Įkraunama...
Įkraunama...

Daiktai į gimdymo įstaigą III dalis

QUOTE(Frosted @ 2010 06 01, 16:28)
Na tai ir as galvojau, ka cia ismetus, bet nieko nereikalingo nerandu. Juk neimsi 1 paketo ir 1 pamperso...
Kiek supratau VGN i gimdykla reikes nestis: slepetes, vandens negazuoto, vaikelio rubeliu, jei nori, kad savais aprengtu. As dar pampersa imeciau, nes nesu tikra, ar ligonine savu duoda ar i palas vynioja. O viso kito gerio reikes jau palatoje kai perkels.

Vaikeliui sauskelnę paimti tikrai reikia smile.gif
Atsakyti
o Jūs visos turbūt turit nėščiosiso lapą, bent jau pas mane aplankale nėščiosios lapo yra reikalingų daiktų sąrašas...

tap pat galiu įmesti sąrašiuką, ką vežiausi į gimdymo namus prieš beveik 4 metus, nieko nepritrūkau ir nieko nebuvo per daug... tiesa naktinių neprireikė, vandens, šokolado, saldainių iš to sąrašo nesivežiau taip pat vaikiuko rūbelius duoda ligoninė, dabar jau skaitinėju, kad galima ir savo atsivežti. Gimdžiau Krikščioniškuose gimdymo namuose kaune, dabar vėl ten planuoju gimdyti.
Dar diskutavote apie klizmą, paprašiau ją pastatė man gimdymo namuose ir jokių kompleksų vėliau neturėjau... Na o jei ko ir pritrūksit, tikrai manau bus kam atvežti... po gimdymo mane kai paguldė į palatą viena mamytė nieko neturėjo... nes ne kaunietė ir vyras su daigtais nespėjo atvažiuoti, nes ji labai greitai pagimdė... tai viską davė ligoninėj... aišku savas daiktas mielesnis, bet tikrai jei ko pritrūksit, manau viską gausit ligoninėj mirksiukas.gif

Ką veštis į gimdymo namus
Turėk 3 maišiukus:
1. - pasą;
- soc. pažymėjimą;
- nėščiosios lapą.
- Šlepetes
- chalatą
- negazuoto vandens buteliuką;
- fotoaparatas
- Mobilus telefonas
- Plytelė šokolado tėčiui, nes gali išalkti
- pinigai
- Saldainiai gydytojai, seselėms
- vaikui kojines vilnones;
- vazeliną
- mėtinių saldainių
2. po gimdymo – į palatą.
Savo chalatą; Naktinius; Tinklinės kelnaitės (3 poros);
Kojinės (vilnonės, pora paprastų)
Įklotu nemažai (3 dideli ir 5 mažesni po gimdymo spicialūs)
Rankšluosčiai; savo visas prausimosi priemones ir higienines (šukos, vazelinas, veidui kremas, kūno kremas muilas, dantų pasta, šepetukas, intymios higienos želė, vienkartinės nosinės, tualetinis popierius (švelnus), intymios higienos servetėlės);
Liemenuką maitinimui ir įklotų į liemenėlę
Vaistinele: tepaliuko speneliams "Bepanthten", "Mikrolax" klizmute

Sauskelniu vaikui, dregnu serveleliu
3.Vaikui (parsivežti namo): kraitelis, sauskelnių, kepurytė plona ir šilta (parsivežimui), vilnones kojinytės ir kokį vokelį parsivežimui (gali būti ir adijaliukas).

Atsakyti
As tik nesuprantu, kam reikalinga dabar sodros knygute g.gif juk ten visvien nieko neberaso, jau viskas nuo pernai vasaros internetu tvarkoma, net biuleteniai, tai kam jos reikalauja vis dar? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2010 06 01, 16:50)
As tik nesuprantu, kam reikalinga dabar sodros knygute  g.gif juk ten visvien nieko neberaso, jau viskas nuo pernai vasaros internetu tvarkoma, net biuleteniai, tai kam jos reikalauja vis dar? blink.gif

aš ir rašiau, kad sąrašas mano darytas prieš beveik 4 metus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2010 06 01, 17:28)
Na tai ir as galvojau, ka cia ismetus, bet nieko nereikalingo nerandu. Juk neimsi 1 paketo ir 1 pamperso...
Kiek supratau VGN i gimdykla reikes nestis: slepetes, vandens negazuoto, vaikelio rubeliu, jei nori, kad savais aprengtu. As dar pampersa imeciau, nes nesu tikra, ar ligonine savu duoda ar i palas vynioja. O viso kito gerio reikes jau palatoje kai perkels.



