Tai va paskaičiavus 7 dienas taip ir gaunas, bet internete parašyta prie to kad kurią dieną baigei gert, kitos savaitės tą pačią pradedi, pvz. penktadienį- penktadienį.užtai ir pasiklausiau čia, ir manau kad jūs rizikuojat taip darydama

Cituoju:
Lindinetės 20 reikia gerti 1 kartą per parą, geriausia tuo pačiu laiku, 21 dieną iš eilės be pertraukų. Pirmą tabletę reikia gerti pirmą mėnesinių, t. y. kraujavimo, dieną. 21 tabletę išgėrus, daroma 7 dienų pertrauka, kurios metu prasideda kraujavimas, panašus į mėnesines. Kitos pakuotės tabletes reikia pradėti gerti tuoj pat po pertraukos, t. y. aštuntą dieną net tuo atveju, jeigu kraujavimas tęsiasi.
Naujos pakuotės pirmą tabletę reikia gerti tokią pačią savaitės dieną kaip ir ankstesnės. Preparato vartojant, mėnesinių metu kraujavimas gali būti silpnesnis.
Pradedant Lindinetės 20 vartoti pirmą kartą
Vis dėl to Blondinė

buvote teisi.taip, reikia 7 dienas negert ir išgert 8-ą.pamenu kad pradėjau gert buvo sekmadienis, tai ir naują pakuotę reikia pradėt sekmadienį. va kaip