Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Pasigiriu ir lekiu nuo kompiuterio, nes vaikai kelias hihihi.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 03 26, 22:45)
o ant 'ė' taškiukų nedėsi?

dėsiu su juodu siūlu tokius brūkšniukus.
Papildyta:
QUOTE(2saulyte2 @ 2009 03 26, 23:26)
O man paveiksliukas grazus, tik gal dar data kada gime reiktu irasyti...  g.gif  Nes laikas matomas, svoris matomas, ugis matomas, butu gerai, kad matytusi ir data kada leliukas atkeliavo...  g.gif  g.gif  g.gif

tai,kad labai viską į vieną vietą sugrūdau tai neliko datai vietos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 03 27, 16:37)

Labai aciu uz pagalba smile.gif
Atsakyti
ruci, oi, koks ryškus ir nuotaikingas žiogas (jei neklystu) ryškėja bigsmile.gif
Atsakyti
merginos, o ka galima siuvineti tokiais margais siulais, kur tos pacios spalvos atspalviai keiciasi per siula kelis kartus nuo tamsesnio iki sviesesnio - gal melanziniai vadinasi, enzinau tiksliai blush2.gif

beje, man tik vakar issiunte KaSiulai uzsakyma, kuri 11 kovo apmokejau doh.gif nu bet sake, kad kazkas su teikeju buvo ten negerai, uzlaike...

bet as jau ir taip papigiai prispirkau siulu tiek Anchor tiek DMC - parsisiunciau is uzsienio vos ne dvigubai pigiau nei LT thumbup.gif: dar ir medziageliu visokiu irgi pripirkau, oh siuvinesiu - jau dabar kitus kaciukus ipusejau beveik, o savo katinai dar laukia eiles, nes turi ateiti KaSiulai... doh.gif
Papildyta:
beje, dar turiu klausima - kazkaip man patinka labiau siuvineti vis gi su merliuku ant normaliso medziagos, kad neliktu tu kryziuku... tai noriu paklausti dabar:
1. gal kas galite patarti, kuri medziaga skirta siuvinejimui pati labiausiai panasi i tiesiog paprasta medziaga - kiek zinau buna AIdos, Evenwave ir Zveigart ir linas?... blush2.gif

2. taip pat gal galite patarti ant kurios paprastos neskirtos konkreciai kryziukams, medziagos graziausiai atrodytu siuvinejimai, jei naudociau merliuka? kol kas tiap dariau tik su pagalves uzvalkalu, tai matyt su medvilnine medziaga... bet gal siaip kokiu dar patarimu turit? nes labai nieko nenusimanau apie medziagas, net pavadinimu zinau labai mazai doh.gif

dekui labai notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(ChinChin @ 2009 03 27, 21:08)

bet as jau ir taip papigiai prispirkau siulu tiek Anchor tiek DMC - parsisiunciau is uzsienio vos ne dvigubai pigiau nei LT thumbup.gif: dar ir medziageliu visokiu irgi pripirkau, oh siuvinesiu - jau dabar kitus kaciukus apie medziagas, net pavadinimu zinau labai mazai doh.gif

dekui labai notworthy.gif

Na, kas liecia medziagas niekuo as negaliu tau patarti, nes pati tik pradejau siuvineti del to kolkas jokio supratimo apie tai smile.gif 4u.gif
Bet vat mane sudomino tai, kad siuliukus is uzsienio parsisiuntei.. o tuo labiau pigiau nei cia kad siulo smile.gif Jei ne paslaptis kur uzsakynejei?.. 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2009 03 27, 15:32)
As zinau, kad ne pagal pavadinimus reikai rinktis, tik kad schemuteje tad pats numeriukas vienokia spalva "pavadintas", o internetineje kitokiu.. Tai ir suabejojau, kuris teisingas smile.gif
O gal galit pasakyti daugiau internetiniu parduotuviu. Kolkas zinau tik kasiulai.lt  blush2.gif


Gali būti tiesiog vertimo klaida. Ypač tai būdinga "Siuvinėju kryželiu". Aš atsisiunčiau siūlus ir tikrai jie dera tarpusavy taip, kaip turi būti. Nors pavadinimai ne visur atitiko. Rinakausi pagal numeriukus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 27 kovo 2009 - 20:27
QUOTE(ruci @ 2009 03 27, 16:11)
Pasigiriu ir lekiu nuo kompiuterio, nes vaikai kelias hihihi.gif
user posted image

O koks čia audinys blush2.gif ir kaip tau sekasi skaičiuoti nepasižymėjus langelių bigsmile.gif aš dar naujokė šitam reikale ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2009 03 27, 21:26)
Gali būti tiesiog vertimo klaida. Ypač tai būdinga "Siuvinėju kryželiu". Aš atsisiunčiau siūlus ir tikrai jie dera tarpusavy taip, kaip turi būti. Nors pavadinimai ne visur atitiko. Rinakausi pagal numeriukus.

Aisku smile.gif Aciu smile.gif Uzsisakinesiu ir nesuksiu sau galvos smile.gif Dar karta aciu smile.gif
Atsakyti
mano pirmasis darbelis, tikiuosi lb nesupeiksite.. bandau kelti nuotrauka, pirma karta tai darau, todel nesupykit jei nepavyks g.gif
http://img14.imagesh...ge=p3270972.jpg

Papildyta:
beje, remelius dare vyras (pirma karta) ir iremino smile.gif tai galima sakyti darbas bendrom jegom.. na, pirmas blynas kaip visada prisviles, bet stengsimes tobuleti ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2009 03 27, 15:57)
ta lietuviska kanva tai metras kainuoja 17lt... ja pirkau kretingoje... na kokybe tai kitos sako kad nekokia ... na ji tokia skystesne uz ta brangesne kanva... ir lietuviska neturi numeriuku... bet ji atitinka Aida 12count ... esu keleta paveiksliuku ant jos issiuvinejus...

4u.gif
pasiliksim prie uzsienietiskos
Atsakyti
V.I.R.G.U.T.E nu ir visai neprisvilęs tas tavo blynas,viskas labai gerai thumbup.gif ,tik gal galėtum pasufleruot ,ką čia siuvinėjai blush2.gif ....o ir rėmeliai superiniai ,net blizga ,tai vyrui irgi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zundyte: 27 kovo 2009 - 21:22