Įkraunama...
Įkraunama...

DEKUPAŽAS - pagyrų puodas 8

QUOTE(Jennifer @ 2009 03 23, 10:06)
Atsiprašau kad užėmiau tiek daug vietos  blush2.gif

Galejai ir daugiau uzimt, juk tokie mieli darbeliai mirksiukas.gif O zvakides tai nedazei, ania, ant "naturalios" motyvus klijavai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 03 23, 09:43)
Galejai ir daugiau uzimt, juk tokie mieli darbeliai mirksiukas.gif  O zvakides tai nedazei, ania, ant "naturalios" motyvus klijavai rolleyes.gif

Dėkui ax.gif Nieko ypatingo, žinoma net nesilygiuoju prie Jūsų, bet, ką padarau tą parodau, juk vis tiek darau, mintis, meilę bei širdį į juos idedu wub.gif
O žvakidę pirkau baltą, tačiau man labai prastai ant jos klijavosi (ant natūralios), tad viską nuploviau, pašveičiau ją šiek tiek ir padažiau baltai. Buvo naktis, tad nebūčiau manau tavo patarimo sulaukusi, sukausi kaip išmaniau rolleyes.gif
O aš dar tokį grožį radau, dabar mąstau kaip čia nudekoravus man jį ax.gif
user posted image
Ir gal kuri kur užmatėte servetėlių ar ryžinio su balerinomis na tokiomis maždaug tikroviškomis, ne vaikiškomis? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jennifer: 23 kovo 2009 - 09:57
Nu matosi merginos, kad per savaitgalį netinginiavot.. bigsmile.gif ..O aš per savaitgalį nieko nepadariau.. doh.gif ..

QUOTE(Jennifer @ 2009 03 23, 09:48)
Dėkui  ax.gif Nieko ypatingo, žinoma net nesilygiuoju prie Jūsų, bet, ką padarau tą parodau, juk vis tiek darau, mintis, meilę bei širdį į juos idedu  wub.gif


Kaip tai nieko ypatingo..kai mintis, meilę ir širdį sudedi..tai jau ir nebeįkainojama darosi.. 4u.gif Labai gražūs ir šilti darbeliai.. ax.gif


Papildyta:
QUOTE(Jennifer @ 2009 03 23, 09:48)
Ir gal kuri kur užmatėte servetėlių ar ryžinio su balerinomis na tokiomis maždaug tikroviškomis, ne vaikiškomis?  4u.gif


Na ryžinio su balerinomis yra senasnaujas..ČIA.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Salne @ 2009 03 23, 10:00)
Na ryžinio su balerinomis yra senasnaujas..ČIA.. g.gif

Jau kaip dėkoju aciuks.gif assa.gif nerealiai....
Ir kaip tik ko man reikia, ypatingai pirmasis, ir natos ir balerinos, thumbup.gif thumbup.gif
Bet kaip suprantu parduotuvė yra tik Vilniuje verysad.gif , o man siųstis vien ryžinį popieriuką? Gal brangoka? Ką čia sumastyti g.gif Na kaip nors , ačiū labjausiai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jennifer @ 2009 03 23, 10:04)
Jau kaip dėkoju  aciuks.gif  assa.gif nerealiai....
Ir kaip tik ko man reikia, ypatingai pirmasis, ir natos ir balerinos,  thumbup.gif  thumbup.gif
Bet kaip suprantu parduotuvė yra tik Vilniuje  verysad.gif , o man siųstis vien ryžinį popieriuką? Gal brangoka? Ką čia sumastyti  g.gif Na kaip nors , ačiū labjausiai  mirksiukas.gif


Yra ir Kaune..ir dar pigiau..Ornamentai.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Salne @ 2009 03 23, 10:28)
Yra ir Kaune..ir dar pigiau..Ornamentai.. 4u.gif

