Įkraunama...
Įkraunama...

"Vazonėlių" grupė - paplepėkim

Aha, ir čia - vidurkis! Vadinasi, gali būti ir daugiau.. unsure.gif Košmaras.
Padariau vakar pagaliau tuos namų darbus, aišku - paskutinę minutę - po "Snobo kino"... doh.gif Tikiuosi, vakare neužmigsiu per kursus cool.gif
Atsakyti
Na, ir kaip ten baigėsi tas filmas? bigsmile.gif
Eina sau, kaip blogai, kad užlaiko - vaikai nuėjo miegoti valanda vėliau nei įprastai - rytoj į darželį prižadint turbūt samdysiu domkratą doh.gif biggrin.gif
O filmuką bandysime susisirasti internete - teks nusižengti savo principams ir žiūrėti nelegaliai verysad.gif

Na, tarkit dar kas nors žodį, o tai matau, kad jau pradėjau su savimi kalbėtis lotuliukas.gif
Atsakyti
blink.gif o as vakar vos spejau mama i darba nuvest (jai naktine pamaina) bigsmile.gif o del filmo jau bandziau ieskoti internete tai nevaisingai g.gif
Papildyta:

Na, tarkit dar kas nors žodį, o tai matau, kad jau pradėjau su savimi kalbėtis lotuliukas.gif
[/quote]


Ne viena tu cia tik kad nevisalaika galiu atrasyt as cia beveik gyvenu blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Filmo pabaiga gera smile.gif Kaip pasakoje smile.gif
As ziuredama filma vis galvojau, kiek gali uzsigrudinti mazas vaikas, augdamas tokiomis salygomis. Manau, kad daugelis seimose auganciu vaiku pultu i panika jau tada, kai vienas nuvaziuotu su traukiniu... o tas berniuas jau moka spresti problemas, kurias sprendzia suaugusieji. Gaila, kai vaikai neturi vaikystes...
Atsakyti
Sveikos, tylenės,
Ačiū, AkacijųAlėja wub.gif , pagaliau vakar vakare susižvejojom tą filmą ir pažiūrėjom pabaigą. Vaikas tai tikrai pasitaikė atkaklus biggrin.gif O jums, kas žiūrėjot iki galo, pasakė moralą? g.gif Čia mes turėjom suprasti, kokia svarbi biologinė motina kiekvienam vaikui, teisingai? unsure.gif
Ar nediskutavot, o skuodėt visi namo?

Papasakokit, ką šiaip veikiat bigsmile.gif Aš, pvz. jau pasėjau morkas, ridikėlius (lauke, šiltnamyje), o ant palangės daiginu agurkus ir pomidorus, pražydo 2 orchidėjos user posted image. Vakarais mezgu ir verčiu filmus rolleyes.gif

Ką jūs veikiat laisvalaikiu?
Atsakyti
Laba dienelė,

Šaunuolė tu Fishaqua, kad augini ekologiškas daržoves!! thumbup.gif Mes pernai per statybas nugriovėme šiltnamį... tai šiemet tik gėles auginu. Pirmą kartą bandau pati iš sėklų išauginti petunijas... išdygo jos tokiais kupstais, nes sėklos toooooooooookios mažyyyyyyyyytės, kad neišėjo gražiai padalinti po vieną. Na, dar šiek tiek paaugs ir persodinsiu.

O kieme žydi snieguolės smile.gif Dar džiaugiuosi, kad pamažu rodosi tulpės, krokai ir dar kitos gėlytės, kurias rudenį pasodinau. Dar kitas sėsiu šį pavasarį smile.gif

Papildyta:
O, dar pamiršau Fishaqua paklausti, ką mezgi?

