Įkraunama...
Įkraunama...

DEKUPAŽAS - pagyrų puodas 8

QUOTE(estetė @ 2009 03 23, 14:27)
Na ir dar rodau, dabar jau vaikiska darbeli, tikiuosi Sobieska tokios dezutes nedaro  lotuliukas.gif

Jetus kokia fainulka mergycka...tokios nedarau , ne biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2009 03 23, 14:27)


Faina wub.gif mano mažoji tai butu patenkinta biggrin.gif
Atsakyti
Supratau, Kristinakristina, išties tai atrodo tarsi kompozicinė ritmika...o dedant kad ir vieną motyvą, į darbą kartais galima "paleisti" tapybą... mirksiukas.gif
Patinka Jūsų darbų precizika, reiklumas, išbaigtumas, užtai ir kyla visokie klausimai mirksiukas.gif
Sėkmės 4u.gif
Jennifer, romantiška, subtilu, šventiška ir...matydama tokius Tavo darbus, taip pat sėdžiu laiminga kaip... mirksiukas.gif
Sendinimą Tu tikrai bandysi ir visai greitai... rolleyes.gif
Sobieska, už ištikimybę savam stiliui - 4u.gif
Estete , norint užgesinti ryškią spalvą ar, kaip šiuo atveju, šiek tiek patamsinti, sutaurinti ryškią raudoną, ne juodos reikia maišyti. Čia tereikėjo lašyčio žalio pigmento. Raudona mišiny su žalia yra ruda, taigi, raudonos užgesinimui tiek tereikėtų. Į bet kokią spalvą įmaišyta juoda retai kada teigiamai išspręs reikalus, dažniausiai tik užmurzins.
O šiaip - gražiai išsiuvinėjai dėžutę mirksiukas.gif
Švari, rami, graži angeliškoji 4u.gif







Atsakyti
QUOTE(bite @ 2009 03 23, 15:52)
Supratau, Kristinakristina, išties tai atrodo tarsi kompozicinė ritmika...o dedant kad ir vieną motyvą, į darbą kartais galima "paleisti" tapybą... mirksiukas.gif
Patinka Jūsų darbų precizika, reiklumas, išbaigtumas, užtai ir kyla visokie klausimai mirksiukas.gif
Sėkmės 4u.gif
Jennifer, romantiška, subtilu, šventiška ir...matydama tokius Tavo darbus, taip pat sėdžiu laiminga kaip... mirksiukas.gif
Sendinimą Tu tikrai bandysi ir visai greitai... rolleyes.gif
Sobieska, už ištikimybę savam stiliui - 4u.gif
Estete , norint užgesinti ryškią spalvą ar, kaip šiuo atveju, šiek tiek patamsinti, sutaurinti ryškią raudoną, ne juodos reikia maišyti. Čia tereikėjo lašyčio žalio pigmento. Raudona mišiny su žalia yra ruda, taigi, raudonos užgesinimui tiek tereikėtų. Į bet kokią spalvą įmaišyta juoda retai kada teigiamai išspręs reikalus, dažniausiai tik užmurzins.
O šiaip - gražiai išsiuvinėjai dėžutę mirksiukas.gif
Švari, rami, graži angeliškoji 4u.gif

Aciu visoms uz reakcija i darbus, o Bitei uz patarima, butinai pasinaudosiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bite @ 2009 03 23, 13:52)
Jennifer, romantiška, subtilu, šventiška ir...matydama tokius Tavo darbus, taip pat sėdžiu laiminga kaip... mirksiukas.gif
Sendinimą Tu tikrai bandysi ir visai greitai... rolleyes.gif

Labai didelis DĖKUI už įvertinimą, girdėti jį iš JŪSŲ man ypatingai svarbu ir be galo malonu. rolleyes.gif
Tikiuosi pavyks sendinimo bandymas ir stipriau nesusirgsiu, nes jau sėdžiu su varvalu panosėje, visa kaip išvirusi, net nesiėmiau nieko šiandien daryti, prigėriau arbatų, sėdžiu po anklode ir servetėles mezginėju verysad.gif
Estete , aš gal daugiau romantikė, tad man labiau prie širdies rūžava dėželė su svajinga mergučia smile.gif Tokią ir pati sau su mielu noru įsigyčiau wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jennifer: 23 kovo 2009 - 14:39
estete ta ruzava mergyte labai jau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Jennifer @ 2009 03 23, 16:33)
Labai didelis DĖKUI už įvertinimą, girdėti jį iš JŪSŲ man ypatingai svarbu ir be galo malonu.  rolleyes.gif
Tikiuosi pavyks sendinimo bandymas ir stipriau nesusirgsiu, nes jau sėdžiu su varvalu panosėje, visa kaip išvirusi, net nesiėmiau nieko šiandien daryti, prigėriau arbatų, sėdžiu po anklode ir servetėles mezginėju  verysad.gif
Estete , aš gal daugiau romantikė, tad man labiau prie širdies rūžava dėželė su svajinga mergučia smile.gif Tokią ir pati sau su mielu noru įsigyčiau  wub.gif



QUOTE(Mamukas Indriukas @ 2009 03 23, 16:59)
estete ta ruzava mergyte labai jau wub.gif

Aciu, as irgi neatsispyriau sitoms mergaitems, labai graziai ziurisi. Dar neturi seiminikes dezute, suneliui mano nelabai tiktu lotuliukas.gif
Atsakyti
sena senuciuke smile.gif
user posted image

isorine gelyte sendinta dar truputeli dvikomponenciu, bet foto nesimato
dar nelakuota tai galiu pataisyt , laukiu pastebejimu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kvartetas: 23 kovo 2009 - 16:09
QUOTE(kvartetas @ 2009 03 23, 16:01)
sena senuciuke  smile.gif
isorine gelyte sendinta dar truputeli dvikomponenciu, bet foto nesimato
dar nelakuota tai galiu pataisyt , laukiu pastebejimu 4u.gif

Drįstu išreikšti savo nuomonę blush2.gif Man tikra senutė atrodo thumbup.gif , viskas tikrai gražu, dera ir tinka, tik priekinėje, pirmoje gėlytėje, ten kur pritapyta, tie kringeliukai man netinka, nenatūraliai atrodo, o kita pusė superinė, galėtų abi būti vienodos. Mano tokia nuomonė ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jennifer: 23 kovo 2009 - 16:13
kvartetas,
Labai gražiai ją susendinai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kvartetas @ 2009 03 23, 17:01)
sena senuciuke  smile.gif

lotuliukas.gif ne nu miargos, jus su Estete tubut susitaret, jau tokios servetkos i sona nedesiu, mat jau pradejau dezute jos pagalba grazint
Grazi tavo dezute mirksiukas.gif ...tik as su savo kvailu skoniu buciau pasirinkusi vietoj tamsiai rudos sviesiai ruda...gal taip atrodo, nes dabar mano akyse stovi "mano" dezutes spalvos. biggrin.gif
Bet siaip vizualiai grazu, nekreipk demesio, as tik garsiai pamasciau mirksiukas.gif
Atsakyti
ketinu pradet dekupazuot, jetau kaip grazu. prisiziurejau visokiu gerybiu:)
o pakabas, ne lakuotas dekupazuojat, jei lakuotos sveiciat taip?
Atsakyti