Įkraunama...
Įkraunama...

TUŠAI

O as pries pora menesiu Masterpiece Max nusipirkau ir pakraupau, koks prastas...Nors beveik visi bandyti patinka ir lb graziai padazo, sitas matyt pats blogiausias...maniau gal praejus kiek laiko sutirstes ir bus geriau, bet tas pats...Byra, per storai dazo, biski gumuleliu yra, sulipina blakstienas... Blakstienos tankios, tai geriausiai jas padazo Loreal Telescopic sidabrinis ir Maybelline Volume Express Turbo Boost wub.gif Matyt vel kuri is ju pirksiu...
Atsakyti
QUOTE(Afterglow @ 2009 06 19, 19:49)
O as pries pora menesiu Masterpiece Max nusipirkau ir pakraupau, koks prastas...Nors beveik visi bandyti patinka ir lb graziai padazo, sitas matyt pats blogiausias...maniau gal praejus kiek laiko sutirstes ir bus geriau, bet tas pats...Byra, per storai dazo, biski gumuleliu yra, sulipina blakstienas... Blakstienos tankios, tai geriausiai jas padazo Loreal Telescopic sidabrinis ir Maybelline Volume Express Turbo Boost  wub.gif Matyt vel kuri is ju pirksiu...

o kuris geriau ilgina?
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2009 06 19, 20:11)
o kuris geriau ilgina?

Telescopic. Ir bent man lb gerai atskiria, nesulipina. Jis ir skaitos ilginantis, o tas kitas labiau storina, nei ilgina:)
Atsakyti
QUOTE(Afterglow @ 2009 06 19, 17:47)
o jau norejau pirkti, nes reklama tokia patraukli blink.gif siandien nuejau i kosmetikos parduotuve paziuret testeri, tai kai atidariau toks vaizdelis, sepetukas kazkoks labai retas, kose pilksvai juoda su gumuliukais, tikrai nepirksiu tada schmoll.gif

to tuso neginu nes nebandziau,bet siaip is testerio daug tiketis ir nereiktu kaip juos ten simtus milijonu kartu prasikineja ir prateplioja
Atsakyti
isbandziau ta isgirta oriflame zalioj pakuotej. nu ka galiu [asakyti, teplioja paakius, labai gerai ilgina, bet tankumo ne kiek nepriduoda, bandziau isgauti tankumo efekta uzsitepus daugiau sluoksniu, bet tik sulipino blakstienas ir tiek schmoll.gif
dar patiko, kad su mazu sepeteliu lengva prieiti prie visu blakstienu, 2 karta tikrai nepirksiu, pabandziau uzvakar 1 karta, daugiau net nebandau smile.gif
Atsakyti
Avon Naujiena !

user posted imageuser posted imageuser posted image

Unikali pakuote, kuri leidžia pasirinkti spalvos
intensyvuma!
Iki 8 kartu tankesnes blakstienos!


Naudojimas:
Pasukite pagrinda:
1 – tankios
2 – tankesns
3 – tankiausios
Ištraukite šepetli ir dažykite blakstienas

Atsakyti
QUOTE(Afterglow @ 2009 06 19, 18:49)
O as pries pora menesiu Masterpiece Max nusipirkau ir pakraupau, koks prastas...Nors beveik visi bandyti patinka ir lb graziai padazo, sitas matyt pats blogiausias...maniau gal praejus kiek laiko sutirstes ir bus geriau, bet tas pats...Byra, per storai dazo, biski gumuleliu yra, sulipina blakstienas... Blakstienos tankios, tai geriausiai jas padazo Loreal Telescopic sidabrinis ir Maybelline Volume Express Turbo Boost  wub.gif Matyt vel kuri is ju pirksiu...


