Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai

As su Damonais kas 8 savaites mirksiukas.gif
Atsakyti
apsvieskite kokios kainos breketu biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Meri ceri rezultatai akivaizdus!!! Pas mane lygiai taip pat viskas atrodo. Tas pats - tai keramikiniai breketukai, vielute apipinta, ir maciau elastikai uzkabinti. Gali priminti kiek laiko tu su breketais?

As jau perkopiau pusmeti. Elastikus nesioju nuo kovo pradzios. Vizitai budavo kas 6 sav., tik kai pradejau nesiot elastikus, vizita paskyre po menesio.

Paskaiciau, kad jus pastebit kaip zandikaulis juda. O as nieko nepastebiu. Stengiuosi elastikus nesiot kuo daugiau. Praktiska visa laika su jais bunu. Na bet as labai nepastabi ir per daugiausiai nestebiu:) Nueisiu pas gydytoja ir pasakys kaip kas smile.gif

As daznai pagalvoju kaip bus kai nuims breketus. Atrodo, kad kazko truks smile.gif Jau taip apsipratau, visai gerai man smile.gif bet is kitos puses labai labai laukiu tos akimirkos.
Papildyta:
QUOTE(boruzele78 @ 2009 03 28, 20:52)
apsvieskite kokios kainos breketu  biggrin.gif


Keramikiniai breketai (6 keramikiniai, kiti metaliniai) kainuoja apie 1700 Lt vienam zandikauliui (bent jau pries pusmeti buvo tokios kainos Kaune, Ortodontijos centre). Metaliniai kokiais 300 Lt pigiau. Kiti dar brangesni. + islaidos mazdaug kas 6 sav. 100-200 Lt. Visa kaina priklauso nuo nesiojimo laiko ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gustyte: 28 kovo 2009 - 21:14
vaje kaip brangu blink.gif blink.gif o vaikam yra kokia nuolaida
Atsakyti
QUOTE(Gustyte @ 2009 03 28, 22:16)
Sveikutes,

Meri ceri  rezultatai akivaizdus!!! Pas mane lygiai taip pat viskas atrodo. Tas pats - tai keramikiniai breketukai, vielute apipinta, ir maciau elastikai uzkabinti. Gali priminti kiek laiko tu su breketais?



As jau 4 menesiai:) beje, ta pati pagalvojau kad breketai mano man visai patinka, susigyvenau su jais, rimtai truks kazko kai nuims:D
Papildyta:
QUOTE(boruzele78 @ 2009 03 28, 22:24)
vaje kaip brangu  blink.gif  blink.gif o vaikam yra kokia nuolaida

na privaciuose kabinetuose tai nemanau kad klientus skirsto i vaikus ar nevaikus.. blink.gif o Jus savo vyresniajam norite? kaip matau is liniuotes tai jam tik 7 metukai, o tai yra breketams geeerokai per anksti..vaikams deda ploksteles, jos nebrangios..
Atsakyti
labi 4u.gif
jau mėnesį nešioju ir elastikus, ir apatinius breketus

del elastikų, tai ortodontė liepė mėn. nešioti po vieną, antrą mėn - po du. Vakar dieną taip ir panešiojau - šnd skauda kairę pusę, kur labiausiai pasislinkę link buvusio ketvertuko ir yra tarpelis daugiau nei mm verysad.gif

