Įkraunama...
Įkraunama...

Žingsniuoklis

Labas, merginos smile.gif Atėjo ir man laikas "prisiregistruoti" šiam forume.

Labai norėčiau įsigyti žingsniuoklį (steperį).

Ar verta? Namuose vietos labai mažai, reikia galų gale svorį susireguliuoti blush2.gif

Žodžiu, pasiūla nemaža, gal patartumėt iš praktinės pusės?
Atsakyti
Labas 4u.gif

As turiu steperi namie. Toki maziuka, be pribambasu ( buna tokiu kur galima ir rankas mankstint zingsniuojant). smile.gif

Geras daiktas tai tikrai. Vienintele beda kad tiesiog sunku prisiverst man buna ant jo uzsiropst. Pragulejo puse metu nepaliestas, nes po 5 min buvo nuobodu. galiausiai atradau kaip mankstintis. Isijungiu idomu filma ir varau be sustojimu. Tai ir laikas lekia, ir pati sau bunu pasakius, kol nesibaigs - tol nenulipu. Taip ir 2h "pravaikstau". thumbup.gif

Saunu, kad pakisu po kede ir viskas. Vietos tikrai mini uzima. Tad jei nusiteikus sportuot - pirmyn 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(braskel @ 2009 05 10, 18:57)
Aš ir žingsniuoju  ax.gif

Kaip, tau Astor sekasi, kiek laiko be pertraukėlių pražingsniuoji?  4u.gif

Nusipirkau Aleksoto sendaikčių turgui steperį tik už 40 litukų ,toks paprastas,bet man užtenka,vietos mažai užima biggrin.gif Žingsniuoju jau mėnesį kasdien bent po 30min ant sunkesnės padalos.Dar šiaip darau visokius pratimus presui ir su dviračiu pavažinėju vakare kai vyras grįžta,mažiukui kėdutę ant dviračio įsigijom.Tai rezultatai puikūs ir užpakaliukas toks lieknesnis ir riestesnis pasidarė ir kojytės tokios tvirtos,tiesiog dienom gražėju thumbup.gif Birželį einu į vyro brolio vestuves ir noriu puikiai atrodyti,tai vat ir stengiuos dabar,atsikeliu ryte ir pasistatau ant tako,kad nepamirščiau padirbėt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astor: 11 gegužės 2009 - 09:40
Sveikos smile.gif
turiu ir aš steperį Ketler firmos - paprastas, bet tvirtas.
Ilgą laiką gulėjo po lovą nejudinamas, neseniai vėl išsitraukiau, išsinešiau į balkoną ir kvėpuodama gaivesniu oru žingsniuoju.
Neseniai sužinojau, kad norint numesti svorio, per dieną rekomenduojame nueiti 15 tūkst. žingsnių, kad palaikyti gerą fizinę formą užtenka 10 tūkst.
Atsakyti
QUOTE(renoska @ 2009 05 21, 10:01)
Neseniai sužinojau, kad norint numesti svorio, per dieną rekomenduojame nueiti 15 tūkst. žingsnių, kad palaikyti gerą fizinę formą užtenka 10 tūkst.

blink.gif aš 1800 žingsnių žingsniuoju puse valandos, tai norint mesti svorio, reiktų 4 valandas man žingsniuoti.... schmoll.gif ne ne, nesamone čia kažkas doh.gif

mano žingsniuoklis girgždėti pradėjo, tai kaip nervina blush2.gif
Atsakyti
Kardio treniruotes tikrai ne zingsniais reikia skaiciuoti doh.gif Tiesiog stengtis pasportuot kokia 45-60min,nes tik po kokiu 25min organizme isijungia riebalu deginimo rezimas gun_rifle.gif
Atsakyti
QUOTE(tanneraz @ 2009 05 21, 12:48)
Kardio treniruotes tikrai ne zingsniais reikia skaiciuoti  doh.gif Tiesiog stengtis pasportuot kokia 45-60min,nes tik po kokiu 25min organizme isijungia riebalu deginimo rezimas  gun_rifle.gif

4u.gif būtent.. aš į treniruotes iįjungiu ir svarelius, tai ir rankos mankštinasi, ir po 30 min būnu aš jau šlapia blush2.gif ateity po truputi pridėsiu laiko, o pradžiai ir tiek užteks blush2.gif
Atsakyti
As zingsniuoju jau apie menesi. Zingsniuoju 5 x savaiteje po valanda. Sustangrejo slaunys ir uzpakaliukas. Net MB tai pastebejo thumbup.gif . Aisku dar daug darbo, bet ir apleidus buvau. O laikas praeina irgi greitai. Pasistatau savo stepper'i prie kompo. Pasiimu kompiuterio pele i rankas( tik turi buti su ratuku) ir skaitau SM (stovedama zingsniuojant). Kadangi as esu SM maniake biggrin.gif , tai nepatikesit kaip laikas greitai pralekia bigsmile.gif thumbup.gif . Ypatingai pirmas pusvalandis. Vaizdelis tai griuk negyvas lotuliukas.gif blink.gif tongue.gif , bet laikas prabega nepastebimai cool.gif + nauda thumbup.gif

