Įkraunama...
Įkraunama...

Tupperware...pašnekesiai.

Gero ir smagaus, bei naudingo bendravimo, naujoje temoje..... user posted image
user posted image



"Tupperware" ne šiaip sau gamina gražius dalykus, bet ir kuria būdus, kaip produktus, kuriais mėgstame smaguriauti šiuo metų laiku, kuo ilgiau išlaikyti šviežius ir išsaugoti juose visus vitaminus. Štai kodėl taip stengiasi ir tiek daug dirba, kurdami naujų gaminių dizainą....
Sužinok, ką į tavo namus gali atnešti "Tuperware"....

Gyvenkime šūkiu: indai turi tarnauti mums, o ne mes indams ! ! !

Pavasario, vasaros naujasis Katalogas !
"Santaka" - Kaunas

"Tvarkos linija" - Vilnius


Patogu ir naudinga:
Produkcijos peržiūra. (Nuspaudus ant foto, rodo išmatavimus)

Senos užrakintos temos čia ir čia.
TW gaminiai Amerikoje...smile.gif
Atsakyti
Aciu Sigutei uz nauja viecike pasidalinti gerais patarimais 4u.gif
Atsakyti
Kažkodėl ir tikėjausi, kad atidarymas naujos temos bus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ir nereikia gėdintis pagyrimų mirksiukas.gif Čia už atidarymą tau Sigute 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sigute, o jeigu padovanotum Samba dubenėlius du: 1,3 l ir 2,5 l smile.gif , gal neturi draugė g.gif . Tokie būtų vasariški, gražūs ir labai praverčiantys smile.gif
user posted image
O jei dar kas nors prisijungtų ir 7,5 l gražuolį galėtumėt padovanoti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asese: 25 kovo 2009 - 13:21
O kai dėl jų užsakymo šiuo metu, kokia kainytė, čia be nuolaidos turbūt dabar? tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Asese @ 2009 03 25, 13:18)
O jei dar kas nors prisijungtų ir 7,5 l gražuolį galėtumėt padovanoti  rolleyes.gif

Ne, ne dičkių nepageidauja doh.gif norėjau jai įtaisyti, biggrin.gif
Atsakyti
Ačiū mergikės už patarimus. aciuks.gif Bandysiu
Atsakyti
Esu dėkinga visom patariusiom ir siūliusiom, apsisprendžiau ir užsakiau ąsotį. smile.gif
Manau tiks ir patiks. bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikinu visas Tupperware indų gerbėjas naujos tėmelės atidarymo proga ir linkiu, kad kiekvienoje šeimoje TW indai rastų savo vietą 4u.gif

Sigute***, už Napaleono receptuką aciuks.gif , Jūs ne tik žymi gėlininkė, bet ir gera šeimininkė wub.gif
Oi, mergytės, visą gyvenimą svajojau savo rankomis iškepti Napaleoną blush2.gif , bandysiu Vėlykoms ax.gif
Tie spalvingi mini dubenėliai "Samba" 550ml (2) labai gražūs irgi tinkami dovanoms, be to visur pritaikomi ir palyginti nebrangūs.
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2009 03 25, 14:18)
Sigute, o jeigu padovanotum Samba dubenėlius du: 1,3 l ir 2,5 l  smile.gif , gal neturi draugė  g.gif . Tokie būtų vasariški, gražūs ir labai praverčiantys  smile.gif
user posted image
O jei dar kas nors prisijungtų ir 7,5 l gražuolį galėtumėt padovanoti  rolleyes.gif

Tie dubenys tikrai gražūs, buvo mano pirmasis pirkinys iš TW wub.gif . O naudoju kasdien vis kur pritaikau. Ir tas didelis raudonas labai geras, draugė nusipirko, labai gražiai atrodo visi spalvingi
Atsakyti
QUOTE(Sigute*** @ 2009 03 25, 14:03)
Esu dėkinga visom patariusiom ir siūliusiom, apsisprendžiau ir užsakiau ąsotį. smile.gif
Manau tiks ir patiks. bigsmile.gif

Kurį? ax.gif

Pakartosiu čia savo klausimą, gal kas pastebės ax.gif blush2.gif Kuo ypatinga Elegancijos serija? Be to, kad graži tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2009 03 25, 15:30)
Kurį?  ax.gif

Pakartosiu čia savo klausimą, gal kas pastebės  ax.gif  blush2.gif  Kuo ypatinga Elegancijos serija? Be to, kad graži  tongue.gif

Kiek suprantu Sigutė užsakė 2,1 l , nes tas 1 litro jai būtų buvęs per pigi dovana.
Šiaip man litrinukas labai mielas wub.gif

O Elegancijos serija man nepatinka dėl to, kad nerekomenduojama plauti indaplovėje. O kuo gera - gal tik kad graži...
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2009 03 25, 14:30)
Pakartosiu čia savo klausimą, gal kas pastebės  ax.gif  blush2.gif  Kuo ypatinga Elegancijos serija? Be to, kad graži  tongue.gif

Aš panašios nuomonės kaip Asesė, gal daugiau, kad graži mirksiukas.gif Ši serija skirta serviravimui, tai pats žodis pasako, kad nieko ypatingo iš jų neišgausi biggrin.gif Pliusas toks, kad jie su dangčiais ir jei liko nesuvalgyta, pvz mišrainė uždengei dangčiu ir į šaldytuvą mirksiukas.gif
Atsakyti