tad šnd du elastikus dėjau į dešinę ir vieną į kairę pusę ax.gif kaži ar gerai pasielgiau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gitusia: 30 kovo 2009 - 11:44
Sveiki, ir as prisijungsiu prie jusu pasnekesiu...
Man paciai breketus uzdejo gal pries mensi.. tiksliau virusutiniam zandikauliui, o apatiniam des dar po menesiuko...
Taciau man vis islenda breketu lankas is paskutiniojo breketo .. jau antra karta sad.gif(
Pirma karta dar kentejau, nes netrukde.. O dabar jis pasislinko per visus breketus i kita gala.. ir kitam gale koks 1 centimetras lanko islindes.. Deduosi vaska, bet ir tai nepadeda... Atrodo nusirausiu tuojaus pati tuos visus breketus.. sad.gif
Ar jums tai buvo kada nutike? sad.gif
Ryt einu pas gydytoja... Bet kaip dar nakty istempt sad.gif
Atsakyti
QUOTE(juratevln @ 2009 03 30, 21:03)
Sveiki, ir as prisijungsiu prie jusu pasnekesiu...
Man  paciai breketus uzdejo gal pries mensi.. tiksliau virusutiniam zandikauliui, o apatiniam des dar po menesiuko...
Taciau man vis islenda breketu lankas is paskutiniojo breketo .. jau antra karta sad.gif(
Pirma karta dar kentejau, nes netrukde.. O dabar jis pasislinko per visus breketus i kita gala.. ir kitam gale koks 1 centimetras lanko islindes.. Deduosi vaska, bet ir tai nepadeda... Atrodo nusirausiu tuojaus pati tuos visus breketus.. sad.gif
Ar jums tai buvo kada nutike? sad.gif
Ryt einu pas gydytoja... Bet kaip dar nakty istempt sad.gif


Sveika prisijungusi 4u.gif uzjauciu del vielutes, isivaizduoju kaip trukdo, na jau rytoj gydytoja sutvarkys. Tu jai pasakyk kad vis islenda, tegu padaro taip, kad neislystu:) o kokius breketus nesioji?
Atsakyti
Mano damon 3. Taciau nesioju ne del dantuku tiesinimo o del blogo sakandzio ir del prasidejusiu problemu del zandikalio sad.gif
Atsakyti
QUOTE(juratevln @ 2009 03 30, 21:29)
Mano damon 3. Taciau nesioju ne del dantuku tiesinimo o del blogo sakandzio ir  del prasidejusiu problemu del zandikalio sad.gif

O kaip idomiai..o dantukai pas tave tiesus, nors sakandis blogas? pas mane atvirksciai, dantukai butent del to ir kreivinosi kad sakandis blogas..o kokios problemos, jei ne paslaptis? 4u.gif
Atsakyti
Taip pas mane kazkaip keistai smile.gif Visa gyvenima dziaugiausi kad turiu tiesius dantukus, niu ir va kad tau doh.gif pas mane vienoje puseje buvo kryzminis sakandis..nors probelemu anksciau neturejau.. O vat pries puse metu paradejo mano kaire puse zandikaulio trasketi.. Irgi nelabai regavau, girdejau kad pas daug ka traska.
Viena diena nuejau pas stomotologa taisyti vieno dantuko.. ir kai buvau prasiziojus tas mano zandiklaulis prasisuko ir uzstrigo.. Siaubas kaip baisu buvo sad.gif
Tada ir dave man gydytojas siuntima tikrintis ir nejuokauti su sveikata.. schmoll.gif

Niu lekiu jau pas gydytoja rodyt savo bedos cool.gif
Atsakyti
QUOTE(juratevln @ 2009 03 31, 10:09)
Taip pas mane kazkaip keistai smile.gif Visa gyvenima dziaugiausi kad turiu tiesius dantukus, niu ir va kad tau  doh.gif pas mane vienoje puseje buvo kryzminis sakandis..nors probelemu anksciau neturejau.. O vat pries puse  metu paradejo mano kaire puse zandikaulio trasketi.. Irgi nelabai regavau, girdejau kad  pas daug ka traska.
Viena diena nuejau pas stomotologa taisyti vieno dantuko.. ir kai buvau prasiziojus tas mano zandiklaulis prasisuko ir uzstrigo.. Siaubas kaip baisu buvo sad.gif
Tada ir dave man gydytojas siuntima tikrintis ir nejuokauti  su sveikata.. schmoll.gif

Niu lekiu jau pas gydytoja rodyt savo bedos  cool.gif

nu nieko sau blink.gif nors esu girdejusi kad taip buna su tais zandikauliais... tik paradoksas kad dantukai tai tiesus o breketus nesioti tenka, na bet viskas vardan gero tikslo, ir tikekimes kad daugiau tas lankas nepabegs 4u.gif
Atsakyti