Įkraunama...
Įkraunama...

DEKUPAŽAS - pagyrų puodas 8

Ale kiek darbeliu puikiu, Masa-tavo sage nereali wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
bigsmile.gif oj kiek grozio


Avijacija, saunuole mama smile.gif man ypac pirmoji dezele super liuks

Kandi - fantastika smile.gif


QUOTE(Avijacija @ 2009 03 25, 16:18)
nu pasakok maša ką tu ten taip ilgai mergaitei darei a?  lotuliukas.gif  o jei rimtai, tai tikrai įdomu kokią tu čia techniką sumasčius.


aciu uz gera zodi smile.gif

ilgai dariau nes sirgau ir negalejau smulkiu judesiu daryt pradejau dar pries sergant tik dabar uzbaigiau bet dar sunkiai

o technika cia tokia: modelinas, perkeltas paveiksliukas su plevele, lakuota paprastai, paskui lipdyta sluoksnis po sluoksnio 3D lako, kazkuris sluoksnis skiestas baltu akrilu- balzganas kad isrysketu reljefas nes pats lakas permatomas nu paskui kita apdaila rolleyes.gif

Atsakyti
Avijacija - man asmeniskai pirmoji dezute labai nuostabi...ir motyvu , ir spalvu ir atlikimo prasme:)nu tikrai tokia... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kandi @ 2009 03 25, 16:30)
aš irgi apie tai galvojau.. prieš pradedama ji atnaujinti.... bet piršteliai labiau niežėjo.....laistytuvas tikrai mano  ax.gif nes žadu dar ir dar rodytis čia tai neturiu jokio ūpo dėtine savo darbelius  4u.gif


Tikiu, kad tavo.. mirksiukas.gif ..Taip ir toliau.. 4u.gif
Atsakyti
Oi, kokie visu darbai grazus thumbup.gif 4u.gif ! Na ir sugebat, panos!!!
Kandi, o laistytuva irgi reikia "pasiaust" su svitru ? O tada geti grunta g.gif ? Gal galetum trumpai parasyt ax.gif? As irgi noreciau savaji pasigrazint, labai jau taviskis patiko thumbup.gif !
Atsakyti
Žiūrėkite, bevaikščiodama forume, skelbimų lentoje radau kokią dėžutę blush2.gif
http://www.supermama...howtopic=413919
Ingusia31, gal giminės, ar kartu darėte, o gal tokia stipri telepatija? mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jennifer: 25 kovo 2009 - 18:12
siaip tai toks serveteles fonas, ka cia beprigalvosi..smile.gif))) cool.gif pacia servetele, turejau omenyje, neiseksponavima:)
Atsakyti
QUOTE(Jennifer @ 2009 03 25, 19:10)
Žiūrėkite, bevaikščiodama forume, skelbimų lentoje radau kokią dėžutę  blush2.gif
http://www.supermama...howtopic=413919
Ingusia31, gal giminės, ar kartu darėte, o gal tokia stipri telepatija?  mirksiukas.gif


nu tai kad jos visiškai skirtingos....... mano akim žiūrint. Tik ta pati servetėlė naudota, tik mamos gulbės mažiau piešta, tik kraštuose taškučiai.
Papildyta:
na ką žinau......net spalvos skirtingos. Plius dar čia sendinimas yra........ nu net dar pažiūrėjau....... gal man su akim blogai jau?
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2009 03 25, 18:20)
nu tai kad jos visiškai skirtingos....... mano akim žiūrint. Tik ta pati servetėlė naudota, tik mamos gulbės mažiau piešta, tik kraštuose taškučiai.
Papildyta:
na ką žinau......net spalvos skirtingos. Plius dar čia sendinimas yra........ nu net dar pažiūrėjau....... gal man su akim blogai jau?

drinks_cheers.gif skiriasi skiriasi, tik katinai tie patys biggrin.gif visa kita tai ne smile.gif
Atsakyti
iš tikro kasžino šitą servetėlę, manau tikrai negalvos kad čia bandyta kopijuot biggrin.gif
Atsakyti
as tai manau kad cia ne del kopijavimo noreta pasakyti:))))
nu bet tiek to...:)neaisku ar ta pati turiu galvoje:)
Atsakyti
QUOTE(Maša @ 2009 03 25, 17:46)


o technika cia tokia: modelinas, perkeltas paveiksliukas su plevele, lakuota paprastai, paskui lipdyta sluoksnis po sluoksnio 3D lako, kazkuris sluoksnis skiestas baltu akrilu- balzganas kad isrysketu reljefas nes pats lakas permatomas nu paskui kita apdaila  rolleyes.gif


jetus, nu ir vargo tu čia prigalvojai sau biggrin.gif nu bet dar neteko matyt nieko panašau padaryto......
Atsakyti