Įkraunama...
Įkraunama...

Tupperware...pašnekesiai.

QUOTE(Asese @ 2009 03 25, 14:38)
Kiek suprantu Sigutė užsakė 2,1 l , nes tas 1 litro jai būtų buvęs per pigi dovana.
Šiaip man litrinukas labai mielas  wub.gif

Yra du ąsotėliai- preliudija 1,7 L, 70lt ir samba 2,1 L , 65 lt Man nevisai aišku kuo, be kainos jie skiriasi ir kaip išsirinkti geresnį, nes ir dydis skiriasi neadekvačiai kainai g.gif

QUOTE(Asese @ 2009 03 25, 14:38)
O Elegancijos serija man nepatinka dėl to, kad nerekomenduojama plauti indaplovėje. O kuo gera - gal tik kad graži...

QUOTE(elvike @ 2009 03 25, 15:12)
Aš panašios nuomonės kaip Asesė, gal daugiau, kad graži  mirksiukas.gif Ši serija skirta serviravimui, tai pats žodis pasako, kad nieko ypatingo iš jų neišgausi  biggrin.gif Pliusas toks, kad jie su dangčiais ir jei liko nesuvalgyta, pvz mišrainė uždengei dangčiu ir į šaldytuvą  mirksiukas.gif

QUOTE(Vaidulė @ 2009 03 25, 15:21)
O man ta elegancija nepatinka  schmoll.gif serviravimas plastmasiniais indais man nepriimtinas, nebent lauke  rolleyes.gif

Ačiū už nuomones, aš čia vis dėl dovanos doh.gif Beje, aprašyme rašoma, kad galima plauti indaplovėje g.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2009 03 25, 16:22)
Ačiū už nuomones, aš čia vis dėl dovanos  doh.gif  Beje, aprašyme rašoma, kad galima plauti indaplovėje  g.gif

Na, dėl tų indaplovių rolleyes.gif gal senamadiškai nuskambės, bet aš prieš jas. Pvz mano Tupperware indai naudoti apie 10 metų geriau atrodo nei dėdienės 4 m. Gal ji per daug kokios chemijos ten pripila g.gif O Elegancijos ypač nepatarčiau ten plauti. Čia mano nuomonė mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Will @ 2009 03 25, 16:22)
Yra du ąsotėliai- preliudija 1,7 L, 70lt ir samba 2,1 L , 65 lt Man nevisai aišku kuo, be kainos jie skiriasi ir kaip išsirinkti geresnį, nes ir dydis skiriasi neadekvačiai kainai  g.gif

Anksčiau kataloge Preliudija būdavo derinama prie Prabangos serijos ir šio ąsočio spalva kaip Prabangos dubenėlių dangtelių, tai manau kaina kažkiek dėl serijos. Be to į šio ąsočio dangtelį galima pripilti ledukų, kad transportuojant vėsus skystis išliktų. O šiaip naudingų skirtumų gal nėra g.gif Sambos talpa naudingesnė mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elvike: 25 kovo 2009 - 16:36
Sigute, didelis aciu uz tokia grazia ir naudinga tema, su visom nuorodom 4u.gif

Bet jus ir pavarot, vos pusdieni nebuvau, o jus ir sena tema pribaiget ir nauja ipusejot. Ka reiskia, kai nauju zmoniu su tokia gera energija i tema uzveze lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ar yra 19 perliuku forma pardavime? Jei taip, tai kokia kainyte ir kodukas? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elvike @ 2009 03 25, 16:45)
Na, dėl tų indaplovių  rolleyes.gif gal senamadiškai nuskambės, bet aš prieš jas. Pvz mano Tupperware indai naudoti apie 10 metų geriau atrodo nei dėdienės 4 m. Gal ji per daug kokios chemijos ten pripila  g.gif O Elegancijos ypač nepatarčiau ten plauti. Čia mano nuomonė  mirksiukas.gif
---
Anksčiau kataloge Preliudija būdavo derinama prie Prabangos serijos ir šio ąsočio spalva kaip Prabangos dubenėlių dangtelių, tai manau kaina kažkiek dėl serijos. Be to į šio ąsočio dangtelį galima pripilti ledukų, kad transportuojant vėsus skystis išliktų. O šiaip naudingų skirtumų gal nėra  g.gif Sambos talpa naudingesnė  mirksiukas.gif

Gal g.gif aš plaunu, bet nėra jokių matomų plovimo požymių lotuliukas.gif Tiesa, elegancijos neturiu ir nemačiau iš arti, tik aprašyme skaičiau, kad galima g.gif
---
aišku, ačiū 4u.gif man ir atrodė keista, kad talpa mažesnė, o kaina didesnė unsure.gif aprašymas vienodas doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(simoselis @ 2009 03 25, 17:01)
Ar yra 19 perliuku forma pardavime? Jei taip, tai kokia kainyte ir kodukas? 4u.gif

Nėra, aš aną savaitę ieškojau... Gal išpardavime bus ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Will: 25 kovo 2009 - 17:04
QUOTE(Will @ 2009 03 25, 17:03)
Nėra, aš aną savaitę ieškojau... Gal išpardavime bus  ax.gif

Turiu aš pardavimui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2009 03 25, 17:03)
Gal  g.gif  aš plaunu, bet nėra jokių matomų plovimo požymių  lotuliukas.gif  Tiesa, elegancijos neturiu ir nemačiau iš arti, tik aprašyme skaičiau, kad galima  g.gif

Tai va, aš ir galvoju, kad ji kaip ir visur persistengia ar kažkokių "papigiai" priemonių pripila blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2009 03 25, 18:03)
aš plaunu, bet nėra jokių matomų plovimo požymių  lotuliukas.gif 

drinks_cheers.gif - jokių požymių. Aš tik už tai, kad indai turi tanauti mums, o ne mes indams drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2009 03 25, 16:57)
Mūsų trešnės natūraliai auga - jom niekas nesirūpina, nepurškia ir kt. priežiūra neužsiima. Ir spirgiukų su akim jose pakankamai... Pirktinėse turbūt nebūna.

Buna ir pirktinese irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2009 03 25, 17:16)
drinks_cheers.gif  - jokių požymių. Aš tik už tai, kad indai turi tanauti mums, o ne mes indams  drinks_cheers.gif

Ir vėl gėda, kad tokia senamadiška... blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidulė @ 2009 03 25, 16:21)
O man ta elegancija nepatinka  schmoll.gif serviravimas plastmasiniais indais man nepriimtinas, nebent lauke  rolleyes.gif

siandien pasiemiau pirmaji Elegancijos dubeni-GELE. Na grazi ji man thumbup.gif Labai vynyoges graziai ziurisi wub.gif Kol nepalieti nelabai ir pasakytum, kad plastmase ax.gif

Siandien pirma karta negavau prekes ir jokios raides saskaitoje nebuvo parasyta blink.gif Neturi sia savaite. Tikiuosi nepagalvos, kad melavau kai pradesiu kita savaite ieskoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(simoselis @ 2009 03 25, 16:28)
Cia jau kaip kam. Nusiteikimas, matyt toks. Jei pabandytum - tikrai patiktu mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif sutinku, kad kiekvienam savo 4u.gif
Aš čiupinėjau ir nusprendžiau, kad namie netiks, o kaip "laukiniam" naudojimui per didelė prabanga doh.gif
Atsakyti