Įkraunama...
Įkraunama...

3D vaisiaus echoskopija

QUOTE(kalinka1980 @ 2006 10 14, 15:08)
Norejau suzinoti, ar galima siaip nueiti i genetikos centra i ta 3D echoskopa, ar butinai turi buti priezastis,kad jie paziuretu, labai jau noriu pamatyti savo mazyli smile.gif wub.gif  nors jau ir nedaug liko ( 31 sav. nestuke.gif )


jei nori gali drasiai skambint ir uzsirasyt tik echoskopijai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mija28 @ 2006 09 02, 22:00)
Ačiū, labai laukiu:)  wub.gif ir genetinius tyrimus nuo širdies rekomenduoju. Tikrai negaila pinigų, o jei registruotis su siuntimu patarčiau kai tik sužinote kad laukiatės:) o tada jau isprašykit siuntima iš daktaro, deja, girdėjau ne visi jį duoda, jei reikalo nemato. Tačiau rami būsima mama- jau ir reikalas tongue.gif

O kiek tie tyrimai kianuoja?
Atsakyti
jei tik 3D echoskopija, tai prieš mėnesį mokėjau 112lt. (80 lt. gydytojo konsultacija, o visa likusi suma - echoskopija). BET be konsultacijos nepriima ir ji privaloma. Dariausi Santariškėse, laukiau 2 dienas.
Nuotraukos, dėja, nepadarė (3D), nes lėliukas buvo susikrovęs rankytes ir kojytes ant savo galvos (super patogu gyventi blink.gif ), taigi nevisada pasiseka taip kaip nori.
Bet ėjau ten kad tiksliai nustatytų lytį, taigi jau žinau, tai man nereikėjo ir fotkės, buvau ir taip laiminga clap.gif
Atsakyti
Gal kas išbandėte 4D Live echoskopą Kravčenkos klinikoje? Kaip suprantu, kad jis turėtų būti dar kažkoks ypatingesnis nei 3D...
Atsakyti
QUOTE(spurrga @ 2006 10 20, 14:36)
Gal kas išbandėte 4D Live echoskopą Kravčenkos klinikoje? Kaip suprantu, kad jis turėtų būti dar kažkoks ypatingesnis nei 3D...


ypatingesnis tik tuo, kad gydytojas gali apsukti vaizda, ta prasme, kad jei vaikiukas guli zemyn galva, tai apska, kad matytum nezemyn galva, nezinau ar suprantamai paaiskinau g.gif . Man dare su 4D mirksiukas.gif
Atsakyti
Kiek kainuoja echoskopija jau supratau, gal zinot, kiek tie genetiniai tyrimai kainuoja?
O gal kuri bandete 3D echoskopija Kaune?
Atsakyti
QUOTE(BaltairJuoda @ 2006 10 23, 16:51)
Kiek kainuoja echoskopija jau supratau, gal zinot, kiek tie genetiniai tyrimai kainuoja?
O gal kuri bandete 3D echoskopija Kaune?


3D echoskopija, genetikos centre kainuoja 120 lt (privaciai), o su kitais analizais 370 lt.
Atsakyti
QUOTE(spurrga @ 2006 10 20, 13:36)
Gal kas išbandėte 4D Live echoskopą Kravčenkos klinikoje? Kaip suprantu, kad jis turėtų būti dar kažkoks ypatingesnis nei 3D...

3D echoskopas fiksuoja tik statini vaizda, t.y. 2D vaizda (kaip skaidre) aparatas vercia trimaciu vaizu, tad informacijos gavimas yra gana sudetingas ir ne super efektyvus, nes norint gauti geresni vaizda, reikia ji "gaudyti". Tuo tarpu 4D fiksuoja trimati vaizda judesyje, kitaip tariant 4D pagalba matysit kaip maziukas ziovauja, ciulpia pirsta ir t.t.
Gruodzio men. atidaromas naujas echoskopijos kabinetas, teiksiantis tokias paslaugas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kalinka1980 @ 2006 10 29, 18:56)
einu lapkricio 2 diena, ketvirtadieni  bigsmile.gif



sekmes 4u.gif

papasakosi kaip ten su 3D yra . Kada ji jungia, o kada ne rolleyes.gif gal visad reik prasyt g.gif

jei nesunku paklausk koks patikimumas del lyties, jei ziurejo tik su 2D ? man nebutu taip svarbu, bet kad pradejau ruzavus rubelius pirkt, negaliu sustot doh.gif OOO jei aparatas apgavo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*lavista* @ 2006 11 01, 12:08)
sekmes  4u.gif

papasakosi kaip ten su 3D yra . Kada ji jungia, o kada ne  rolleyes.gif  gal visad reik prasyt  g.gif

jei nesunku paklausk koks patikimumas del lyties, jei ziurejo tik su 2D ? man nebutu taip svarbu, bet kad pradejau ruzavus rubelius pirkt, negaliu sustot  doh.gif  OOO jei aparatas apgavo  unsure.gif

aciu smile.gif
pas mus gims sunelis 4u.gif
kaip as supratau ziurejo turbut su 2D, nes vaizdas buvo juodai baltas, as kazkaip ir nepagalvojau kad reikia prasyti kad ijungtu 3D,nes kai suzinojau kad bus berniukas, tai apie viska pamirsau thumbup.gif, bet lyti ir pati maciau,laaaabai gerai maciau sunelio pimpaliuka lotuliukas.gif,tai as galvoju jeigu butu pas tave berniukas, tau ir pasakytu, nes tikraj labaj geraj matosi smile.gif
bet dabar galvoju kad reikejo iskart paprasyti kad paziuretu su 3D, nes butu vaizdas fainesnis, nors ir taip buvo viskas gerai matoma,ir kaip ziovauja, ir pirstuka ciulpa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(godaiva @ 2005 08 22, 08:20)
gal kas jau turiti patyrimo  del 3D vaisiaus echoskopijos.
man dar tik 12 sav. bet butu smalsu suzinoti kur tai atliekama, kokiame mieste...
kokia kaina...

gal jau kas ir buvo uzvedes ta tema, bet as neradau.
tad kvieciu pasisakyti apie 3D echoskopija smile.gif


Labukas visoms sioje temoje. Apie lt nieko nzn, bet Godaiva, gyveni Danijoje, tai tau info bus naudinga. www.graviditetsscanning.dk Cia raso kad kaina 1000 dkk vienam kartui skanuojant 3d ir 4d, o jei du skanavimus nori darytis tai kaina skiriasi jau. As eisiu vasario menesi. O uzsirasyti reikia jau pries kelis menesius, nes vietu gali nelikti.
Atsakyti
QUOTE(Nele @ 2006 12 15, 17:53)
Bus Žvėryne  ax.gif Vėluoja remontas, tai planuojamas atidarymas sausio mėn. Kainuos apie 200Lt. Į tai įeis: 2D echoskopija, pora 3D nuotraukų, 4D echoskopijos įrašas į DVD, m.dr. gydytojos-genetikės konsultacija  4u.gif


Pala,pala, aš jau nebesusigaudau...Kam čia visko tiek daug? Kas yra 2D, 3D, 4D...?
Atsakyti