Mezgimas ir mano senas hobis smile.gif Tik drabužių mezgime mažai specializavausi... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AkacijuAleja @ 2009 04 03, 12:06)
O, dar pamiršau Fishaqua paklausti, ką mezgi?
Mezgimas ir mano senas hobis smile.gif Tik drabužių mezgime mažai specializavausi... smile.gif

Nagi, nagi, tai ką tu mezgi, jei ne drabužius? listen.gif
Aš tai mezgu megztinius dažniausiai, bet esu ir sau 2 suknias nusimezgus, o vaikams bei vyrui - krūvas megztinių.. Ai, vaikams ir krikšto rūbelius mezgiau. Paskutiniai dygsniai buvo padaryti jau automobilyje pakeliui į bažnyčią doh.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fishaqua: 03 balandžio 2009 - 22:13
Sveikutės smile.gif

Nu negalėjau neparašyti, kai pamačiau fishaqua tokį grožį smile.gifsmile.gif

Pagyrimai ir nuolankiai lenkiuosi prieš tokį hobbi, nes nieko panašaus nedarau blush2.gif

O ką veikiu aš? laisvalaikiu g.gif šiaip jo mažai turiu, vis bėgam, lekiam...bet mėgstu draugų ir draugių kompanijas, todėl ar būnam kažkur išlėkę, arba labai dažnai turime svečių....mėgstu stalo žaidimus.....

Užvakar su drauge buvom teatre "Vaginos monologai" vadinasi...savotiškas toks....

Atsakyti
Vau, kaip gražu, Fishaqua smile.gif
Ir kokie gražūs tavo berniukai smile.gif

Aš kažkada irgi bandžiau megztinius megzti... gal kokius 3 iš viso esu numezgusi, bet daugiau mezgiau rankines... Aj, dar šalikus, skaistes... vis dėl to, reiškia, kad mezgiau ir drabužius biggrin.gif
Dabar mezgu tokias kaip lentynėles mūsų būsimo vaiko žaislams susidėti. Nors dabar kai gražus oras, tai mezgimas iš viso atidėtas į šoną. Norisi lauke daugiau laiko pabūti smile.gif

Stalo žaidimai man irgi labai patinka. Prie jų dažniausiai ir leidžiame laiką savaitgalio vakarais smile.gif Šiuo metu dažniausiai žaidžiame "6 ima" ir "Diversantas". Bet jie vis keičiasi, nes atsibosta tie patys.
Vaida, kokie jūsų mėgstamiausi žaidimai?
Atsakyti
Ačiū ačiū wub.gif blush2.gif
Nu va, AkacijųAlėja, sakau, kad be drabužių - niekur mirksiukas.gif Nagi visokių įdomybių prigalvoji - o lentynėles, kai baigsi, nepasikuklink - parodyk čia mums nuotraukytę ax.gif
Smagu, kad Vaida prapuolenė atsirado mirksiukas.gif thumbup.gif
Praktiškai trūksta tik 1 žmogaus iš grupės, ar ne? Neblogai 4u.gif

O man labai patinka "Scrabble" - irgi stalo žaidimas, lietuviško KrisKros atitikmuo - reikia žodžius dėlioti ir kuo daugiau taškų surinkti...
Dar žaidžiu šachmatais ir šaškėm, bet vyras kažkada gavo į kaulus, tai dabar nebežaidžia verysad.gif cool.gif

Tai ką - iki vakaro, susitiksim gyvai! smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fishaqua: 06 balandžio 2009 - 12:14
Ne vienos trūksta- dviejų smile.gif ax.gif

Akacijualėja, o žaisti labai mėgstam - "Katano salos naujakuriai", "Pupos", dar kažkoks, nepamenu pavadinimo smile.gif


fishaqua, Vaida neprapuolenė, aš čia gyva smile.gifsmile.gifsmile.gif
tik jo, aš kaip baltas mėnulis, išlendu, paskui vėl dingstu, kai jau su laiku striuka, visur mamkose aš taip smile.gif:)nes tik prabėgom, na nebent,kai koks biuletenis, va tadai tai jau sedu smile.gifsmile.gif tai Jūs nepykit, jei kada išnyksiu smile.gifsmile.gif, bet stengsiuosi ryšius laikyti smile.gifsmile.gif







Atsakyti
Velnias, buvau parašiusi, kad trūksta 2, bet po to pataisiau - apsiskaičiavau doh.gif
Man šiandien labai įdomu kursuose buvo - tema tokia aktuali rolleyes.gif

O į filmus niekas nemėgstat eiti? Mūsų su vyru tai pagrindinė pramoga...
Atsakyti