Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai

Sveiki. Siandien buvau konsultacijoj pas gydytoja, pasake, kad jei noriu tiesiu dantuku, tai reikia deti breketus, bet tai nera gyvybiskai svarbu ax.gif , o tik del estetikos. Tai dabar vis galvoju, ar verta detis, negaliu apsisprest.... verysad.gif

as kai zalia sitam reikale, tai tik po konsultacijos man iskilo keli klausimai doh.gif tikiuosi Jus padesit smile.gif Gydytoja sake, kad apatiniam zandikauliui geriausia butu beligaturiniai, o veliau snekejom apie skaidriu breketu uzdejima, tai as db galvoju blush2.gif ar beligaturiniai ir yra tie bespalviai?ar gali tokie buti?sake kainuotu vienas zandikaulis apie 2500lt
Atsakyti
QUOTE(Vanillla @ 2009 03 24, 21:39)
ar beligaturiniai ir yra tie bespalviai?ar gali tokie buti?sake kainuotu vienas zandikaulis apie 2500lt


nea, beligaturiniai nera bespalviai. yra arba visiskai metaliniai arba pusiau. visai permatomu nera kil kas man atrodo smile.gif
Atsakyti
blink.gif dabar tai visiskai pasimeciau ir net nebesuprantu apie kokius breketus su gydytoja kalbejom doh.gif va ka reiskia, kai nueini nieko nenumanydamas apie visa sita geri verysad.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif

Kažkas rašė, kad įdės nuotraukyčių g.gif ale nieko nematau biggrin.gif
Įdomu pasižiūrėt ir kaip kitų dantukai atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ou_jeaa @ 2009 03 24, 22:14)
Labas vakaras  4u.gif 

Kažkas rašė, kad įdės nuotraukyčių g.gif  ale nieko nematau biggrin.gif
Įdomu pasižiūrėt ir kaip kitų dantukai atrodo smile.gif


sukelsiu i interneta nuotraukyte sir bandysiu tada cia idet smile.gif
Papildyta:
na va mano dantukai smile.gif

cia pries breketu dejima visi user posted image

cia virsutiniai pries breketu dejimauser posted image

o cia virsutiniai jau su breketais, o apatiniai pries dejimauser posted image

tai va tokie mano dantukai. dabar laukiam rezultatu smile.gif
Papildyta:
jetau, baisiai dideles nuotraukos gavosi..
Atsakyti
QUOTE(Vanillla @ 2009 03 24, 21:39)
Sveiki. Siandien buvau konsultacijoj pas gydytoja, pasake, kad jei noriu tiesiu dantuku, tai reikia deti breketus, bet tai nera gyvybiskai svarbu ax.gif , o tik del estetikos. Tai dabar vis galvoju, ar verta detis, negaliu apsisprest.... verysad.gif

as kai zalia sitam reikale, tai tik po konsultacijos man iskilo keli klausimai doh.gif  tikiuosi Jus padesit smile.gif Gydytoja sake, kad apatiniam zandikauliui geriausia butu beligaturiniai, o veliau snekejom apie skaidriu breketu uzdejima, tai as db galvoju  blush2.gif  ar beligaturiniai ir yra tie bespalviai?ar gali tokie buti?sake kainuotu vienas zandikaulis apie 2500lt

