Įkraunama...
Įkraunama...

Daiktai į gimdymo įstaigą III dalis

nea, ruosiuosi gimdyti VGN, fotikas bus arti, tasej... bus matyt kaip su tuo fotkinimu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(astulka1 @ 2010 06 02, 10:44)
na, gal fotoaparato i gimdykla tai jau nesinesiu... ax.gif  kazkaip... jau per daug ten imtymu, kad fotkint ten viska per ir po... uzteks jau palatoj.


na, kadangi pagimdžius 2 val aplieka ramybėj kūdikį su mama.. wub.gif beje, tos foto neįkainojamos wub.gif įsimeskit, vietos daug neužims. Bus noras ir nuotaiką, nufotografuosit. nenorėsit, netrauksit iš tašės lauk. Pirmąjį pagimdžius padarėm vos porą foto. Paprašiau vyro gimyklą įamžint. Įamžino. doh.gif paskui žiūrėdama foto ilgai spėliojau, kas ten nufotkinta hihihi.gif
pagimdžius antrą darėm daaaaauuuug foto - ir kaip sveria, ir svarstyklių parodymus, ir aprengimą ir pan. Fantastiškos foto.
Atsakyti
Tai bet kuriuo atveju galima juk tas nuotraukas veliau istrinti, jei nenoresit ju mirksiukas.gif Nors nemanau, kad nenoresit tongue.gif
Atsakyti
sarase rasoma, kad reikalingas vazelinas.
cia lupu vazelinams lupoms? ar del lupu dziuvimo ji raso i reikalingu daiktu sarasa?
Atsakyti
QUOTE(Agatka @ 2010 06 07, 18:01)
sarase rasoma, kad reikalingas vazelinas.
cia lupu vazelinams lupoms? ar del lupu dziuvimo ji raso i reikalingu daiktu sarasa?

taip
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2010 06 02, 11:16)
vaikui: 1 pamperso, šliaužtų, marškinukų, keputytės, kojinyčių
sau: tinklinių kelnaičių 1, paketo po gimdymo 1, mineralinio buteliuko, tapkių ir fotoaparato.

Sveikos, na visai nesenai grizau is GN ir galiu papasakoti ko man labiausiai reikejo ten: pampersu virs 10 tikrai, aisku vaiko rubeliai po 3 poras kiekvienu,tinkliniu kelnaiciu turejau 5, tik vienos liko,paketu po gimdymo sunaudojau turbut 4 tikrai, poto emiau naktinius paketus maxi, naktiniu marskiniu 3 vnt, aisku tapkutes gumines ir kambarines,ir vandenuko per tas 3 paras isgeriau beveik 2,5 ltr smile.gif taip pat iklotai i liemenele labai praverte, tepaliukas krutnei, nes jau taip nugrauze mazoji ax.gif tai va tiek man prireike Taurages GN, kitur gal viska duoda? ax.gif smile.gif
Atsakyti
aha.... kurgi duos..... visos mes jau su terbom didziausiom ruosiames ten vaziuoti.... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(eturib9 @ 2010 06 08, 08:25)
Sveikos, na visai nesenai grizau is GN ir galiu papasakoti ko man labiausiai reikejo ten: pampersu virs 10 tikrai, aisku vaiko rubeliai po 3 poras kiekvienu,tinkliniu kelnaiciu turejau 5, tik vienos liko,paketu po gimdymo sunaudojau turbut 4 tikrai, poto emiau naktinius paketus maxi, naktiniu marskiniu 3 vnt, aisku tapkutes gumines ir kambarines,ir vandenuko per tas 3 paras isgeriau beveik 2,5 ltr smile.gif taip pat iklotai i liemenele labai praverte, tepaliukas krutnei, nes jau taip nugrauze mazoji ax.gif  tai va tiek man prireike Taurages GN, kitur gal viska duoda? ax.gif  smile.gif


Labai sveikinu sulaukus savojo dziaugsmo! beja, labai naudinga info... dar nepradejau krauti tases, bet info tikrai pravers mirksiukas.gif
Atsakyti
O kokius drabužius jūs ruošiatės imtis sau grįžimui namo? g.gif
Nes aš dabar per liemenį jau vos telpu į gana plačius nėščiosios džinsus, tai nežinau, ar grįžimui užteks man jų (mes planuojam gimdyti Kaune), ar jau tilpsiu į tuos normalius džinsus, su kuriais išvaikščiojau iki nėštumo vidurio (su prasegtu liemeniu, aišku). Mano visas priaugtas svoris - 10 kg - susikaupęs pilve. Įdomu, kiek ten to pilvo lieka po gimdymo?
Atsakyti
QUOTE(Inska @ 2010 06 08, 16:15)
O kokius drabužius jūs ruošiatės imtis sau grįžimui namo?  g.gif
Nes aš dabar per liemenį jau vos telpu į gana plačius nėščiosios džinsus, tai nežinau, ar grįžimui užteks man jų (mes planuojam gimdyti Kaune), ar jau tilpsiu į tuos normalius džinsus, su kuriais išvaikščiojau iki nėštumo vidurio (su prasegtu liemeniu, aišku). Mano visas priaugtas svoris - 10 kg - susikaupęs pilve. Įdomu, kiek ten to pilvo lieka po gimdymo?

čia manau labai individualu... aš po gimdymo namo grįžau - 2 kg negu svėriau iki nėštumo... o priaugus buvau 15 kg. Pilvas buvo plokščias, gražus, šį kart vargiai taip bus, dar daugiau priaugsiu, nes jau dabar +15kg yra. Manau, paprašysit vyro ar kieno nors, kas atvažiuos jūsų pasiimti kad atvežtų rūbelius jums, ir matysit į kokius telpat po gimdymo ir ką atvežti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eturib9 @ 2010 06 08, 08:25)
Sveikos, na visai nesenai grizau is GN ir galiu papasakoti ko man labiausiai reikejo ten: pampersu virs 10 tikrai, aisku vaiko rubeliai po 3 poras kiekvienu,tinkliniu kelnaiciu turejau 5, tik vienos liko,paketu po gimdymo sunaudojau turbut 4 tikrai, poto emiau naktinius paketus maxi, naktiniu marskiniu 3 vnt, aisku tapkutes gumines ir kambarines,ir vandenuko per tas 3 paras isgeriau beveik 2,5 ltr smile.gif taip pat iklotai i liemenele labai praverte, tepaliukas krutnei, nes jau taip nugrauze mazoji ax.gif  tai va tiek man prireike Taurages GN, kitur gal viska duoda? ax.gif  smile.gif


tai viso to jau reikia pogimdyvinėj palatoj, bet ne gimdykloj wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Inska @ 2010 06 08, 18:15)
O kokius drabužius jūs ruošiatės imtis sau grįžimui namo?  g.gif
Nes aš dabar per liemenį jau vos telpu į gana plačius nėščiosios džinsus, tai nežinau, ar grįžimui užteks man jų (mes planuojam gimdyti Kaune), ar jau tilpsiu į tuos normalius džinsus, su kuriais išvaikščiojau iki nėštumo vidurio (su prasegtu liemeniu, aišku). Mano visas priaugtas svoris - 10 kg - susikaupęs pilve. Įdomu, kiek ten to pilvo lieka po gimdymo?


taip, istiesu, labai jau individualu cia jau viskas, mano viena pazystama gimde pries kelias savaites, ji buvo priaugus viso 20 kg (nors pati smulkute buvo iki to) ir visas svoris buvo kaip jus raset pilve - ir po gimdymo viskas beveik nukrito iskarto;
manau veskites laisvesnius rubelius ir viskas.
Atsakyti