Įkraunama...
Įkraunama...

3D vaisiaus echoskopija

QUOTE(mija28 @ 2006 09 02, 22:17)
Aš siuntimą turėjau, bet  iš jo naudos......... Pirmus 2 kartus mokėjau, kraują man darė pirmą kartą, tai buvo kažkoks pirmo trimestro testas, net dar ne triple. Jo (triple) jau nebedarė, nes pirmasis labai geras buvo.
Nežinau, gal yra šaltų nervų žmonių, bet mane tie tyrimai labai nuramino. Aišku buvo faina ir lytį sužinot taip anksti. Dar galiu patart kaip mano draugė patarė. Pasidaryt echoskopiją GC visus 3 kartus, nes jie tikrai geriau mato pvz ar vaikas auga ar ne, nes ją taip Panevėžio daktarai iškankino sakydami kad vaikui nelabai gerai kažkas, o gimė sveikas vaikelis, gero svorio.
Tik dėl to aš ir važiavau  pas genetikus visus 3 kartus.
Sėkmės ir sveikatos!



o kaip suprast "Pasidaryt echoskopiją GC visus 3 kartus " kokiom cia savaitem priklauso daryti ? pas kokia genetike buvai ?
as pirma kart buvau 16 sav pas Krasovskaja, bet sekancia sav ji atostogauja, tai eisiu pas kita.
Atsakyti
Aš lankiausi pas Benušienę. Tai nepasakysiu tiksliai kuriom savaitėm reikia, nes ji pasakydavo, kada registruotis kitam kartui. Manau pasakytų jų registratūroje kokiom savaitėm reikia darytis. Toliau tai jie daro tik echoskopiją, bent jau man taip darė.
Atsakyti
va Danijoje girdejau kad padaro daugybe nuotrauku ir plius gauni DVD su irasu.Laukiu nesulaukiu kada galesiu pamatyti mazuleli.Ar LT taip pat duoda irasa?????
Atsakyti
QUOTE(cuname @ 2006 09 04, 22:18)
va Danijoje girdejau kad padaro daugybe nuotrauku ir plius gauni DVD su irasu.Laukiu nesulaukiu kada galesiu pamatyti mazuleli.Ar LT taip pat duoda irasa?????


Lenkijoje irgi padaro daug nuotrauku ir iraso i CD arba DVD, kai buvom 2D tai gavom 9 nuotraukas, dabar eisim 3D, tai paziuresim kiek nuotrauku duos ir irasys i DVD wub.gif
Atsakyti
Sveikutes,
o gal kas zino kaip ir kur Kaune galima papulti 3D tyrimui. Na as zinau, kad klinikose yra, bet kur kreiptis jei be siuntimo ir kiek tai kainuoja, ir ar reikia ilgai laukti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mininga: 13 rugsėjo 2006 - 08:20
Bukit geros mamytes parasykit kurioms jau pasitvirtino, kad lyti teisingai pasake genetikos centruose ar kur kitur per 3D echoskopija. Butu idomu zinot ar tikrai pasitvirtina smile.gif As eisiu uz menesiuko, idomu gal jau ir man vaikucio lyti pasakys, labai noretusi zinot bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(doviliuxss @ 2006 10 08, 19:06)
Bukit geros mamytes parasykit kurioms jau pasitvirtino, kad lyti teisingai pasake genetikos centruose ar kur kitur per 3D echoskopija. Butu idomu zinot ar tikrai pasitvirtina  smile.gif As eisiu uz menesiuko, idomu gal jau ir man vaikucio lyti pasakys, labai noretusi zinot  bigsmile.gif

3D vaizda jungia tik nuo 22 savaites siaip gydytojai nemato tikslo to daryti , nebent mato koki sklaidos defekta ir nori ji apziureti geriau.bent jau man taip sake gydytoja is genetikos centro.o jei nestumas mazesnis daro iprasta echo.
Atsakyti
QUOTE(doviliuxss @ 2006 10 08, 20:06)
Bukit geros mamytes parasykit kurioms jau pasitvirtino, kad lyti teisingai pasake genetikos centruose ar kur kitur per 3D echoskopija. Butu idomu zinot ar tikrai pasitvirtina  smile.gif As eisiu uz menesiuko, idomu gal jau ir man vaikucio lyti pasakys, labai noretusi zinot  bigsmile.gif



mano draugei pasitvirtino mirksiukas.gif
tikiuosi man taip pat wub.gif
Atsakyti
manau kad kalba eina apie sita genetikos centra.


http://www.mf.vu.lt/katedros/zmgk.htm


http://www.geneticah...lt/VU/index.htm

Atsakyti
QUOTE(meduke @ 2006 10 10, 11:39)
3D vaizda jungia tik nuo 22 savaites siaip gydytojai nemato tikslo to daryti , nebent mato koki sklaidos defekta ir nori ji apziureti geriau.bent jau man taip sake gydytoja is genetikos centro.o jei nestumas mazesnis daro iprasta echo.


man genetikos centre echo dare 23 sav su puse, bet 3D neijunge.
o as naivuole taip tikejausi, kad man su 3d ziuri biggrin.gif
Pasake lyti - 100 proc mergyte.. bet ka as zinau ar tiket, jei su paprastu echo ziurejo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*lavista* @ 2006 10 13, 12:19)
man genetikos centre echo dare 23 sav su puse, bet  3D neijunge.
o as naivuole taip tikejausi, kad man su 3d ziuri  biggrin.gif 
Pasake lyti - 100 proc mergyte.. bet ka as zinau ar tiket, jei su paprastu echo ziurejo  verysad.gif

na man sake gydytoja kad tas apratas ne visai paprastai tai 2D vaizdas , skiriasi nuo tu kur poliklinikose.mums taip pat sake kad dar viena mergyte , tai kazkaip ir tikim.
Atsakyti
Norejau suzinoti, ar galima siaip nueiti i genetikos centra i ta 3D echoskopa, ar butinai turi buti priezastis,kad jie paziuretu, labai jau noriu pamatyti savo mazyli smile.gif wub.gif nors jau ir nedaug liko ( 31 sav. nestuke.gif )
Atsakyti