Įkraunama...
Įkraunama...

DEKUPAŽAS - pagyrų puodas 8

biggrin.gif

Šiaip viskas nesunkiai, išskyrus tą vazončiką su rožėm. Jį karpiau 3 dienas cool.gif Nes aš viso labo paprastas žmogus biggrin.gif Bet užsispyrus biggrin.gif
Atsakyti
Aš dar nemačiau tokio užsispyrimo, TIKRAI ESI VERTA MEDALIO first.gif aš tai kitaip darau tongue.gif klijuoju su fonu, o po to pakeičiu fono spalvą.
Atsakyti
QUOTE(Irine @ 2009 03 26, 00:30)
biggrin.gif

Šiaip viskas nesunkiai, išskyrus tą vazončiką su rožėm. Jį karpiau 3 dienas  cool.gif  Nes aš viso labo paprastas žmogus  biggrin.gif  Bet užsispyrus  biggrin.gif


fantastika Tu, o ne paprastas žmogus thumbup.gif aš tai tingiu karpinėt, tai dažniausiai klijuoju labai didelius plotus servetėlės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irine @ 2009 03 25, 23:15)
Ne tai kad didelis menas, bet šiaip linksmas laistytuvas  ax.gif

QUOTE(Irine @ 2009 03 25, 23:30)
Šiaip viskas nesunkiai, išskyrus tą vazončiką su rožėm. Jį karpiau 3 dienas  cool.gif  Nes aš viso labo paprastas žmogus  biggrin.gif  Bet užsispyrus  biggrin.gif


Nu tu tikrai verta medalio... thumbup.gif ..Laistytuvėlis dabar aukso vertės.. bigsmile.gif

Aš tai didesniai motyvais plėšau, klijuoju, o paskui dažų ir teptuko pagalba visus nelygumus ir negerumus doroju.. biggrin.gif
Atsakyti
Nu baikit jūs, radot žygdarbį lotuliukas.gif

Keist foną man kažkaip kreivai visad gaunas, man lengviau pakarpyt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Irine @ 2009 03 25, 23:15)

Mane irgi stebina toks kruopštumas, dar nemačiau, kad kas taip būtų iškarpęs tokius smulkius motyvus, žiūriu žiūri ir negaliu atsistebėti. Dar jei patapytum šešėlius darbas būtų nuostabus smile.gif
Atsakyti
Tuoj jūs mane įtikinsit, kad aš iš tikrųjų kokia nors nepaprasta laugh.gif

Šiaip vyras žiūrėjo kaip į ligonę, kol karpiau, bet neatkreipiau dėmesio, aš pratus biggrin.gif

Šešėliams per vėlu, jau nulakuota. O ir nesinori, ir nelabai gaunas gražiai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Irine @ 2009 03 26, 01:13)
/
Šešėliams per vėlu, jau nulakuota. O ir nesinori, ir nelabai gaunas gražiai  rolleyes.gif

Nereikia, nereikia seseliu ir taip labai aki traukia mirksiukas.gif
Atsakyti
ir aš kabinu medalį už iškarpymą. du darbus dariau su šita servetėle, abu plėšiau
Atsakyti
Susirinkau tiek medalių, kad kaklas linksta biggrin.gif Ačiū jums, merginos 4u.gif
Atsakyti
Labas rytelis mergytės. Ale tik ilgėliau neužsuk, jau ir darbelių pilna, ir apdovanujimai teikiami lotuliukas.gif
O jei rimtai, tai Irine tikrai verta visų tų pagyrimų už šitokį darbą. Patikėk, ne kiekviena tam ryžtųsi. Šaunuolė, labai gražus, toks labai tyras, paprastai nuostabus. Ir nuo manęs tau first.gif
agnesa , raktinė man laaaabai patiko. Jaučiu silpnybę angeliukams. Labai man gražiai viskas dera ir išbagta. Na čia man taip blush2.gif
O dabar aš savo "šedevrus" įdėsiu cool.gif Vakar tiek dirbau tiek dirbau, net temperatūra sukilo lotuliukas.gif
Čia pirmieji tai tokios "baikos", iš paprastų skardinių pasidariau dekoruotas susidėti savo dekupažiniams įrankiams. Nepersistengiau, pirmą kartą dekoravau tokį paviršių, bet viskas neblogai sekėsi, tik va obuolius tai ryškiai paraukšlenau tongue.gif , bet tiek to, juk sau irnesakyk.gif
user posted imageuser posted imageuser posted image
user posted image
O čia lentutė, abi jos pusės skirtingos (kabinsiu virtuvėje ant sienos, tai kad vaizdialį būtų galima pakaitalioti, kaip sakom 2in1). Jau ko aš čia tik nedariau ir tryniau, ir muliavojau karsta.gif nu vertinkite doh.gif
user posted imageuser posted image

Jau kad pridėjau doh.gif
Atsakyti
Labai gražus laitytuvas, Irine. Tik išduok paslaptį prašom, kaip ,,paruošei" dekupažui tą laistytuvėlį. Jis juk metalinis unsure.gif
Jennifer, skardinės wub.gif wub.gif wub.gif Noriu ir aš tokių biggrin.gif Rimtai, kaip paruošti metalą dekupažui rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Perfect: 26 kovo 2009 - 09:42