Įkraunama...
Įkraunama...

Zara

QUOTE(erikiuxxx @ 2009 07 05, 13:08)
as irgi,nes brangoka ax.gif

Brangu ir kokybe neatitinka kainos verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mamakubu @ 2009 07 05, 20:12)
Brangu ir kokybe neatitinka kainos verysad.gif

dazniausiai taip, bet rankinukus, tokiu didesnius, kaip sakant tašes blush2.gif ti kokybe super. thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(kristegri @ 2009 07 06, 17:14)
dazniausiai taip, bet rankinukus, tokiu didesnius, kaip sakant tašes blush2.gif  ti kokybe super. thumbup.gif

o drabuziai tai ... nelabai kas, kiti visai š... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Elytut @ 2009 03 22, 12:59)
Labai megstu parduotuve Zara. labai graziu drabuziu galima rasti. o jau vaikisku drabuziu grazumas.... Ir nebrangiai.... 4u.gif



o man nelabai si parduotuve schmoll.gif
Atsakyti
Visai nebloga parduotuve 4u.gif Siandien kaip tik bliuskute nusiziurejau wub.gif
Atsakyti
Visada ten randu ką nors gražaus ir tinkamo. Manau, kaina atitinka kokybę rolleyes.gif Pigios prekės susidėvi greitai, brangesnės tveria ilgiau ax.gif
Atsakyti
Man patinka,tikrai randu graziu rubu,bet sutinku,kad kai kurie tai tikrai nera labai geros kokybes ir grazus iki pirmo skalbimo doh.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo electra23: 15 liepos 2009 - 09:47
Kiek esu pirkusi rubeliu, tiek sau, tiek vaikams, tai nusivyliau kokybe schmoll.gif Kai kurie rubeliai issitampo, blunka... Paskutiniu metu is ten nieko neperku, yra tikrai geresniu parduotuviu (ir nuolaidu visur buna) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mimyyyte @ 2009 06 04, 10:57)
lietuvoj zara tragiska, nei kokybes nei padoriu rubu  schmoll.gif



pritariu, pati tuo isitikinau
Atsakyti
Zaroje randu drabužių dukrai (ypač per išpardavimus ax.gif ), beje, gerai skalbiasi, marškinėliai nesusitraukia džiovykloje, sijonai ir bridžiai, džinsai atlaiko net ne vieną sezoną thumbup.gif .
Bet sau tai nelabai, kokybė ir kaina niekaip nesueina schmoll.gif
Atsakyti
Prekinuos kartais ir as zaroj, daznai perku dzinsus, maikutes. Turiu keleta megztuku, golfu ziemai, ir nei vienas nesusitrauke ar nubluko, kaip kas rase, tiesiog gal man pasiseke biggrin.gif , prekinuos ne Lietuvoje
Atsakyti
QUOTE(zogu @ 2009 07 19, 13:01)
Prekinuos kartais ir as zaroj, daznai perku dzinsus, maikutes. Turiu keleta megztuku, golfu ziemai, ir nei vienas nesusitrauke ar nubluko, kaip kas rase, tiesiog gal man pasiseke biggrin.gif , prekinuos ne Lietuvoje

Vat ir skirtumas, kad ne Lietuvoje ax.gif
Atsakyti
As tai labai daug drabuziu is ten turiu. Dzinsai ten brangus, taciau kitus drabuzius su malonumu perku.buvo akcija - viso biggrin.gif s palaidines po 9Lt, tai labai apsimoka
Atsakyti