aa situos daiktelius.... as viska savo i viena tase susidejau, leliaus i kita... tai cia man kazi isfasuoti ir treacia padaryt, ar nuvykus tenai issimti g.gif
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2010 06 01, 20:24)
aš ir rašiau, kad sąrašas mano darytas prieš beveik 4 metus  mirksiukas.gif


Na bet visvien visuose saraseliuose, kuriuos dbar dalina, vis dar raso Sodros knygute g.gif ka jie ten matys? biggrin.gif nebent numeri biggrin.gif


QUOTE(astulka1 @ 2010 06 01, 20:33)
aa situos daiktelius.... as viska savo i viena tase susidejau, leliaus i kita... tai cia man kazi isfasuoti ir treacia padaryt, ar nuvykus tenai issimti  g.gif


As dabar perdedineju viska i lagamina, o i "vaikiska" tase sudesiu ka i gimdykla imsiu 4u.gif Daugiausiai vietos ten mineralinis uzims biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2010 06 01, 16:50)
As tik nesuprantu, kam reikalinga dabar sodros knygute  g.gif juk ten visvien nieko neberaso, jau viskas nuo pernai vasaros internetu tvarkoma, net biuleteniai, tai kam jos reikalauja vis dar? blink.gif


Dabar juk nebe sodros knygutė, o soc.draudimo pažymėjimas, kaip kortelė įlaminuota..Ir niekaip neprisimenu, ar reikėjo jį paduot, kai tvarkė popierius, ar užteko tik ATK.. doh.gif

Man gavosi viena didesnė tašė į palatą (naktinukai, pampersai man ir vaikui, man kojinės, higienos reikmenys, vaikui rūbeliai, drėgnos servetėlės, pledukas plonas leliui, šlepetės, čiulptukas) ir kuprinytė į gimdyklą (naktinukai, chalačiukas plonas, vandens buteliukas mažas, vazelinas lūpom, gumytės plaukams, drėgnos servetėlės, vienkartinės servetėlės)..Lyg ir viskas, kiek prisimenu..Vaikui šiltą kombinezoną, lopšį, pledą šiltą atvežė vyras jau važiuojant namo..
Barškučių vaikui tikrai nereikia.. schmoll.gif Man juokingiausia skamba tas šokoladas vyrui.. biggrin.gif Nu įsivaizduoju, kaip žmona alkana kankinasi ant gimdymo stalo, o vyras šalia kapoja šokoladą.. lotuliukas.gif Nu atsiprašau, bet aš tikrai neėmiau į gimdyklą jokio šokolado.. schmoll.gif
Atsakyti
As tai knygute turiu, kai buvau sodroj priduoti biuletenio, niekas nieko apie kortele neminejo g.gif
O sokoladas tai vietos maziausiai uzima biggrin.gif palyginus su chalatu, pampersais ir paketais toks maaazas niekutis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Šponka @ 2010 06 01, 21:55)
Dabar juk nebe sodros knygutė, o soc.draudimo pažymėjimas, kaip kortelė įlaminuota..Ir niekaip neprisimenu, ar reikėjo jį paduot, kai tvarkė popierius, ar užteko tik ATK..  doh.gif

