Įkraunama...
Įkraunama...

Zara

Drabuziu galima rasti labai graziu, bet kainos dideles, kokybe prasta, batai Zaroj isviso labai prastos kokybes schmoll.gif
Atsakyti
Labai patinka thumbup.gif ... bet apsiperku Zaroj, esančioj Hamburge ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Elytut @ 2009 03 22, 11:59)
Labai megstu parduotuve Zara. labai graziu drabuziu galima rasti. o jau vaikisku drabuziu grazumas.... Ir nebrangiai.... 4u.gif

megstu ir as, ypac vaikams grazu wub.gif sau pradejau i bershka linkti, nes pigiau ir jaunatviskiau bigsmile.gif

kazkas jau rase-batai prasti, berods tai tiesa g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rupestelis: 24 spalio 2009 - 15:50
drabužiai gražūs, vidutinės kokybės, bet kainos per didelės doh.gif
Atsakyti
Kokybiški, stilingi ir gražūs drabužiai. Kai pasitaiko proga-būtinai nusiperku. Tačiau apie kainas būtų galima ir patylėti g.gif doh.gif !
Atsakyti
Aš irgi prisidedu, kad kainos jau labai zaroj sukeltos unsure.gif bet rubų tikrai yra neblogų, o ir kokybe dar neteko nusivilti ax.gif
Atsakyti
Nepatinka man Zara, kokybe visiskai neatitinka kainu... tik vaikiskus perku retkarciais, kai nuolaidos buna biggrin.gif Kiek turiu zara rubeliu, jie visi pasidaro baisus po skalbimo...zodziu, ne kas...
Atsakyti
QUOTE(same @ 2009 11 10, 12:43)
Nepatinka man Zara, kokybe visiskai neatitinka kainu... tik vaikiskus perku retkarciais, kai nuolaidos buna  biggrin.gif Kiek turiu zara rubeliu, jie visi pasidaro baisus po skalbimo...zodziu, ne kas...

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Zaros drabužėliais esu labai patenkinta, bet tiesa ta, kad Lietuvoje dar nepirkau, viskas iš užsienio.
Atsakyti
Kada ispardavimas ziemos prasideda? O gal jau prasidejo? Gal kas uztikot nuolaidas? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Pravda @ 2009 10 25, 23:36)
Aš irgi prisidedu, kad kainos jau labai zaroj sukeltos  unsure.gif  bet rubų tikrai yra neblogų, o ir kokybe dar neteko nusivilti  ax.gif


buvau nusipirkusi viena megztuka. Po to drauge parode savo to pati tik po skalbimo. Atrode baisiai unsure.gif Teko nesti grazinti savo pirkini.. (gerai, kad buvau dar etiketes nenulupusi blush2.gif ). Zodziu, rubu buna neblogu, bet kokybe ju nelabai..
Papildyta:
QUOTE(lelelyte @ 2009 12 16, 22:31)
buvau nusipirkusi viena megztuka. Po to drauge parode savo to pati tik po skalbimo. Atrode baisiai  unsure.gif Teko nesti grazinti savo pirkini.. (gerai, kad buvau dar etiketes nenulupusi  blush2.gif ). Zodziu, rubu buna neblogu, bet kokybe ju nelabai..


oi, kazka as cia jau pridariau... netycia kazkaip paspaudziau atsakyti Pravdai doh.gif
Atsakyti
Brangu. Rūbai tie patys brangesni, nei užsienyje, o mes juk - skurdi tauta. nusiperki megztuką -apsivelia tais rutuliukais bematant. Fu fu fu. Kad batai negeri, tai faktas, juk tai nėra batų gamintojas. Tiesa, turiu vienus žieminius, odinius, su kailiu jau trečius metus. Gal ne ir patys patogiausi, bet - aukštakulniai ne sportbačiai. Retai nešioju, tad nesusivarė.
Atsakyti