Įkraunama...
Įkraunama...

"Vazonėlių" grupė - paplepėkim

O aš prie kompo sėdžiu tik darbe. Savaitgaliais ir vakarais labai retai jį įsijungiu. Bet kai auginsiu namuose vaiką, tai ateisiu į Mamas paplepėti su jumis smile.gif Tikrai fainai, kad užvedėte šią vazonėlių temą.

Vaida, mes naujakurius kaip tik irgi planuojame įsigyti. Kartais pažaidžiame RISK: Kas užkariaus pasaulį. Gal žinai jį? Ar panašus kažkiek į Naujakurius? Ej, po kursų gal padarysime kada nors žaidimų popietę - vakarėlį wink.gif

Kokio nors filmo pažiūrėti kartais nueiname, bet nelabai dažnai. As labiau mėgstu teatrą, ypač dramos teatrą, o dar ypačiau Keistuolių teatrą smile.gif
Atsakyti
Akacijualeja, tai Jus nepirkite Naujakuriu, galime paskolinti, kada reikes, mes turimi su visais išplėtimais..o siaip tai gerai, davai susbėgame pažaisti kada....
O Risk vyras lyg žaidęs, aš ne....

fishaqua, filmai yra gerai, tik aš labiau su draugėmis einu...

Aš tai kažkaip jau labai laukiu, kol galėsime vaikučius pamatyti, jau kažkaip prailgo man smile.gif

Atsakyti
Tai va, va, ir man prailgo - užtat aš ir nenorėjau dar savaitei nukelti rolleyes.gif
Aš irgi už žaidimų popietę 4u.gif Šašlykiuką pasikeptume ax.gif Tai gegužei ir paplanuojam, ane? bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutes,
man atrodo mokymai arti pabaigos, is vienos puses jau artejam prie tikslo, bet kaip liks tik laukimas, tai laikas sustos. Butinai reikia pratesti musu susitikimus smile.gif
Atsakyti
smile.gif Būtinai susibėgsime
Atsakyti
Man irgi norisi greičiau. Bet čia ne ta situacija, kai viskas greitai vyksta. Dabar bent žinome, kada baigsis susitikimai. O po to bus visiškai neaišku, kada pasiūlys kokį nors vaikiuką...
Atsakyti
Reikia pabandyti susiorganizuoti pabaigtuvių išvyką į gamtą ar kažką tokio smile.gif
Atsakyti
VaidaI, pritariu tavo idėjai smile.gif Aš už bendravimo plėtojimo idėją smile.gif
Gal galime padaryti pikniką kur nors netoli Nemuno - link Kačerginės arba kitoje Nemuno pusėje... pamiršau, kaip tos vietos vadinasi smile.gif vakare vyro paklausiu smile.gif
Kada galvotumėte tai daryti? Kas prisijungtų?
Atsakyti
NA, po darbų nežinau ar nebūtų vėlu, o gal kokį savaitgalį? Tik reikia būtinai susirinkti visų tetefonus (pvz. per susitikimą) ir tada galima bus suskambinti, kas čia nedalyvauja....ir reiktų vietą išrinkti....būtų gerai ir prie nemuno, jeigu žinote kokių vietelių.....
Atsakyti
Sveikos,

Pas mus buvo šiandien atėję iš Pastogės darbuotojos, bet pamiršau paklausti. O dabr iškilo klausimas. Gal kas nors žinote. Per kiek laiko po kursų baigimo būna galutinis įvertinimas ir šeimos įtraukiamos į įtėvių sąrašus?
Atsakyti
Sveikos, mergicos,
Susitikimui vietų nelabai žinau, bet kažkada patiko prie Kauno marių - ten ir vieta šašlykui pasikepti buvo... Bet jau dabar neatsiminsiu, kur tiksliai. Gal jūs žinosit... Bet kokiu atveju, pasirašau visoms išvykoms biggrin.gif
O kažkada vėliau, kai nusipirksim mes stalą lauke, tai kviesiuosi jus į svečius, gal kaip nors tilpsim ir pas mus rolleyes.gif

Dėl laiko, tai jau kažkada per užsiėmimus minėjo - pasibaigus kursams "Pastogė" išvadas rašys apie mėnesį, tada jas siųs į Vilnių, o tada jau įrašys į eilę. Tai realiai, manau, sąrašuose atsidursim birželį. O lėliukus, manau, turėsim liepą, ane? biggrin.gif rolleyes.gif

Bet dabar paklausykit - mes pirmi užsirašėm į kursus, pirmi pridavėm dokumentus, tai mes pirmi eilėj, aišku? ph34r.gif Nu gerai, gerai, kiek žinau - tai jokio skirtumo nedaro angel_sadangel.gif

Tai ką, gražių visoms šv. Velykų, kietų kiaušiukų! biggrin.gif
Atsakyti
SVEIKUTES,
VISAS SU SVENTOM VELYKOM!!!! SVAJONIU ISSIPILDYMO!!!! smile.gif
Atsakyti