Įkraunama...
Įkraunama...

"Vazonėlių" grupė - paplepėkim

user posted image

Šioje temoje bendrauja būsimieji įtėviai, šiuo metu lankantys kursus Kaune.

Tai ką, vazonėliai, atsliepkit ir papasakokit, ar jau padarėt namų darbus?
listen.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, lankau kursus, bet ne Kaune. Jau buvome 2 kartus, ir nelabai kol kas ka naujo papasakojo, na dar tik pradžia. Man labai nepatinka kad vis pabreže " gal jus neatitiksit- ir vaikelio jums neduosim, musu žodis paskutinis". Ar ir kitur taip, ar mes cia ant labai griežtu pataikem?
Atsakyti
Oho, koks susireikšminimas "neatitiksit - neduosim" smile.gif Mus kaip tik labai palaiko, sako, nebijokit, viskas bus gerai. Tačiau pokalbiuose, kai atvažiuoja į namus, žinoma, stengiasi kuo daugiau sužinoti apie mus, apie mūsų šeimą, ar mes realiai vertinam situaciją, ir tai man visai suprantama.
Ir namų darbų vis užduoda - tai pasaką parašyt, va dabar irgi turim užduotį, tik nelabai sugalvoju, ką rašyti, užtat ir klausiu, ar kiti jau padarė biggrin.gif
Beje, mūsų kursai jau įpusėjo rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fishaqua: 25 kovo 2009 - 21:45
Sveikutes 4u.gif Nu tikrai nemanau,kad jos susireiksminusios ar kazka bloga galvoje turi.Tiesiog kiek supratau tu buvai tik dviejuose uzsiemimuose,o butent antrame kalbama apie iteviu vertinima.Pasiskaityk atidziau toje knygoje.Tiesiog jom tai priklauso pagal programa mus supazindinti,kad galim ir neatitikti reikalavimu.Viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
Koks grazus vazonas!!!!

Nedariau as dar namu darbu. Bet pagalvojau pagalvojau... skausmingu netekciu, del kuriu ir dabar butu skaudu, nera. Atrodo, kad ejo, praejo ir uzsimirso viskas. Gal kai giliau pakapstysiu, pastebesiu ka nors daugiau...
Atsakyti
Sveikutes,
smagu, kad musu grupes tema jau uzvesta smile.gif . As dar namu darbu irgi nepadariau, reikes prisesti. Cia reikia daug laiko. Dabar atrodo jokiu nuoskaudu lyg nelike, bet dar reikia pagalvoti g.gif . smile.gif
Atsakyti
Nu, ačiū Dievui, atsiradot, o tai galvojau, kad man su savimi teks čia kalbėtis lotuliukas.gif
Namų darbams tai ne apie nuoskaudas, o netektis parašyti reikia... Man kažkaip (tfu tfu tfu) nepasitaikė tų netekčių, tai negi dabar rašyti, kad kai mobiliaką pavogė, iš pradžių pykau ir neigiau (3 dienas naiviai tikėjausi, kad jį rasiu, kaip visada, savo kuprinėje), po to pagedėjau ir susitaikiau su tuo lotuliukas.gif
Įtariu, teks rašyti, kaip išgyvenu dėl to, kad netenku jaunystės bigsmile.gif Skaičiuoju raukšles...

Ai, beje, kaip jums psichologinis testas? Man labiausiai patiko klausimas "Kažkas negerai su mano protu" lotuliukas.gif
Atsakyti
tau del rauksliu tikrai nereikia pergyventi, tu dar jaunystes neprarandi, tu ja dar tryksti smile.gif . Galvok kazka kita, niekas nepatikes smile.gif
Atsakyti
Man tai idomu pasidare - ar tai, kad nespejame laiku iseiti temu reiskia, kad bus daugiau susitikimu? Gal kas nors klausete vedeju?
Siaip man tokie susitikimai visai patinka, tik norisi greiciau tureti vaikuti. Na, is pradziu bent greiciau buti irasytiems i sarasa.
Kai turesime jau vaikucius, tai manau, kad susiorganizuosime susitikimus smile.gif
Atsakyti
Ne, nemanau, kad bus daugiau susitikimų. Bet kai man pasakė Dalia, kad vidutiniškai po kursų baigimo iki įvaikinimo praeina 8 mėn., tai nelabai smagu pasidarė doh.gif Dokumentus pridavėm pernai spalį, o labai realu, kad šiemet spalį leliaus dar neturėsim cool.gif Bus "nėštumas" kaip dramblienės - 2 metai doh.gif
---
Net neabejoju, kad susitiksime. Tiesą sakant, dėl to ir užvedžiau temą, kad turėtume, kur pasiplepėt, nes kursų metu nelieka laiko - turim plepėti "į temą" blush2.gif
Vėliau čia džiaugsmais ir bėdomis dalinsimės, susitikimus organizuosimės rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fishaqua: 27 kovo 2009 - 14:32
Sveiki
mes ir dar nepadarem namu darbu tongue.gif
Atsakyti
Oho, tik po 8 menesiu?!! sad.gif
Atsakyti