Man gavosi viena didesnė tašė į palatą (naktinukai, pampersai man ir vaikui, man kojinės, higienos reikmenys, vaikui rūbeliai, drėgnos servetėlės, pledukas plonas leliui, šlepetės, čiulptukas) ir kuprinytė į gimdyklą (naktinukai, chalačiukas plonas, vandens buteliukas mažas, vazelinas lūpom, gumytės plaukams, drėgnos servetėlės, vienkartinės servetėlės)..Lyg ir viskas, kiek prisimenu..Vaikui šiltą kombinezoną, lopšį, pledą šiltą atvežė vyras jau važiuojant namo..
Barškučių vaikui tikrai nereikia..  schmoll.gif  Man juokingiausia skamba tas šokoladas vyrui..  biggrin.gif  Nu įsivaizduoju, kaip žmona alkana kankinasi ant gimdymo stalo, o vyras šalia kapoja šokoladą..  lotuliukas.gif  Nu atsiprašau, bet aš tikrai neėmiau į gimdyklą jokio šokolado..  schmoll.gif

vėlgi rašiau, kad jo nesivežiau smile.gif sąrašą buvau pasidariusi pagal tuo metu sm mamyčių patarimus... tik keletos daiktų neėmiau (parašiau kurių). O Šokoladas gal net ir pravertęs būtų... nes vyras ėjo pavalgyti į šalia esančią valgyklą, gimdžiau laaaabai ilgai... pats personalas liepė jam nueiti pavalgyti ir nematau čia tame nieko blogo...
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2010 06 02, 07:07)
O sokoladas tai vietos maziausiai uzima biggrin.gif palyginus su chalatu, pampersais ir paketais toks maaazas niekutis biggrin.gif


Tai tik šiaip pastebėjau, kad daugumoje sąrašėlių yra įtrauktas tas šokoladas.. ax.gif

QUOTE(vixiuke @ 2010 06 02, 07:30)
vėlgi rašiau, kad jo nesivežiau smile.gif sąrašą buvau pasidariusi pagal tuo metu sm mamyčių patarimus... tik keletos daiktų neėmiau (parašiau kurių). O Šokoladas gal net ir pravertęs būtų... nes vyras ėjo pavalgyti į šalia esančią valgyklą, gimdžiau laaaabai ilgai... pats personalas liepė jam nueiti pavalgyti ir nematau čia tame nieko blogo...


Tai aš suprantu, kai gimdai ilgai, tada jau tegu eina valgyt, jeigu jau bijo numirt iš bado, kol žmona pagimdys.. biggrin.gif bet vistiek nesuprantu, kam to šokolado dėtis..man nei valgyt, nei gert per gimdymą neleido, tai tike betrūko, kad vyras šalia traškintų šokoladą.. biggrin.gif čia tik mano pastebėjimai, nenoriu nieko įžeist.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Šponka @ 2010 06 02, 07:51)
Tai tik šiaip pastebėjau, kad daugumoje sąrašėlių yra įtrauktas tas šokoladas..  ax.gif
Tai aš suprantu, kai gimdai ilgai, tada jau tegu eina valgyt, jeigu jau bijo numirt iš bado, kol žmona pagimdys..  biggrin.gif  bet vistiek nesuprantu, kam to šokolado dėtis..man nei valgyt, nei gert per gimdymą neleido, tai tike betrūko, kad vyras šalia traškintų šokoladą..  biggrin.gif  čia tik mano pastebėjimai, nenoriu nieko įžeist..  mirksiukas.gif

manau įtrauktas, nes sąrašai daug maž kartojasi... kažkas įrašė ir eina jis iš sąrašo į sąrašą... Aš jo net NESIVEŽIAU, o čia taip sureikšminat dabar smile.gif galų gale net nemėgstu šokolado, o gerti vandens man pati akušerė su gydytoja davė... ne valgiai buvo galvoj, kai visą gimdymą pravėmiau... dėl vyro mirimo badu... na manau čia kiekvieno asmeininis reikalas, galima veltis į labai ilgas diskusijas apie vyro dalyvavimą gimdyme apskritai... kiek jų nedalyvauja? tad nematau čia nieko blogo, kad jo nebuvo šalia maximum pusvalandį. ir vėlgi pasikartosiu, jei kokį daiktą ir pamiršit tikrai manau bus kam jį atvežti ar suteiks ligoninė. 4u.gif
Atsakyti
Laba rytas, mergaiciukes 4u.gif ,diskusija apie sokolada tiesiog isilingavo bigsmile.gif turbut tas nestumas daro mus labai jautrias nestuke.gif ax.gif
Atsakyti