Įkraunama...
Įkraunama...

DEKUPAŽAS - pagyrų puodas 8

QUOTE(kvartetas @ 2009 03 23, 16:01)
sena senuciuke  smile.gif

isorine gelyte sendinta dar truputeli dvikomponenciu, bet foto nesimato
dar nelakuota tai galiu pataisyt , laukiu pastebejimu 4u.gif


Kaip išėjo taip puikiai susendinti?? blush2.gif
Atsakyti
O ta raktinė į tą pusę atsidaro g.gif kažkaip man norėtųs į kitą hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2009 03 23, 21:04)
O ta raktinė į tą pusę atsidaro g.gif kažkaip man norėtųs į kitą hihihi.gif


Taip taip jos jau tokio biggrin.gif . Ir aš turiu tokią.. Tai kiekvieną kartą atidarant pamąstau, kad ,- nei šis nei tas blink.gif
Atsakyti
As irgi turiu tokiu raktiniu,cia ipratimo reikalas del atsidarymo smile.gif kai kabini kur durys ar kas maiso tai labai patogu 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(kvartetas @ 2009 03 23, 16:01)
sena senuciuke  smile.gif



Man si raktinė rodosi perkrauta,per marga.Susendinta per grubiai ir per sviesiai derinant prie magnolijos ax.gif bet cia mano nuomone,labai nenorejau izeisti 4u.gif
Atsakyti
o man patinka stambus trukinejimai, matyt tokia banga dabar pas mane uzejusi ax.gif . nes specealiai tepiau tirsciau ir teptuku kad jie gautusi stambus.
man ji visai nemarga. zodziu man labai graziai ziurisi. ypatingai ta tamsi ruda tongue.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kvartetas: 23 kovo 2009 - 20:13
Įmetu ir aš savo tolimesnius eksperimentukus. Dėžutės... Kai tokių grožybių prisismaksojau, tai net... bet gyvai atrodo gražiai... bigsmile.gif
Čia auksu įtrinta, bet aukso nuotrauka neperteikia, patamsina...
Manau, gal ir trūks šešėliuko, bet labai norėjau išryškinti lapų kontūrus. O kita su drambliais pasendinta švitriniu popierium... Gan natūraliai gavosi. Aišku neturiu kur dėti, reikės draugėms padovanoti, todėl ant vienos net yra inicialas. smile.gif

user posted image.user posted image user posted image.user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baltė: 23 kovo 2009 - 21:23
QUOTE(angeliux1 @ 2009 03 23, 20:55)
Man si raktinė rodosi perkrauta,per marga.Susendinta per grubiai ir per sviesiai derinant prie magnolijos ax.gif  bet cia mano nuomone,labai nenorejau izeisti  4u.gif


mano nuomonė irgi panaši smile.gif tie įtrūkimai savo baltumu iškrenta iš konteksto ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2009 03 23, 21:04)
O ta raktinė į tą pusę atsidaro g.gif kažkaip man norėtųs į kitą hihihi.gif



QUOTE(gugu @ 2009 03 23, 21:08)
Taip taip jos jau tokio  biggrin.gif . Ir aš turiu tokią.. Tai kiekvieną kartą atidarant pamąstau, kad ,- nei šis nei tas blink.gif


O tai kodel viriuku i kita puse neperstatot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2009 03 23, 22:03)
Įmetu ir aš savo tolimesnius eksperimentukus. Dėžutės... ]

Dvikomponentis savo darba gerai atliko thumbup.gif ...grazu. Zinant tavo skoni is mano puses butu negrazu kazka primetinet.Saunu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif . Kiek daug graziu darbeliu prigaminot, kol nebuvau thumbup.gif ! Saunuoles visos 4u.gif .
Na, as irgi pasigirsiu ax.gif , nors darbeliai vis dar "bandomieji":
htpp://www.foto.lt/images/goods/15945.JPG
htpp://www.foto.lt/images/goods/15941.JPG
htpp://www.foto.lt/images/goods/15943.JPG
htpp://www.foto.lt/images/goods/15951.JPG
Vis bandau ir mokausi, bandau ir mokausi blush2.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Amura @ 2009 03 23, 22:24)
O tai kodel viriuku i kita puse neperstatot?  g.gif

bent jau pas mane jokiu vyriu nera, kad issukti . bet netrukdys niekam nes kaip tik i ta puse ir reikia, kad atsidarytu smile.gif . nzn kodel kitom nepatogiai g.gif
Papildyta:
QUOTE(rimute7 @ 2009 03 23, 22:56)
Sveikutes smile.gif . Kiek daug graziu darbeliu prigaminot, kol nebuvau  thumbup.gif ! Saunuoles visos 4u.gif .


neleidzia atidaryt kaska netaip sukeliai
Atsakyti
QUOTE(kvartetas @ 2009 03 23, 23:59)
bent jau pas mane jokiu vyriu nera, kad issukti . bet netrukdys niekam nes kaip tik i ta puse ir reikia, kad atsidarytu smile.gif . nzn kodel kitom nepatogiai g.gif
Papildyta:

neleidzia atidaryt kaska netaip sukeliai


o man ta raktine superine, atrodo kaip is kokios mociutes senos skrynios istraukta ir tie suskirdimai tokie neiprasti. juk nebutinai visi darbai turi buti vienodi. zmogus kazka savo atrado. thumbup.gif


Turiu klausimeli, dirbant su arabiska guma butinai reikia naudoti spec. arabiskai gumai skirta alkoholini laka, ar galima is statybiniu pardes nusipirkti alkoholini laka(vait spirito pagrindu)
is anksto aciukas smile.gif
Atsakyti