Įkraunama...
Įkraunama...

Žaislas-draugas, be kurio mažius neužmiega

Musu dukryte tai neuzmiega be savo suniuko vardu Laris biggrin.gif ,sake kad jis saugo ja nuo visokiu babauziuku thumbup.gif
Atsakyti
Mano Meritas irgi turi du šuniukus, kuriuos tempiasi su savim į lovą biggrin.gif . Bet šiandien atsitiko toks liūdnas ir pamokantis dalykas cry.gif . Prieš pietų miegelį palikau jį lovytėje su meškiuku, kurio viduje yra tokių karoliukų (žaislai, kurie mieli ne tik vaikams, bet ir suaugusiems blush2.gif ). Kadangi mano mažasis prieš užmigdamas ilgokai vartosi, tai į tylų bambėjimą visai nekreipiau dėmesio, o kai pasidarė visiškai tylu, galvodama, kad jis miega, užėjau apkloti. Ir paaiškėjo, kad mažasis miegotojas prasiardė šuniuką blink.gif , išsitraukė maišelį su karoliukais blink.gif , kurį irgi sugebėjo išardyti, ir buvo nusiteikęs visus juos paragauti doh.gif , vis tik nematytas daiktas. Gerokai išsigandau, bet atrodo nė vieno neprarijo. Pasirodo, kartais nemalonumų gali pridaryti ir mielas meškiukas sad.gif
Atsakyti
Mano dukrytė turi mylimą skudurinę lėlytę, tikslai jau tris lygiai tokias pačias blush2.gif Pirmąją gavo dovanų būdama maždaug pusės metukų, bet iš karto nelabai ja domėjosi, meislė atsirado kokių dešimties mėnesių. Gal tikrai ta meilė kompensavo mamos trūkumą, nes kaip tik maždaug tuo metu aš pradėjau dirbti, ir mažoji liko su baba. Tai nuo tada ta lėlytė lydi mus visur: į lauką, į svečius, į lopšelį, į lovą. O kiek ašarų būna, kai reikia išskalbti, tenka įrodinėti, kad lėlytė šypsosi, vadinasi jai smagu. Jos net ir "serga" kartu, ir vaistukus geria ir pan. Aisku lėlytės nuo tokio pastovaus tampymo susidėvi, tai tenka sukt galvą, kur nusipirkti tokią pačią, nes kitokios netinka cry.gif
Atsakyti
Mano mažyliui, kol miegodavo su soske, jokių žaislų nereikedavo. Dabar nebeturim soskės tai miegoti eina su mašinyte arba su pliušine karve. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Veite @ 2005 12 20, 17:12)
mes tokio, be kurio neuzmigtumem dar neturim smile.gif Matyt, dar per mazytes  blush2.gif

ne,paprasciausiai dar jusu namuose neapsigiveno tas pats,paciausias wub.gif mes kai ta skuduryne lele pirkom,net negalvojom kad bus tokia jam meile wub.gif kainavo 3lt,maximoi doh.gif thumbup.gif
Atsakyti
ax.gif mes irgi turim mylimuosius be kuriu nemiegam.tigriuka ir eziene thumbup.gif draugai, kuriu niekada nepamirsta mazasis 000054.gif
Atsakyti
na mano mazylis taip pat be merliuko savo milimiausio miegelio schmoll.gif turi duot kazka panasaus kad vaikas galetu ramiai sau eiti liulio wub.gif wub.gif jei jau nori liuliuko pasiima merliuka vaiksto apsikabines arba eina i lovyte ir niuniuoja sau thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif ir turbut dar ilgai mes su juo draugausim wub.gif
Atsakyti
Manasis niekada nemiegojo nei su soske,nei su merliuku,nei su žaisliuku.Prieš mėn,einant miegoti padaviau žaisliuką patikrinti gal jau reikia.Ką tu mama miegok tu pati su žaislu,kai metė į lovelėa galą.Ną ir ką pasakyt
Atsakyti
O mano nuo kokiu triju metu su teletabiu Po miega... Aisku tas zaislas jau atrodo tai doh.gif . Siuliau nupirkti nauja, tai nesutinka. O kai mazas buvo tai turejo toki suniuka, jo uodega i ausi susikisdavo ir uzmigdavo smile.gif.
O kai pamete tai buvo vargo...
Atsakyti
Maniškis kol visai mažiukas buvo, tai nieko nereikėjo, bet nuo kokių 1 metų pradėjo draugaut su minkštu šuneliu. Draugystė užsimezgė nuo tada, kai pradėjo pratintis vienas savo lovelėj užmigti, be mūsų kompanijos. Apsikabindavo savo šuniuką ir migdydavosi rolleyes.gif Labai "draugas" pravertė ir pradėjus į darželį lankyti - vis drąsiau su savo įprastu mylimu žaisliuku. Tik tiek, kad tas šuniukas baltas, tai skalbti tenka dažnai doh.gif Dabar mažius mokina jį ant puoduko sėdėti, ir vaistukais pagirdo, ir į lovytę pamiegoti paguldo lotuliukas.gif Reikia draugu pasirūpint...
Atsakyti
Maniškis tai nesiskiria su briedžiuku doh.gif jis toks su batarkėm buvo, šokantis ir dainuojantis, bet dabar jau nebesilanksto ir nebedainuoja doh.gif bet vistiek niekur be jo... Visur vežamės, miegam tik su juo, maitinu ir vaiką ir briedy biggrin.gif Žodžiu turiu 2 vaikus lotuliukas.gif
Atsakyti
Mes irgi turim tokį "gyvenimo draugą". Katytę... ir miega, ir valgo, ir į lauką eina, ir į svečius... O jau atrodo ta mūsų "atytė" doh.gif Numylėta, nuskalbta (valgo mat dažnokai biggrin.gif ), nuvelta... Kitą nupirkom- netiko, paduodu naują, sako: duok ir kitą katytę. Tada tempiasi dvi doh.gif Tai dabar tos naujosios net nebesiūlau...
Atsakyti