laukimas ,savaitę? palauksiu,visai neturiul aiko,daug dirbu,o ir gyvena ji Šančiuose ,tai man joks transportas ten neveža nuo namų,o mašina sugedusi tai pėškom pėdint nenoriu ,tegu į namus atveža blush2.gif ,virš 100.lt prisirinkau ,tai pristatymas nemokamas blush2.gif

ps,bet jau spalvų išsirinkimas ten doh.gif ,visi skaičiukai belekaip sudėti,gal besirinkdama susipainiojau ir ne tų spalvų prisirinkau blush2.gif ,na žiūrėsim ,ką ten gausim,vienaip ar kitaip-ūkyje pravers lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zundyte: 22 kovo 2009 - 20:00
QUOTE(cacukas @ 2009 03 22, 19:52)
Ta moteris Aušra Kilinskienė iš Kasiulai.lt. Ji gyvena Kaune. Tikrai užsakyme gali parašyti, jog gali pai atsiimti. Būtų daug greičiau. Aš tai pastovi šios firmos klientė, tik kai gyvenu ukmergėje, tai tenka apie savaitę laukti užsakytų prekių.  ax.gif


Aš tik antrą užsakymą dariau, bet irgi patinka, ramiai pasiemu žurnalą, išsirenku siūlus, niekas neskubina, aplink nelaksto ir nežiūri, kad ko "nepavogtum". mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(zundyte @ 2009 03 22, 19:57)
tai negi čia laukimas ,savaitę? palauksiu,visai neturiul aiko,daug dirbu,o ir gyvena ji Šančiuose ,tai man joks transportas ten neveža nuo namų,o mašina sugedusi tai pėškom pėdint  nenoriu ,tegu į namus atveža blush2.gif ,virš 100.lt prisirinkau ,tai pristatymas nemokamas blush2.gif


Gali tekti ir ilgiau palaukti. Bet aš tikiuosi, kad jau greitai gausiu.
Atsakyti
bet tiesą sakant,spalvos pagal tai kaip ten parodyta tai visai neaiškios ,kažkaip viskas išplaukę ,na tikėkimės ,kad pagal numerius atitiks tokias ,kokių reikia

o dėl pristatymo ,tai man neskubu,turiu dabar ką siuvinėt,čia bus relaksas nuo didelio darbo ax.gif :darysiu tris mažus paveiksliukus ,tokius visai paprastus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zundyte: 22 kovo 2009 - 20:04
QUOTE(zundyte @ 2009 03 22, 20:02)
bet tiesą sakant,spalvos pagal tai kaip ten parodyta tai visai neaiškios ,kažkaip viskas išplaukę ,na tikėkimės ,kad pagal numerius atitiks tokias ,kokių reikia


Esu pirkusi siūlus pas juos, viskas gerai su spalvomis.
Atsakyti
ačiū už patarimus visoms ir dar noriu paklasut ,turiu dar tokią shemutę ,bet ten neparašyta spalvos numeris ,o tiesiog spalvos pavadinimas ir dar rusiškai ,kaip tada daryt,kur tų spalvų numerius surast?Nors aplamai tas 10 spalvu galima surinkt ir tiesiog parduotuvėj tiesiog derinant,kad tiktų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2009 03 22, 20:57)

ps,bet jau spalvų išsirinkimas ten  doh.gif ,visi skaičiukai belekaip sudėti,gal besirinkdama susipainiojau  ir ne tų spalvų prisirinkau blush2.gif ,na žiūrėsim ,ką ten gausim,vienaip ar kitaip-ūkyje pravers lotuliukas.gif


Na dėl spalvų išsirinkimo, tai šiek tiek painoka, bet kai keletą kartų užsisakai, tada jau viskas aišku būna. Dėl pristatymo, tai jau kokius 7 kartus užsakinėjau, tai reikės paštininkei saldainių nupirkt, vis laksto ir laksto su mano siuntinukais. blush2.gif Nors jos toks darbas, bet jau vos ne pažystama paštininkė pasidarė. biggrin.gif
Beje kasiulai.lt jau pagalvojau, kad niekada nieko iš jų neužsakinėsiu,tik siūlus ir medžiagas. Nes pirkau tenai DMC paletę, o paskui tokią pat paletę pamačiau GA vilniuje (retokai ten užsuku), tai kainų skirtumas buvo net 19 lt blink.gif . Ta prasme GA 19 lt pigiau ta paletė kainavo. na aš suprantu, kad internete kainos gali būti kažkiek didesnės, juk už patogumą reikia mokėti. Juk nereikia išeiti iš namų ir t.t. Bet toks didelis kainų skirtumas mane suglumino. Tenka į Vilnių, kas 2 mėn važiuoti, tai reikės vis užsukti į GA, kad kitokių prekių nei siūlai ir medžiaga, nereikėtų pirkti. g.gif
Atsakyti
o kas tos paletės? blush2.gif ,čia dėžutės kokios?
ir dar jei galima paklausiu -DMC siūlai gal ritėse parsiduoda,nes skaičiau anksčiau kad siūlus į rites vynioja,tai gal ten tada po vieną giją,atsikerpi kiek reikai ir susiuvinėji?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zundyte: 22 kovo 2009 - 20:18
QUOTE(zundyte @ 2009 03 22, 21:15)
o kas  tos paletės? blush2.gif ,čia dėžutės kokios?


DMC paletė - tai visų DMC siūlų ir spalvų pavyzdžiai. Labai man dabar praverčia, kai kokie siūlai DMC pasibaigia, kad nereikėtų dėl vieno vnt užsakinėti internetu, kartais pagudrauju ir Anchor arba Madeira prisitaikau... blush2.gif
Atsakyti