Skaidrus breketai yra safyriniai ir tai nera tas pats kaip beligaturiniai. skaidriu (safyriniu), baltu (keramikiniu), ir paprastu metaliniu breketu sistema yra vienoda. beligaturiniai, dar kitaip vadinami Damon sistemos breketai veikia siek tiek kitokiu principu, jie turi privalumu (maziau trinties, greiciau stumdosi dantys, didesne galimybe issuagoti danti jo neistraukiant). Pagal kaina (2500 litu) sunku pasakyti apie kokius breketus jus kalbejot su gydytoja, nes tiek Damonai (beligaturiniai), tiek safyriniai(skaidrus) kainuoja panasiai ir gana nemazai smile.gif Tad tavo vietoje tiesiog pasiskambinciau gydytojai ir paklausciau tiksliai apie ka jus taretes (nieko blogo yra paklausti), nes mes ne gydytojos ir tikrai neissifruosim ka jus ten kalbejot smile.gif o kai tiksliai suzinosi, tai beliks jau tau paciai apsispresti, kas tau svarbiau - estetinis vaizdas (ka duoda safyriniai), ar trumpesnis nesiojimo laikas (ka duoda beligaturiniai). Tikiuosi bent kiek padejau 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Vilhelmena @ 2009 03 24, 21:10)
Seip nesioju breketus virsui 2menesiai (kaip greitai laikas prabego) tai matosi pokyciai ir aplinkianiai pastebi, labai dziugu  rolleyes.gif

Ir man tas laikas taip greit bega wub.gif
Atsakyti
Meri Ceri, kada tavo sekantis apsilankimas?
Atsakyti
QUOTE(kabesita @ 2009 03 25, 11:15)
Meri Ceri, kada tavo sekantis apsilankimas?

Balandzio 23 smile.gif kaip visada, seku tau is paskos biggrin.gif
Atsakyti
O aš laukiu.. kada tie tarpai pradės trauktis.. dry.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2009 03 25, 12:53)
O aš laukiu.. kada tie tarpai pradės trauktis.. dry.gif

Vis dar gyvuoja jie pas tave? na matyt taip turi buti smile.gif manau nelabai jie ten ir matosi, turbut labiausiai juos matai Tu pati, ania? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Meri_ceri @ 2009 03 25, 11:59)
Vis dar gyvuoja jie pas tave? na matyt taip turi buti smile.gif  manau nelabai jie ten ir matosi, turbut labiausiai juos matai Tu pati, ania? 4u.gif


Nu jio.. matau tik aš.. bet vis tiek nervina.. biggrin.gif Tai guodžiuosi orotodontės žodžiais, kad "nuimant breketus TIKRAI jokių tarpų nebebus".. lotuliukas.gif blush2.gif

Aš kitą savaitę jau einu antram vizitui.. ax.gif Nežinau, ar tik ką paverš, ar ir vėl vielutę keis.. smile.gif
Atsakyti
[quote=Meri_ceri,2009 03 25, 00:13]
Skaidrus breketai yra safyriniai ir tai nera tas pats kaip beligaturiniai. skaidriu (safyriniu), baltu (keramikiniu), ir paprastu metaliniu breketu sistema yra vienoda. beligaturiniai, dar kitaip vadinami Damon sistemos breketai veikia siek tiek kitokiu principu, jie turi privalumu (maziau trinties, greiciau stumdosi dantys, didesne galimybe issuagoti danti jo neistraukiant). Pagal kaina (2500 litu) sunku pasakyti apie kokius breketus jus kalbejot su gydytoja, nes tiek Damonai (beligaturiniai), tiek safyriniai(skaidrus) kainuoja panasiai ir gana nemazai smile.gif Tad tavo vietoje tiesiog pasiskambinciau gydytojai ir paklausciau tiksliai apie ka jus taretes (nieko blogo yra paklausti), nes mes ne gydytojos ir tikrai neissifruosim ka jus ten kalbejot smile.gif o kai tiksliai suzinosi, tai beliks jau tau paciai apsispresti, kas tau svarbiau - estetinis vaizdas (ka duoda safyriniai), ar trumpesnis nesiojimo laikas (ka duoda beligaturiniai). Tikiuosi bent kiek padejau 4u.gif
Papildyta:

aciu, tikrai padejot smile.gif planuoju nueit dar pas viena gydytoja konsultacijai, kad isgirsciau dar vieno zmogaus nuomone, o tada jau tikrai reiks apsisprest.
Atsakyti