Įkraunama...
Įkraunama...

TUŠAI


user posted image

Senoji tema
Atsakyti
merginos, pastebejau jog labai daug kas parduoda ta False Lash Effect Mascara
nejau jis nelb vykes? ax.gif
pati galvoju isigyti,bet kai masiskai visos parduoda sakydamos man netiko..hmz,WTF ? blush2.gif
Atsakyti
atejau isgirti sita tusa thumbup.gif nu perfect, labai juodas, sepetelis tobulas, laikosi visa diena nenutrupa, islasilaike man super, galima naudoti dvejopai, nes tinka ir toms kurios megsta natural blakstienas padazytas ir barbisku akiu megejoms ( man smile.gif ) kaina wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(pupute @ 2009 03 22, 18:54)
anksciau vis naudodavau maxfactor tusa ir  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif bet dabar naudoju kosmetikos L'ambre trejopo poveikio tusa ir rezultatas  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif is pradziu issitepliodavau kol pripratau su lenktu sepeteliu dazytis bet dabar - jega  thumbup.gif


Pirmą kartą tokį daiktą girdžiu unsure.gif

QUOTE(Vixenish @ 2009 03 23, 12:51)
merginos, pastebejau jog labai daug kas parduoda ta False Lash Effect Mascara
nejau jis nelb vykes? ax.gif


Man tai jis nevykęs schmoll.gif Kaip džiaugiaus, kai pradėjo džiūt biggrin.gif
Atsakyti

Man tai jis nevykęs schmoll.gif Kaip džiaugiaus, kai pradėjo džiūt biggrin.gif
[/quote]

ani..o kuom nevykes gal gali pasidalint patirtim? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vixenish @ 2009 03 23, 12:51)
merginos, pastebejau jog labai daug kas parduoda ta False Lash Effect Mascara
nejau jis nelb vykes? ax.gif
pati galvoju isigyti,bet kai masiskai visos parduoda sakydamos man netiko..hmz,WTF ? blush2.gif

aš jį turėjau, na nepatiko, bet nepatiko ne dėl to, kad blogai dažė, o todėl kad greit tirštėt pradėjo smile.gif
jei pardavėja sako, kad netiko, tai turėtų pasakyt kuom ax.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, turiu toki klausima, kurios is jusu esat naudojusios ir likusios labai patenkintos tusais, su gimniais sepeteliais?
As naudojau ilga laika Loreal teleskopic, nu man jis toks super buvo, bet va jau baiginejasi, ir gryzau prie tuso, su paprastu sepetuku, su tais plaukuciai, nu tai siaubas kazkoks, mane taip nervina, nes ten amzinai is kazkur randu pukeliu, blakstienu prilipusiu, ir net nenusiima normaliai viskas, tai kai dazaisi issiterlioji, sulipina blakstienas doh.gif Kazkaip su tais guminiais sepeteliais niekada tokiu bajeriu nepatirdavau, ir daug greiciau ir graziau pasidazydavau akytes.
Ir gal galit parekomenduoti gera tusa su guminiu sepetuku, ne Loreal, nes noriu kazka naujo pabandyt 4u.gif
Atsakyti
Man YSL Falsh lash effect - vienas geriausių tušų thumbup.gif naudojau apie 3 mėn, tada jau pradėjau jausti, kad padžiūvo. na, bet kai kasdien dažausi ir ne 1 sluoksniu, tai visai normalus tušo "darbo" laikas 4u.gif

Mano nuomone, tik tirštesni tušai gerai daro "barbiškas" blakstienas ir ne 3 metrų blakstienų savininkėms, o jie ir džiūva kiek greičiau. Skysti visai laikosi ilgiau, bet ir dažo silpniau.
Atsakyti
QUOTE(Rasucci @ 2009 03 23, 15:45)
Sveikos merginos, turiu toki klausima, kurios is jusu esat naudojusios ir likusios labai patenkintos tusais, su gimniais sepeteliais?
As naudojau ilga laika Loreal teleskopic, nu man jis toks super buvo, bet va jau baiginejasi, ir gryzau prie tuso, su paprastu sepetuku, su tais plaukuciai, nu tai siaubas kazkoks, mane taip nervina, nes ten amzinai is kazkur randu pukeliu, blakstienu prilipusiu, ir net nenusiima normaliai viskas, tai kai dazaisi issiterlioji, sulipina blakstienas  doh.gif  Kazkaip su tais guminiais sepeteliais niekada tokiu bajeriu nepatirdavau, ir daug greiciau ir graziau pasidazydavau akytes.
Ir gal galit parekomenduoti gera tusa su guminiu sepetuku, ne Loreal, nes noriu kazka naujo pabandyt  4u.gif


Anksciau ir as naudojau ta lorealio su guminiu sepeteliu,patiko,paskui sugalvojau isbandyti ka nors naujo ir nusipirkau dior su paprastu sepetuku.Is pradziu lyg ir nieko bet paskui tikrai ir sitas labai sutirsteja.Jau tris juos sunaudojau,nes vis galvojau gal per siltai stovi tai isnesiau is vonios, bet vistiek tas pats. doh.gif dabar nusipirkau maxfactor su guminiu,tikiusi kad su situo nebus bedu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasucci @ 2009 03 23, 14:45)
Sveikos merginos, turiu toki klausima, kurios is jusu esat naudojusios ir likusios labai patenkintos tusais, su gimniais sepeteliais?
As naudojau ilga laika Loreal teleskopic, nu man jis toks super buvo, bet va jau baiginejasi, ir gryzau prie tuso, su paprastu sepetuku, su tais plaukuciai, nu tai siaubas kazkoks, mane taip nervina, nes ten amzinai is kazkur randu pukeliu, blakstienu prilipusiu, ir net nenusiima normaliai viskas, tai kai dazaisi issiterlioji, sulipina blakstienas  doh.gif  Kazkaip su tais guminiais sepeteliais niekada tokiu bajeriu nepatirdavau, ir daug greiciau ir graziau pasidazydavau akytes.
Ir gal galit parekomenduoti gera tusa su guminiu sepetuku, ne Loreal, nes noriu kazka naujo pabandyt  4u.gif



MF masterpiece,masterpiece max-abu tikrai geri
is brangesniu chanel inimitable turejau,bet MF nieko nenusileidzia jam,gal net geresnis
Atsakyti
QUOTE(pepė @ 2009 03 23, 16:27)
MF masterpiece,masterpiece max-abu tikrai geri
is brangesniu chanel inimitable turejau,bet MF nieko nenusileidzia jam,gal net geresnis


aciu, reiks apziuret tuos max faktor, ir isbandyt smile.gif
Atsakyti
na man pupa tusai patys geriausi blush2.gif na dar zepter, bet jos retai galimybe turiu isigyti smile.gif
Atsakyti