Beje, mano stepper'is yra paprastas, nedidelis. Laikau ji po lova.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo braškė7: 18 liepos 2009 - 16:38
Kuo toliau tuo geriau man sekasi su juo zingsniuoti, tikrai nenusibodo - sportuoju kiekviena diena. is pradziu miniau kokias 5 min, bet dabar jau "numinu" visas 15 min thumbup.gif

Nors neseniai tik pradejau sportuoti, bet jau siek tiek jauciasi sutvirtojusios slaunys, dailiau atrodo ir manau tai geras budas sumazinti celiulita.. o gumos rankoms tempti labai efektingos, nes tada dirba visas kunas mirksiukas.gif

Pasiseke nugriebti masinu turguje, nors ir radau prie sendaikciu, bet jis kaip naujas, bukle puiki, nes rode, kad numinta tik 200 zingsneliu.. o ir kaina juokinga 53 lt thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inetule22: 10 rugsėjo 2009 - 11:14
QUOTE(hifi @ 2009 09 20, 00:44)
Labukas, tai pasakok kas per steperis, kur pirkai, po kiek laiko sportuoji per dieną? tongue.gif  ax.gif

Steperis panasus i ta kur cia mergiote ikele nuotrauka, minamas istrizai. Pirkau ji is skelbiu uz 140 lt, dabar maciau, kad parduoda uz 125 lt. Tas zmogus is vokietijos veza, jei ir neatlaikys visu metu, nors negaila bus lb. O sportuoju po 20-25 min per diena, zinoma porcijas sumazinau per pus, bet valgau viska ka noriu, kartais jei neturiu ka veikti ir vakarais dar paminu. Labai dziaugiuosi,kad sita daikta isigijau, nes iseit i lauka pabegioti ar i sporto kluba nera galimybes, nes neturiu kam vaiko palikti. Na vienu zodziu daug matau tame pliusu. Be to jei dar lanka pasukciau nors po 10 min i diena is vis butu gerai, bet po mynimo bega prakaitas upeliu ir jau nelabai norisi ta lanka sukti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mazuliukas @ 2009 09 20, 09:47)
Steperis panasus i ta kur cia mergiote ikele nuotrauka, minamas istrizai. Pirkau ji is skelbiu uz 140 lt, dabar maciau, kad parduoda uz 125 lt. Tas zmogus is vokietijos veza, jei ir neatlaikys visu metu, nors negaila bus lb. O sportuoju po 20-25 min per diena, zinoma porcijas sumazinau per pus, bet valgau viska ka noriu, kartais jei neturiu ka veikti ir vakarais dar paminu. Labai dziaugiuosi,kad sita daikta isigijau, nes iseit i lauka pabegioti ar i sporto kluba nera galimybes, nes neturiu kam vaiko palikti. Na vienu zodziu daug matau tame pliusu. Be to jei dar lanka pasukciau nors po 10 min i diena is vis butu gerai, bet po mynimo bega prakaitas upeliu ir jau nelabai norisi ta lanka sukti.  smile.gif


Jungiuosi i zingniuojanciu gretas smile.gif
Manau, butent ta as ir nusipirkau pagal skelbima 4u.gif
Kol kas tik savaite zingsniuoju, is pradziu 5-10min, dabar jau apie 20min per diena. Dar i takta kilograminius hanteliukus pakilnoju ax.gif
Kol kas patenkinta, po uzsiemimo prakaitas upeliais bega ir jauciuosi tokia tvirtesne, lieknesne biggrin.gif tik nezinau, ar ir vizualiai taip yra blush2.gif Juk svarbiausia, kaip mes jauciames smile.gif
Idealiausia zingsniuoti ziurint koki filma ar laida per TV, laikas greit praeina.
Atsakyti
Tylu rolleyes.gif Tai zingsniuojat kas ar tik dulkes nuo zingsniuokliu valot mirksiukas.gif
As dar neapleidau savojo, pats ikarstis, nes tik beveik menuo kai ji turiu ax.gif . Pirma savaite max 10min istempdavau, o dabar jau atsipratau su kruviu, tai po 40-50min zingsniuoju. Kasdien nesigauna, tai stengiuosi butinai 4-5 kartus per savaite pazingsniuoti. Prisiskaiciau visur, kad efektyvus kaloriju deginimas tik panasiai po pusvalandzio prasideda, tai nusprendziau, kad geriau ne kasdien, bet po ilgiau. Bandysiu iki valandos istempti savo zingsniavima ax.gif
Kas del rezultatu, tai jauciasi jau akivaizdziai - slaunys, klubai, visas liemuo daug tvirtesni, stangresni ir manau jau vizualiai kazkiek lieknesni thumbup.gif Tik svarstykles kazkokiu pokyciu nelabai dar rodo g.gif
O kaip kitoms sekasi? mirksiukas.gif
Atsakyti