Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(liepsnike @ 2009 03 21, 21:30)
ChinChin, manau tu klysti. Siulu organaizeris tai toks kartono gabaliukas su skylutemis (arba specialus plasmasinis su skaiciukais), pzv. I ji suveriami/sukabinami siuvinui reikalingi siulai, kad nereiktu kiekviena karta lysti i dezute ir ieskoti reikalingo siulo ir nesusipainioti jei atkirpti siulai tiesiog guli kruvoje. Ant kartono galima surasyti schemoje naudojama zenkliuka ir siulo numeri, ant plasmasinio uzrasyti negalima, bet galima ant popieriaus su siulu raktu prirasyti numeri is organaizerio. Labai geras daiktas, rekomenduoju.


O aš atlikusius siūlų galus užvynioju atgal ant ritės. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2009 03 21, 21:35)
O aš atlikusius siūlų galus užvynioju atgal ant ritės. g.gif


As irgi, bet tik kai baigiu siuvineti. O siuvinejimo metu nemegstu laikyti visas rites issitraukus is dezutes arba kai prireikia vienos gijos lysti i dezute ir ieskoti.
Atsakyti
o,vadinasi aš turiu tą organaizerį ,nes kai pirkau siuvinėjimo rinkinį tai siūlai ant jo suverti ir buvo ,labai geras dalykas,super sugalvota ..ačiū už paaiškinimus visoms 4u.gif ,o dėžutę siūlams manau dar tik pirksiu ,kai tų siūlų prisikaups,nes kol kas tai labai mažai jų turiu ,nes dar tik antras darbelis siuvinėjamas ax.gif ,bet planų tai labai daug
Atsakyti



Papildyta:
Na visu pirma sirdingai aciu uz temeles gera pradzia ax.gif tai bandau ideti nesenai baikta savo darbeli blush2.gif nors dar iki jusu darbu dar toli bet...user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo masiniukas: 21 kovo 2009 - 22:21
QUOTE(masiniukas @ 2009 03 21, 22:18)
Na visu pirma sirdingai aciu uz temeles gera pradzia ax.gif  tai bandau ideti nesenai baikta savo darbeli  blush2.gif nors dar iki jusu darbu dar toli bet...


Labai gražus darbelis. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(giege @ 2009 03 21, 17:21)
Sudominai, kas per parduotuvė?

Čia Klaipėdoje, senajam turguje, kur lauke vaisiais prekiauja, netoliese yra aliejaus parduotuvikė.
Atsakyti
O cia svieiausias mano darbelis blush2.gif sunaus kambari papuosiu...jis pas mane gamtos vaikas ax.gif
kaskodel laaabi didelis isidejo blush2.gif pasitaisysiu

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo masiniukas: 21 kovo 2009 - 22:47
Niu va pridirbau...nemoku dabar istrinti paveikslelio...
Atsakyti
QUOTE(masiniukas @ 2009 03 21, 22:18)
Papildyta:
Na visu pirma sirdingai aciu uz temeles gera pradzia ax.gif  tai bandau ideti nesenai baikta savo darbeli  blush2.gif nors dar iki jusu darbu dar toli bet...


QUOTE(masiniukas @ 2009 03 21, 22:38)
O cia svieiausias mano darbelis  blush2.gif sunaus kambari papuosiu...jis pas mane gamtos vaikas ax.gif


Ojej kad grazu, masiniuk. Tie drugeliai kokie spalvingi !
Nenuvertink taip saves. Visos mes kazkada pradejom siuvineti ir visu, ko gero, pirmieji darbeliai skiriasi nuo dabartiniu. Juk visos tubulejam, mokomes, dalinames patirtimi... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 2saulyte2: 21 kovo 2009 - 23:37
Na seniai nieko nerodžiau tai iškart dedu kelis nesenus pabaigtukus biggrin.gif

1. Padėkliukas kavai (padėkliukas pirktas www.sewandso.co.uk), siuvinėtas ant 40ct Zweighart lino, dažyto kariu. Siuvinėjau vienu siūlu per du siūlus

user posted image

2. Pirmas pabandymas sukurti biscorniuką. Medžiaga ta pati, motyvas rastas per google:

user posted image

3. Paskutinis darbas dar "karštas". Paveiksliukas iš kitame forume vykusio žaidimo Avantiūra4. Dėžutė šiek tiek padekupažinta.
Galutiniam rezultate gavosi dekoruota arbatinė:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Little angel: 21 kovo 2009 - 23:43
QUOTE(Little angel @ 2009 03 21, 23:43)
3. Paskutinis darbas dar "karštas". Paveiksliukas iš kitame forume vykusio žaidimo Avantiūra4. Dėžutė šiek tiek padekupažinta.
Galutiniam rezultate gavosi dekoruota arbatinė:

bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif va čia tai idėja gera thumbup.gif

ir visi kiti darbai labai gražūs wub.gif
Atsakyti
jau pauksciuko mielumas wub.gif butu gaila ant jo kavos puodeli statyt thumbup.gif
Atsakyti