Gal koks pagedęs pasitaikė, jei jau lygini su L'oreal Telescopic ir pastarasis geresnis, arba gal mėgsti labai natūraliai padažytas blakstienas? g.gif L'oreal Telescopic man asmeniškai buvo vienas prasčiausių turėtų tušų, nors mano blakstienos ilgos ir tankios, bet su juo padažius jos tik patamsėdavo, daugiau efekto visiškai jokio- nei ilgino, nei tankino, nei dar kažką darė schmoll.gif
Aišku čia skonio reikalas ir gal mes visos skirtingo efekto tikimės, bet šiaip MF tikrai gražiai dažo ir nesigumuliuoja, ir nelipina blakstienų, todėl keista, kad pasitaikė būtent toks unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Finna: 19 birželio 2009 - 22:07
Ne, man patinka storos ir tankios, ryskios blakstienos, ir su Telescopic nuostabiai padazydavo, pirkau, nes labai daug geru atsiliepimu girdejau smile.gif o Masterpiece max kai pirkau buvo geros konsistencijos, be gumuleliu, bet po poros menesiu ju atsirado, nors as niekad nepumpuoju, nemakaluoju sepetuko, atsargiai ir dazausi, turiu technika savo sukant sepeteli ir pan biggrin.gif ir su visais gerai pasidazo, o cia issiterlioja, i penkias storas blakstienas visos sulimpa schmoll.gif tai su nudroztu degtuku tenka atskirti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Afterglow: 19 birželio 2009 - 23:30
Noreciau paklausti kaip jums tusas Maybelline Define-A-Lash?Galvoju isigyti. Ir kuo skiriasi zalias nuo rozinio? g.gif
Atsakyti
QUOTE(6Combo9 @ 2009 06 20, 13:00)
Noreciau paklausti kaip jums tusas Maybelline Define-A-Lash?Galvoju isigyti. Ir kuo skiriasi zalias nuo rozinio? g.gif


Šiaip jie abu beveik vienodi. Jų pranašumas - guminiai šepetėliai, kurie nepalieka gumulėlių ir yra lankstūs, prisitaikantys prie akių formos, lengva pasidažyti. Šiaip kiek skaičiau rožinis yra patobulintas variantas, nes jis, pasak, reklamos, dar ir suteikia apimties. Esu bandžiusi tik rožinį, patiko kaip atskiria ir ilgina, gumulėlių tikrai nepalieka. smile.gif
Plačiau pasiskaityti galite čia:
Žalias
http://www.maybellin...ine_A_Lash.aspx
Rožinis
http://www.maybellin...ash_Volume.aspx
Atsakyti
Ziurekit cia ana diena internete radau kazkoki nauja Maybelline vibruojanti tusa:
user posted image
ka esat girdeja apie ji? g.gif
QUOTE(Elegant @ 2009 06 20, 14:40)
Šiaip jie abu beveik vienodi. Jų pranašumas - guminiai šepetėliai, kurie nepalieka gumulėlių ir yra lankstūs, prisitaikantys prie akių formos, lengva pasidažyti. Šiaip kiek skaičiau rožinis yra patobulintas variantas, nes jis, pasak, reklamos, dar ir suteikia apimties. Esu bandžiusi tik rožinį, patiko kaip atskiria ir ilgina, gumulėlių tikrai nepalieka.  smile.gif
Plačiau pasiskaityti galite čia:
Žalias
http://www.maybellin...ine_A_Lash.aspx
Rožinis
http://www.maybellin...ash_Volume.aspx

Aciu mirksiukas.gif reikes isbandyti rozini.
Atsakyti
QUOTE(Elegant @ 2009 06 20, 13:40)
Šiaip jie abu beveik vienodi. Jų pranašumas - guminiai šepetėliai, kurie nepalieka gumulėlių ir yra lankstūs, prisitaikantys prie akių formos, lengva pasidažyti. Šiaip kiek skaičiau rožinis yra patobulintas variantas, nes jis, pasak, reklamos, dar ir suteikia apimties. Esu bandžiusi tik rožinį, patiko kaip atskiria ir ilgina, gumulėlių tikrai nepalieka.  smile.gif
Plačiau pasiskaityti galite čia:
Žalias
http://www.maybellin...ine_A_Lash.aspx
Rožinis
http://www.maybellin...ash_Volume.aspx

o va del to man sie tusai visiskai nepatiko schmoll.gif man asmeniskai tikrai nebuvo lengva dazytis man tuso sepetelis pernelyg 'liaunas' ty lankstus,dedi ji prie blakstienu o anas issiriecia ir prastai prglunda doh.gif doh.gif rangosi i visas puses lotuliukas.gif
Atsakyti