Įkraunama...
Įkraunama...

TUŠAI

QUOTE(Kita @ 2009 06 21, 19:10)

nespejau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Spicas @ 2009 06 21, 21:52)

as irgi doh.gif
Atsakyti
as lb svarstymuose,ka pirkti Marstiepce max ar Darmatik Look, Dramatik Look seai naudojau nratsimenu poveikio, o masterpieca max dabar turejau tai visos drauge slb blakstienas pastebedavo,pagirdavo,bet neidomu pirkti toki pati 2 kart is eiles g.gif
Esu lb ilgom blakstienom,bet nestorom, netankiom ir neriestom. smile.gif

Gal ,kuri atsimenua ispudzius apie abejus siuos tusus?

BUvau isvaziavus keliom dienom,tai dejausi tik mini priemones kosmetikos,tad ir tusa isidejau miniuka-lancome definils, na naudotas buvo pries menesi koki( kai pirma karta naudojau buvo lygiai taspats kas masterpiece max,lb lb patiko) per ta menesi is tuso patapo-tragedija,sulipino,gabalais padenge,fui fui fui, nzn uz ka ten moket tokius pinigus doh.gif
Atsakyti
Imesiu kitu panu foto, Iconic dior
Gal joms geriau pavyko smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kita: 21 birželio 2009 - 22:02
O sakykit kuo skiriasi tik telescopic nuo telescopic clean definition? g.gif
Atsakyti
QUOTE(6Combo9 @ 2009 06 21, 21:49)
O sakykit kuo skiriasi tik telescopic nuo telescopic clean definition? g.gif

Su orginaliu isgaunama daugiau dramatiskumo, tamsumo, o clean definition padazo blakstienas naturaliai... Bet siaip kiek skaiciau tai skirtumas tikrai nlb zymus
Atsakyti
QUOTE(Kita @ 2009 06 22, 00:18)
Su orginaliu isgaunama daugiau dramatiskumo, tamsumo, o clean definition padazo blakstienas naturaliai... Bet siaip kiek skaiciau tai skirtumas tikrai nlb zymus


Auksinis vakarui, o sidabrinis - dienai. Bet man ir tas auksinis nesuteikė nei pusės tokio efekto, kokio norėčiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Elegant @ 2009 06 22, 00:22)
Auksinis vakarui, o sidabrinis - dienai. Bet man ir tas auksinis nesuteikė nei pusės tokio efekto, kokio norėčiau  ax.gif



Tai juodoje bonkutėje pabandykit:) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2009 06 21, 22:50)
as lb svarstymuose,ka pirkti Marstiepce max ar Darmatik Look, Dramatik Look seai naudojau nratsimenu poveikio, o masterpieca max dabar turejau tai visos drauge slb blakstienas pastebedavo,pagirdavo,bet neidomu pirkti toki pati 2 kart is eiles  g.gif 
Esu lb ilgom blakstienom,bet nestorom, netankiom ir neriestom. smile.gif

Gal ,kuri atsimenua ispudzius apie abejus siuos tusus?

Masterpiece Max nesu bandžius, tik Masterpiece. Nieko ypatingo, kad antrą kartą nepirkau schmoll.gif bet puikiai tinka blakstienos iššukuot bigsmile.gif
o MF Dramatic Look, nežinau kiek kartu pirkau thumbup.gif tankina puikiai. bet man lb panašus į Maybelline Volume tamsiai mėlyną smile.gif

man patinka laaaaaaaabai tankios blakstienos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2009 06 22, 10:48)
man patinka laaaaaaaabai tankios blakstienos  rolleyes.gif

man irgi tankios patinka wub.gif o kokiu tusu esi atradus, kad gerai patankintu?
Atsakyti
QUOTE(Kita @ 2009 06 22, 01:18)
Su orginaliu isgaunama daugiau dramatiskumo, tamsumo, o clean definition padazo blakstienas naturaliai... Bet siaip kiek skaiciau tai skirtumas tikrai nlb zymus



QUOTE(Elegant @ 2009 06 22, 01:22)
Auksinis vakarui, o sidabrinis - dienai. Bet man ir tas auksinis nesuteikė nei pusės tokio efekto, kokio norėčiau  ax.gif

Aciu 4u.gif
Atsakyti
man nepatiko visai verysad.gif
Atsakyti