Įkraunama...
Įkraunama...

Žvėrynas: Linelis

QUOTE(Ugnele2005 @ 2007 09 17, 08:24)
Nu, gal kazko ir nesupratau, bet 2 vaikai grupeje man atrodo keistokai  verysad.gif
Stebukliuke, o kaip Jusu mergaites vardas, nes pas mus grupej tik mergaites  biggrin.gif

Džiaugtis tuo reikia o ne liūdėti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugnele2005 @ 2007 09 17, 08:24)
Nu, gal kazko ir nesupratau, bet 2 vaikai grupeje man atrodo keistokai  verysad.gif
Stebukliuke, o kaip Jusu mergaites vardas, nes pas mus grupej tik mergaites  biggrin.gif

na, tai ta pati grupė, vadinasi smile.gif)) Mano dukrytė - Enėja, paprastai Enyte vadinam.
Abi auklėtojos pažymėjo, kad užsispyrusi, su charakteriu mano pana....... Ir čia dar kol neapsiprato, kas bus, kai apsipras g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(stebukliuke @ 2007 09 17, 21:47)
na, tai ta pati grupė, vadinasi smile.gif)) Mano dukrytė - Enėja, paprastai Enyte vadinam.
Abi auklėtojos pažymėjo, kad užsispyrusi, su charakteriu mano pana....... Ir čia dar kol neapsiprato, kas bus, kai apsipras  g.gif  g.gif


Bus gerai! mirksiukas.gif Manoji jau dabar sugebejo isheiti aukletojos ieshkoti ish grupes, kai ta nuejo kazkur su reikalais trumpam... ph34r.gif o lauke, anot aukletojos, jau ishsiaishkino, kur pagrindiniai varteliai, pro kuriuos galima ishtrukti ish darzelio... lotuliukas.gif Manau, aukletojoms nebus kada liudeti thumbup.gif Tik kad mes dabar truputi apsirgom, bet jau baigiam sveikt ir pirmadieni ateisim palaikyt kompanijos gathering.gif:
Atsakyti
Jo.... šaunuolė mergytė. na,bet kol kas tai visai gerai ir mums, ir auklėtojoms kai nedaug vaikų ateina. Jei niekas neatvėdė vėliau, tai šiandien iš vis grupėje tik 2 vaikučiai bus.... Mes šiandien pirmą kartą daržely migdytis bandysim..... Bet jau prasidėjo mano mažytės ašaros. Kai tik pamato darželį, puola į ašaras. Užtat pasiimant irgi neskuba, vis randa kuo užsiimti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(migliux @ 2007 09 17, 07:57)
Džiaugtis tuo reikia o ne liūdėti  lotuliukas.gif

tikrai kad dziaugtis reikia,as dabar saviske adaptuoju prie darzelio - vedu i namudini, ten 4vaikiukai - jei pasiseks ir dazniausiai grupeje bus tik tiek vaikiuku - butu super thumbup.gif o mes eisim nuo kovo - ir tikriausiai busime irgi maziausiuju grupeje,tai manau susitiksim rolleyes.gif
Atsakyti
mes irgi pradejom lankyti sita darzeli, esam daigiuku grupej, tiksliau daigyciu, nes grupej 13 merginu biggrin.gif , maniskis vyras pats vyriausias smile.gif
Atsakyti
gal kas žinote, kuriam žvėryno darželiuj- boružėlei ar lineliui priklauso s. moniuškos gatvė? mano mergytei dar tik 5 menesiai , bet gal jau reikia užrašyti,kai čia tokios problemos su tais daržais. norėčiau leisti nuo 1,5 metukų.
Atsakyti
QUOTE(Pinciliukas @ 2008 04 06, 18:15)
gal kas žinote, kuriam žvėryno darželiuj- boružėlei ar lineliui priklauso s. moniuškos gatvė? mano mergytei dar tik 5 menesiai , bet gal jau reikia užrašyti,kai čia tokios problemos su tais daržais. norėčiau leisti nuo 1,5 metukų.

Paskambink į darželį ir paklausk, arba nueik. Girdėjau kad į Boružėlę be kyšio nepriima ax.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, 4u.gif
Gal zinote ar gera aukletoja Lina? Kaip ja geletumete apibudinti, ar daug demesio skiria vaikams? g.gif Planuojam leisti savo vaikuti i si darzeli ir jau girdejau nekokius atsiliepimus apie ja verysad.gif
Atsakyti
Nu lienlio kiemas ne ka prstensi nei birutes...birutei plynas laukas,nes mazia vietos,daug vaiku,zole greit numinama ir vasara vaiaki pieskose zaidzia.Lienlio kiemas gan uzdaras ir ne ant gatves...graziai auga vesli zolyte ir jei dar vitu daugiau isvis manau thumbup.gif mes uzsirasem i birute(pagal gyvenama vieta) bet noreciau ir i lineli pabandyti papulti lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(migliux @ 2008 04 06, 19:43)
Paskambink į darželį ir paklausk, arba nueik. Girdėjau kad į Boružėlę be kyšio nepriima  ax.gif


Priima ir dar kaip...mes kaip ejom uzsirasyti tai laai maloni direktore ir net nepagalvojau kad kokiu kysiu noretu... schmoll.gif na mum aisku priklause pagal gyv vieta...nes sake norinciu tukstanciai is kitu rajonu...tai jien ir kysiai nepades 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamico @ 2008 04 07, 09:39)
Sveikos mamytes,  4u.gif
Gal zinote ar gera aukletoja Lina? Kaip ja geletumete apibudinti, ar daug demesio skiria vaikams?  g.gif  Planuojam leisti savo vaikuti i si darzeli ir jau girdejau nekokius atsiliepimus apie ja  verysad.gif

Mano dukrai Lina tikrai patiko kol ji buvo lopšelyje. Dabar jau retai būna su ja, bet irgi neblogai.
Į Linelį užsirašyti kyšio tikrai nereikia, aš apie Boružėlę taip girdėjau. Darželis tikrai labai geras, auklėtojos labai fainos, vedėja irgi, vaikai ją myli. Mano sūnus lankė šį darželį ir dukra dabar lanko. Net gaila kad į mokyklą teko eit lotuliukas.gif
Beje, neseniai nupirkta nauja žolytė vaikams tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo migliux: 07 balandžio 2008 - 12:25
QUOTE(migliux @ 2008 04 07, 13:24)
Mano dukrai Lina tikrai patiko kol ji buvo lopšelyje. Dabar jau retai būna su ja, bet irgi neblogai.
Į Linelį užsirašyti kyšio tikrai nereikia, aš apie Boružėlę taip girdėjau. Darželis tikrai labai geras, auklėtojos labai fainos, vedėja irgi, vaikai ją myli. Mano sūnus lankė šį darželį ir dukra dabar lanko. Net gaila kad į mokyklą teko eit  lotuliukas.gif
Beje, neseniai nupirkta nauja žolytė vaikams  tongue.gif



Kad darzelio direktore labai gera ir miela iskart vos siek tiek pabedravus galima pasakyti, o vat kaip aukletojos g.gif nes vaikai juk daugiau laiko praleidzia su jomis. Tikiuosi tu busi teisi ir Lina bus gera smile.gif
Atsakyti