Įkraunama...
Įkraunama...

DEKUPAŽAS - pagyrų puodas 8

Oho tikrai čia pavasariu pakvipo....pilna skrynia žiedų ir dar drugeliai wub.gif
Parašyk Marincik kokį sendintoją ir laką naudoji bigsmile.gif
Atsakyti
Aciu labai blush2.gif sendintojas stamperijos sottile, o lakas purskiamas sintetinis, pirktas Senukuose 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Marincik @ 2009 03 25, 12:11)
naujas kurinukas- pavasarine dezute ax.gif [img]

Graziai sugalvota ir igyvendinta mintis thumbup.gif
Jennifer -jau kai taikei, tai pataikiai tiesiai i desimtuka su tuo meskuciu bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Dunyte @ 2009 03 25, 12:47)
orginalu thumbup.gif
kazkaip labai subtikiai ir idomiai

Labai taikliai apibudintas Mama Ka laikrodukas...kazko ant vynciaus pasinesei mirksiukas.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif
QUOTE(sobieska @ 2009 03 25, 13:06)
Graziai sugalvota ir igyvendinta mintis thumbup.gif
Jennifer -jau kai taikei, tai pataikiai tiesiai i desimtuka su tuo meskuciu bigsmile.gif
Papildyta:

Labai taikliai apibudintas Mama Ka laikrodukas...kazko ant vynciaus pasinesei mirksiukas.gif


nu matai, Sobieska, mėgstam mes vynulio paskanaut lotuliukas.gif
tu visvien arčiau vynciaus, kaip tu ten pavadinai, tu butelius ciupinėji dekoruodama o aš tai tik servetką ir medinį blyną lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MamaKa: 25 kovo 2009 - 12:30
QUOTE(Marincik @ 2009 03 25, 12:38)
Aciu labai blush2.gif sendintojas stamperijos sottile, o lakas purskiamas sintetinis, pirktas Senukuose  4u.gif



Sakiau kad sottile JEGA thumbup.gif lotuliukas.gif
Marincik seniai audziau minti paskandinti dezute geliu pievoje butent taip (aplink pieva danguje drugeliukai), bet nespejau biggrin.gif tu aplenkei labai sauniai tik as buciau darius dangaus zydrumo fona drugeliams ir viduje nedeciau kitokiu serveteliu (nebent grugeliu tik ar dar siek tiek tos pacios pieveles, nes kai daug skirtingu rusiu tai kazkaip jau apsunkina reikala biggrin.gif ). Is esmes darbelis ziurisi labai gyvai ir maloniai
Atsakyti
QUOTE(Perfect @ 2009 03 24, 14:51)
Balte, gražu wub.gif
Kukli dėželė... Man tikrai nieko netrūksta.
Ypač jei dėžutė skirta krikšto drabužėliams.

smile.gif Ačiū, taip ir palikau, tik matiniu dar nupurškiau. Kažkaip man to blizgesio nesinori...

QUOTE(estetė @ 2009 03 24, 16:16)
O cia paprastut paprasciausias stalelis  smile.gif

Su malonumu ant/prie tokio kavą gerčiau. wub.gif

QUOTE(sobieska @ 2009 03 24, 16:24)
lotuliukas.gif  ir ko ten neiziuri: deze matosi, kad stalciukai yra irgi akivaizdu...na i ka ten dar spoksot.
O tavo dezutei si karta prie tokiu motyvu man nieko daugiau nesinoretu...kada pradesi normalias dezutes "kepti" mirksiukas.gif

Na, o ko čia ateinam, taigi pažiopsot, pasigrožėt smile.gif , kartais net ir idėjų pasigaudyt... bigsmile.gif
Normalias dėžutes aš mielai kepčiau, bet nelabai turiu kur jas paskui dėti. Man tik visokias pakabas ir pan. patinka dekoruoti. Namuose nėra nei vieno seno baldo. Tik vaikiška kėdutė, kuri bus dekoruota, kai tik sulauksiu servetėlių. smile.gif
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2009 03 24, 16:59)
o jei taip?

Fainas laikrodukas, ryškus, smagus... Lauksime galutinio varianto nuotraukos smile.gif Aš irgi turiu tokias servetėles, svarstau kur jas panaudoti smile.gif

QUOTE(Ingusia31 @ 2009 03 25, 12:49)
Sakiau kad sottile JEGA  thumbup.gif  lotuliukas.gif
Marincik seniai audziau minti paskandinti dezute geliu pievoje butent taip (aplink pieva danguje drugeliukai), bet nespejau  biggrin.gif tu aplenkei labai sauniai tik as buciau darius dangaus zydrumo fona drugeliams ir viduje nedeciau kitokiu serveteliu (nebent grugeliu tik ar dar siek tiek tos pacios pieveles, nes kai daug skirtingu rusiu tai kazkaip jau apsunkina reikala  biggrin.gif ). Is esmes darbelis ziurisi labai gyvai ir maloniai

Na, va mano mintys išdėstytos, viens prie vieno išskyrus "dangaus žydrumą"... kai per daug margumo, tai truputį pjaunasi. Bet šiaip, tai yra skonio reikalas, kaip ir dizaine, madoje, visur yra visko... smile.gif Ne visi siekia vieno rezultato. mirksiukas.gif
Atsakyti
Jennifer, labai labai mielas rėmelis. Tos boružės.......Gražu ir tiek.

Beje, čia ne į temą, bet labai ieškau vaikiškų servetėlių ax.gif Su meškutėm, boružėm ir visokiom kitokiom grožybėm blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Perfect: 25 kovo 2009 - 14:38
QUOTE(Marincik @ 2009 03 25, 12:38)
Aciu labai blush2.gif sendintojas stamperijos sottile, o lakas purskiamas sintetinis, pirktas Senukuose  4u.gif

o cia vienkomponentis ar dvikomponentis?
Atsakyti
Sveikutės, ačiū už pastebėjimą rolleyes.gif
Labai grazži pavasariška dėželė, Marincik , bet sutiksliu su Ingusios31 nuomone, jog į vidų nedėčiau ir aš kitos servetėlės ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jennifer: 25 kovo 2009 - 15:34
QUOTE(*ellle* @ 2009 03 25, 15:29)
o cia vienkomponentis ar dvikomponentis?


Dvikomponentis.. smile.gif
Atsakyti
gal geras 3 sav pragulejusi bet siaip taip pabaigiau - nu buna darbu neina nors nusauk

user posted image
Atsakyti
waw Maša, supper. ploja.gif
Atsakyti