Įkraunama...
Įkraunama...

DEKUPAŽAS - pagyrų puodas 8

QUOTE(Kristinakristina @ 2009 03 22, 20:50)
Tik sendinimas man nelabai patinka...  doh.gif

man tai kaip banga atrodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(gugu @ 2009 03 22, 21:15)
Na Kaune galima jas rast bazėje (net ir nežinau koks ten sandėlys)... -5lt.
O taip tai... kaip gerai, kad Jums patiko Mano dėžutės.. ax.gif


man Vln reikia biggrin.gif
QUOTE(Amura @ 2009 03 22, 21:22)
Vln kalvariju gatveje yra ERBI  smile.gif


O kurioj ten vietoj?


QUOTE(Kristinakristina @ 2009 03 22, 21:50)

Tik sendinimas man nelabai patinka...  doh.gif


O man kaip tik sendinimas wub.gif toks neeilinis, grieztu konturu, ir apskritai dezute atrodo tokia klasikine ir kruopsciai apdirbta thumb_yello.gif
Atsakyti
QUOTE(-barsyle- @ 2009 03 22, 21:57)
man tai kaip banga atrodo g.gif


Kadangi tepiau pirstu sukamaisiais judesiais... rolleyes.gif Tai ir gavosi kaip rutuliai tokie...ale bangos...

QUOTE(IRR @ 2009 03 22, 22:01)
O man kaip tik sendinimas wub.gif toks neeilinis, grieztu konturu, ir apskritai dezute atrodo tokia klasikine ir kruopsciai apdirbta thumb_yello.gif


Aciu labai 4u.gif Mano seimyna irgi sako, kad kaip tik viskas labai graziai...o man paciai labiau tokie svelnus, smulkus skeldejimai patinka...

Ir si dezele man pati kaip deze labai super... nors ir is mdf medziagos ji, bet labai kieta, tvirta, tokia konkreti biggrin.gif Ir vyriai, uzsegimas labai super... Na zodziu patenkinta as ja cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristinakristina @ 2009 03 22, 20:50)
Na kad jau Klimtas, tai ir as savo idesiu  biggrin.gif
..............
Tik sendinimas man nelabai patinka...  doh.gif

Kokybė, sendinimas, spalvinis sprendimas, viskas puikiai...
Kiek žiūrėjau šį darbelį, neapleidžia klausimas, koks užmanymas, kad pakartotas tas pats motyvas?
Atsakyti
QUOTE(IRR @ 2009 03 22, 23:01)
O kurioj ten vietoj?


Adreso tiksliai neatsimenu, ten kur Sigma
Papildyta:
Na va radau kontaktus:

ERBI VILNIUS
Kalvarijų g. 125,
(Vilniaus Sigma),
Tel: 8 5 2723413

Darbo laikas:
I-V - 10-19 val.
VI- 10- 15 val.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amura: 22 kovo 2009 - 21:36
QUOTE(Kristinakristina @ 2009 03 22, 21:50)

Tik sendinimas man nelabai patinka...  doh.gif

o man jis kaip tik laaaabai patinka, is pradziu net pagalvojau, kad tai serveteles dalis.
Nu su Klimtu negraziu darbu nebuna rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Marincik @ 2009 03 22, 20:38)
o cia mano darbeliai:
[

...tai ir tavo darbelius liecia...
Atsakyti

Tik sendinimas man nelabai patinka... doh.gif
[/quote]

Man tai sendinimas kaip tik labai idomiai isejo thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Amura @ 2009 03 22, 22:35)
Adreso tiksliai neatsimenu, ten kur Sigma
Papildyta:
Na va radau kontaktus:

ERBI  VILNIUS
Kalvarijų g. 125,
(Vilniaus Sigma),
Tel: 8  5  2723413

Darbo laikas:
I-V - 10-19 val.
VI- 10- 15 val.


aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Uoj aciu visoms labai wub.gif Malonu labai blush2.gif
bite, na visu pirma, tai dezutes forma labai tiko paciai servetelei...ji buvo butent tokia ir pagal dydi kaip tik ten tiki tiki tiko... rolleyes.gif Siaip bandziau deti tik viena puse - kazko lyg ir truksta... Uzdejus smulkesne dali - lyg ir per "mizernas" paveiksliukas tokiai ganetinai didelei dezutei... Komponavau komponavau ir vistiek galiausiai nusprendziau, kad taip bus geriausiai... Cia man ta analogija ir simetrija kazkaip gerai suskamba, nes ir dezute tokia taisyklinga, astriai kampuota...
Kazkokios tai gilios minties lyg ir nera...tiesiog man taip atrode graziausia mirksiukas.gif
Atsakyti
oho kiek per savaitgali graziu darbeliu uzderejo bigsmile.gif Klimtas visu tiesiog super, arbatos dezutes (ypac su arbatos puodeliais)- labai grazios, supersandrytes dezute irgi fainuoliska 4u.gif reikia ir man kazkaip kibt i darbus blush2.gif
Atsakyti
Labas rytelis, darbštuolytės biggrin.gif Jau tikrai kokie nuostabūs darbeliai, dirbate išsijuosusios. Man be galo žvakė patiko... Neturiu supratimo kaip jas daryti ax.gif Jei nepyksite ir aš imesiu šios nakties nemigos vaisius blush2.gif
Mažučiui berniukui Velykų proga rinkinukas (kiaušinius jau gali valgyti smile.gif )
user posted image
Du kaiušinukų laikikliukai dviems "vyrams"
user posted image
Čia tokia pabandymų lentytė. Bandysiu kada nors sendinimą blush2.gif
user posted imageuser posted image
Ir paskutinis darbeliukas - žvakidė, vėl gi su rožėmis, bet man jos labiausiai čia tiko, tokia nuotaika buvo ax.gif sobieska, vis mastydavau iš kur tu tokias fainuoliškas žvakides trauki, nei vienoje parduotuvėje iki šiol nebuvau užmačiusi ir netyčia radau thumbup.gif Tikiuosi nepyksi, nes kol kas tik pas tave vieną tokias ir temačiau, atrodo g.gif
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Atsiprašau kad užėmiau tiek daug vietos blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jennifer: 23 kovo 2009 - 09:09
QUOTE(Jennifer @ 2009 03 23, 09:06)
Ir paskutinis darbeliukas - žvakidė, vėl gi su rožėmis, bet man jos labiausiai čia tiko, tokia nuotaika buvo  ax.gif sobieska, vis mastydavau iš kur tu tokias fainuoliškas žvakides trauki, nei vienoje parduotuvėje iki šiol nebuvau užmačiusi ir netyčia radau  thumbup.gif Tikiuosi nepyksi, nes kol kas tik pas tave vieną tokias ir temačiau, atrodo  g.gif

nuostabus darbeliai,man ta zvakide wub.gif
na gal isduosit paslapty kur tokiu zvakidziu uzmatet g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -barsyle-: 23 kovo 2009 - 09:36