Įkraunama...
Įkraunama...

DEKUPAŽAS - pagyrų puodas 8

QUOTE(Perfect @ 2009 03 26, 09:40)
Labai gražus laitytuvas, Irine. Tik išduok paslaptį prašom, kaip ,,paruošei" dekupažui tą laistytuvėlį. Jis juk metalinis unsure.gif
Jennifer, skardinės wub.gif  wub.gif  wub.gif Noriu ir aš tokių biggrin.gif Rimtai, kaip paruošti metalą dekupažui rolleyes.gif

Aš tai nieko ypatingo nedariau, tiesiog nuploviau su feiriu, leidau išdžiūti, nušveičiau visus klijų likučius, šiek tiek ją pašveičiau ir dažiau. Žiurėsime kiek laikys bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jennifer @ 2009 03 26, 09:39)
O dabar aš savo "šedevrus" įdėsiu  cool.gif  Vakar tiek dirbau tiek dirbau, net temperatūra sukilo  lotuliukas.gif
Čia pirmieji tai tokios "baikos", iš paprastų skardinių pasidariau dekoruotas susidėti savo dekupažiniams įrankiams. Nepersistengiau, pirmą kartą dekoravau tokį paviršių, bet viskas neblogai sekėsi, tik va obuolius tai ryškiai paraukšlenau  tongue.gif , bet tiek to, juk sau  irnesakyk.gif
O čia lentutė, abi jos pusės skirtingos (kabinsiu virtuvėje ant sienos, tai kad vaizdialį būtų galima pakaitalioti, kaip sakom 2in1). Jau ko aš čia tik nedariau ir tryniau, ir muliavojau  karsta.gif  nu vertinkite  doh.gif


Man lentutė labai labai patiko..Matosi, kad pasistengta.. 4u.gif ..Skardinės irgi gražiai papuošei, ir tu susiraukšlėjusių obuolių nesimato..matosi normalūs sveiki obuoliukai.... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Salne @ 2009 03 26, 09:49)
Man lentutė labai labai patiko..Matosi, kad pasistengta.. 4u.gif ..Skardinės irgi gražiai papuošei, ir tu susiraukšlėjusių obuolių nesimato..matosi normalūs sveiki obuoliukai.... bigsmile.gif

Labai dėkui 4u.gif
Realiai matosi, bet labai nekrenta į akis, atrodo taip reikia, na jei pasiraukšlėjo, gal taip ir reikia lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jennifer: 26 kovo 2009 - 09:52
QUOTE(Jennifer @ 2009 03 25, 20:04)
Ne ne, gink dieve ne dėl kopijavimo, tiesiog sutapimų ir panašių minčių labai daug pasitaiko, kaip ir sobieska glostė tą pačią servetėlę ir pamatė jau padarytą su tokia pačia dėžutę čia, paskui pradėjo daryti ir vėl pamatė su tuo pačiu motyvu(magnolija) padarytą raktinę. Aš juk nesakau kad identiška ar bandyta kopijuoti, sakau kad panaši idėja ir  kokių gi sutapimų būna. Gal giminingos sielos  ax.gif
nieko nenorėjau įžeisti, labai atsiprašau.  verysad.gif



lotuliukas.gif BAIK TU DZENIFER AS NET NEPAGALVOJAU KAD TU NOREJAI KA NORS IZESTI biggrin.gif su gulbele mes graziai draugaujam ir ji ir as labai mylim sitas kates tik as visada pritapau geliu juras aplink katinus o ji deda tiesiai serveteliu fona. O darbeliu su tais katinais pas mane tikrai ne vienas, o paskutiniaja dezute mergaite uzsake savo draugei ir butent tik katineliu tu norejo. Dar viena uzsakove yra butent situ katineliu fane, ji renka remelius, dezutes, nosinines ir viska ka galima tik su tais katineliais
O CIA MANO RINKINUKAS
http://public.fotki....picture033.html
http://public.fotki....ai/img1303.html
http://public.fotki....i/uzdaryta.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingusia31: 26 kovo 2009 - 10:04
QUOTE(Ingusia31 @ 2009 03 26, 09:58)
O CIA MANO RINKINUKAS


O aš pasikartosiu...Nu man tavo darbai nerealūs..Vis peržiūrinėju ir peržiūrinėju, ir vis stebiuosi, ot kruopštus, kūrybingas ir šiaip išlavintą skonį turintis žmogus..Viskas vietoj, iki galo apgalvota ir pateikta, taip, kad akių negali atitraukti.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2009 03 26, 09:58)
lotuliukas.gif BAIK TU DZENIFER AS NET NEPAGALVOJAU KAD TU NOREJAI KA NORS IZESTI  biggrin.gif su gulbele mes graziai draugaujam ir ji ir as labai mylim sitas kates tik as visada pritapau geliu juras aplink katinus o ji deda tiesiai serveteliu fona. O darbeliu su tais katinais pas mane tikrai ne vienas, o paskutiniaja dezute mergaite uzsake savo draugei ir butent tik katineliu tu norejo. Dar viena uzsakove yra butent situ katineliu fane, ji renka remelius, dezutes, nosinines ir viska ka galima tik su tais katineliais
O CIA MANO RINKINUKAS

yess.gif jetau kaip gerai, kad supratai mano mintį, fuu karsta.gif Net ramiau pasidarė.
N o tokių darbelių aš nesiimčiau daryti, atrodo turiu kantrybės, nu bet tikrai ne tiek.... lotuliukas.gif
Labai gražu thumbup.gif
Atsakyti
Ingusia31 thumbup.gif tikrai nuostabūs darbeliai wub.gif man kol kas nesuvokiama kaip tokį grožį išgauti doh.gif
Atsakyti
o kaip Jūs galvojate ar nieko netrūksta mano lentutei? pakritikuokite prašome, patarkite, nes dar tik vieną pusę su abrikosais porą kartų nulakavau, kitos dar nea, sakau paklausiu Jūsų patarimo gal ką dadaryti reikia rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2009 03 26, 10:58)
O CIA MANO RINKINUKAS


labai patiko rėmelis rolleyes.gif
Atsakyti
Su tais katineliais tai tiesiog jie yra labai prasktiski lotuliukas.gif ir grazus wub.gif ir baikit mane girti nes tuoj taip nosi uzriesiu, kad negalesiu i gatve iseiti, kad lietaus i ja neprilytu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2009 03 26, 10:37)
Su tais katineliais tai tiesiog jie yra labai prasktiski  lotuliukas.gif ir grazus  wub.gif ir baikit mane girti nes tuoj taip nosi uzriesiu, kad negalesiu i gatve iseiti, kad lietaus i ja neprilytu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

nuotraukoje jau užrietusi lotuliukas.gif na gali ir prilyti, nes riestą nosytę turi tongue.gif
Atsakyti
Jennifer ačiū tau ir man ta raktinį thumbup.gif

tavo darbai irgi thumbup.gif o iškur tokių indellių gavai jei nepaslaptis , o lentutė išvis superinė bigsmile.gif
Atsakyti