Salne , tu auksas, nežinau kaip atsidėkoti notworthy.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Jennifer @ 2009 03 23, 10:34)
Salne , tu auksas, nežinau kaip atsidėkoti  notworthy.gif  wub.gif


Nu dabar tikrai nebeišsmokėsi už tokią pagalbą.. biggrin.gif ..Visada prašom..paprasčiausiai prisiminiau, kad mačiau tas balerinas ir ne vienoj vietoj..reikėjo tik patikrinti ir viskas..Nesunku.. mirksiukas.gif ..Jau įsivaizduoju, kokia bus graži dovana su tom balerinom.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Salne @ 2009 03 23, 10:42)
Nu dabar tikrai nebeišsmokėsi už tokią pagalbą.. biggrin.gif ..Visada prašom..paprasčiausiai prisiminiau, kad mačiau tas balerinas ir ne vienoj vietoj..reikėjo tik patikrinti ir viskas..Nesunku.. mirksiukas.gif ..Jau įsivaizduoju, kokia bus graži dovana su tom balerinom.. rolleyes.gif

Žadu dekoruoti pakabą ir tokią pačią žvakidė kurią šiandien pasirodžiau su rožėmis, tikiuosi pavyks, nes niekaip nepavyksta priklijuoti didelio, ištisinio motyvo, bent jau servetėlės, tikiuosi su ryžiniu seksis geriau. Na kai padarysiu pasirodysiu blush2.gif
Bet kokia dabar laiminga esu, matytumėte, sėdžiu viena prieš kompą išsišiepusi kaip tašė lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jennifer @ 2009 03 23, 10:49)
Žadu dekoruoti pakabą ir tokią pačią žvakidė kurią šiandien pasirodžiau su rožėmis, tikiuosi pavyks, nes niekaip nepavyksta priklijuoti didelio, ištisinio motyvo, bent jau servetėlės, tikiuosi su ryžiniu seksis geriau. Na kai padarysiu pasirodysiu  blush2.gif 
Bet kokia dabar laiminga esu, matytumėte, sėdžiu viena prieš kompą išsišiepusi kaip tašė  lotuliukas.gif


biggrin.gif ..

Su ryžiniu tikrai daug daug lengviau dirbti.. rolleyes.gif Tik bėda, kad to ryžinio nėra tokio įvairaus, kaip, kad servetėlių.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Salne @ 2009 03 23, 11:04)
biggrin.gif ..

Su ryžiniu tikrai daug daug lengviau dirbti.. rolleyes.gif Tik bėda, kad to ryžinio nėra tokio įvairaus, kaip, kad servetėlių.. doh.gif

Na bet jau kai pamačiau ten kiek popierių jie turi, tai net galva apsisuko, atrodo viską susipirkčiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Jennifer, tavo zvakides ir kiausiniu laikikliai labai mieli wub.gif thumbup.gif , nuostabi dovana bus 4u.gif , o kur tu tas zvakydes pirkai?gal isduosi paslapti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Marincik @ 2009 03 23, 11:16)
Jennifer, tavo  zvakides ir kiausiniu laikikliai  labai mieli wub.gif  thumbup.gif , nuostabi dovana bus 4u.gif , o kur tu tas zvakydes pirkai?gal isduosi paslapti? ax.gif

Ačiū labai smile.gif
Tai juk aš jas visai netyčia užtikau ERBY mirksiukas.gif kelios dar buvo likę baltos, bet labai nemažai raudonų 4u.gif ir kokios pigios, net nesitiki kad dar tokiomis kainomis normalių daiktų galima rasti Lietuvoje. deja, dėžutę arbatai gavau tik vieną ir ta pati šie ktiek pabrokuota, tikiuosi pavyks tą broką paslėpti. Antra buvo dar bet visai ne kokia schmoll.gif
Tokio tipo kaip dekoruotoji tik 3lt, o tos kurių idėjau nedekoruotų nuotraukytę tik 5lt doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jennifer: 23 kovo 2009 - 11:32