Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(zundyte @ 2009 03 27, 21:22)
V.I.R.G.U.T.E nu ir visai neprisvilęs tas tavo blynas,viskas labai gerai thumbup.gif  ,tik gal galėtum pasufleruot ,ką čia siuvinėjai blush2.gif  ....o ir rėmeliai superiniai ,net blizga ,tai vyrui irgi  4u.gif

aciu blush2.gif na, norejau pirmam karteliui kazko nesunkaus, kad maziau spalvu butu, tai pasirinkau tokia sakele.. cia tik siuvini reiktu apverst smile.gif vertikali dalis ilgesne uz horizontalia smile.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2009 03 27, 15:51)
Siaip jau as uz internetines parduotuves, taciau kai perki kokiu 10 vnt siulu tai neapsimoka smile.gif Be to parduotuvese galima pasidometi, pardavejo paklausti, pasikonsultuoti ir pan.. smile.gif O siaip reketu zinoti kokiose intrneto parduotuvese pirkti smile.gif Va, man pasiule kasiulai.lt, perzvelgiau ten, bet kai meginau issirinkti spalvas, neatitiko spalvos pav. su schemoje nurodytu ir parduotuves siulomu - tai ir suabejojau..


Dėl spalvų - DMC savo puslapy rašo, kad tikslių ir vienodų pavadinimų siulams nėra (nors jie pateikia savo variantą), ir įvairioj literatūroj jie gali skirtis. Tad žiūrėti visada reikia pagal numerį, kaip jau mergaitės čia ir rašė mirksiukas.gif
Atsakyti
J-u-r-a-t-e - jei supranti angliskai tai gali uzsienio internetinese parduotuvese prekintis. A pvz esu labai paenkinta www.sewandso.co.uk
Medziagyciu nemazas pasirinkimas - kokiu tik nori, siulu, adatu ir dar daug daug visokio gerio siuvinejimui ir ne tik... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 2saulyte2: 27 kovo 2009 - 22:24
Virgute,matyt todėlir nesupratau ,ką siuvinėjai nes apverst reikėjo ,aišku dabar ,nu ir gerai viskas ,lygu gražu ,patirtis ateis su laiku ,tada ir spalvų bus daugiau mirksiukas.gif ,
Papildyta:
2saulyte2.o sakyk ,kaip ten užsienio internetinėse parduotuvėse atsiskaitoma? ten tikriausiai reikia kreditinės kortelės?iš paprastos ko gero netinka,niekada nepirkau tokiose parduotuvėse tai nežinau ,ir baugu kažkaip,o dar anglų kalbos nelabai moku blush2.gif ,tai jaučiu būtų man ten ragai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2009 03 27, 22:29)
2saulyte2.o sakyk ,kaip ten užsienio internetinėse parduotuvėse atsiskaitoma? ten tikriausiai reikia kreditinės kortelės?iš paprastos ko gero netinka,niekada nepirkau tokiose parduotuvėse tai nežinau ,ir baugu kažkaip,o dar anglų kalbos nelabai moku blush2.gif  ,tai jaučiu būtų man ten ragai doh.gif


As atsiskaitineju Ukio banko virtualiaja kortele. I ja pinigu persivedu is savo saskaitos ir tada jau galiu pirkti.

Virtualioji kortele - informacija
Atsakyti
labai ačiū ,reiks ir man pasidaryt tokią... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(2saulyte2 @ 2009 03 27, 23:43)
As atsiskaitineju Ukio banko virtualiaja kortele. I ja pinigu persivedu is savo saskaitos ir tada jau galiu pirkti.

Virtualioji kortele - informacija


virtualias korteles turi visi lietuvos bankai, tik mokesciai uz jas skiriasi
Atsakyti
Pagaliau uzbaigiau savo zuikiu seimynos raktine biggrin.gif

user posted image, pradeta praeitais metais, siais metais siaip ne taip uzbaigiau blush2.gif
Atsakyti
Koks čia raktinių virusas siaučia? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Daili raktinė 4u.gif
Atsakyti
žiūriu ,mergaitės čia daugiausia tokius opraktiškus dalykėlius siuvinėja:raktines ,tašytes ir tt...aš tai kol kas tik sielai pasidžiaugt ką nors ,darmatyt laikas neatėjo praktiškiems darbeliams blush2.gif

o raktinė su zuikučiais nuostabi thumbup.gif
Atsakyti
amiyra puiki miela raktinė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(_Erika_ @ 2009 03 27, 20:28)
O koks čia audinys  blush2.gif  ir kaip tau sekasi skaičiuoti nepasižymėjus langelių  bigsmile.gif aš dar naujokė šitam reikale  ax.gif
Tai Jazlyn audinys, 28 ct, bone spalva (sudėtis: 52 % medvilnė, 48% dirbtinis šilkas). O dėl skaičiavimo, tai gal akis pripratus... Net nežinau, kažkaip specialiai netenka skaičiuot, nebent kai backstitch'ą siuvinėju...

QUOTE(V .I .R .G .U .T .E @ 2009 03 27, 21:12)
mano pirmasis darbelis
Geras pirmasis darbelis thumbup.gif
Atsakyti