Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

kada pradėsit sėt pomidorus blush2.gif ? labai nekantrauju, visi mane stabdo, kad dar anksti g.gif , turbūt reiks pasidarbuot pasikavojus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauruskina @ 2008 02 19, 16:32)
kada pradėsit sėt pomidorus  blush2.gif ? labai nekantrauju, visi mane stabdo, kad dar anksti  g.gif , turbūt reiks pasidarbuot pasikavojus  biggrin.gif


Paprikos sudygę. Pomidorus kasmet sėju kovo 8 d.
Atsakyti
paprikas visada sėju sausio pabaigoje, o pomidorus vasario gale-kovo pradžioje.Auginu paprastam nešildomam šiltnamy. Vakar pasėjau pomidorų PLATUS F1. tongue.gif
Atsakyti
Labai nesuankstinkit su pomidorais.Suprantu, kad norisi anksčiau darbus pradėt, bet dar žiema neišsišėlo, dar nežinia kiek pavasaris šaltasis truks. Juk anksčiau nepasodinsim, nei bus galimybė. Stikliniai, plėveliniai šiltnamiai tas pats.. Turiu abu, bet anksčiau neišeina...nešildomi.Ar dar nesėjus nei paprikų, nei pomidorų.
Štai čia mano pom karalija, kur galima akis paganyti, kokių "čiudnybių" esama:
http://www.sodai.lie...m/Pomidorai.htm
Ten pamatysit, kaip atrodo ant augalo ir kaip atskiri pagal vardus pomidorai.
Patikusius galima dar šį pavasarį pasisodinti, tereikia užsuklti į Perteklių ir susitikslinti, ar dar yra.
Atsakyti
anksti pomidorų daug nesėju gal apie dešimt. Balandžio gale ar gegužes pradžioj pasodinu šiltnamy.Jei praneša šalnas dar uždengiu agroplėvele.
Atsakyti
Sveikos, gal žinote kada reikia sėti pomidorų sėklas, šiais metais? Niekur negaliu rasti kokios kovo dienos palankios. Gal kokiame kalendoryje radot? (aiškų šių metų) Aš niekur nerandu schmoll.gif
Atsakyti
Sveika, jau pavasariniai darbeliai rūpi, smagus etapas. thumbup.gif
Radau laikraštyje "Sekundė" 2008m daržininko Mėnulio kalendorių, ten daug apie ką rašo, .
Vėlyvieji pomidorai gerai sėti- vasario 25. 27d. g.gif

Ir dar pasiskaitymui.... http://www.rojaussod...6...p;p=4&id=87
Atsakyti
ačiukas 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Vasario pabaigoje sėti vėlyviausius pomidorus per anksti.Aš tokiu metu tik pradedu sėją.
Suprantu, tai tinka, kai pavasaris ateina laiku.Paskutiniai metai parodė, kad paankstinam sėją. Aš baigiu sėja apie kovo mėnesio pusę. Kai perauga, o negalim sodint, nes šalta, tikrai nėra gerai augalui.Jis pasodintas ilgiau stovi nejudėdamas, iki sukaupia energijos, atsigauna.
Kad mes anksčiau pasėsim, pavasaris greičiau neateis.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2008 02 23, 19:05)
Vasario pabaigoje sėti vėlyviausius pomidorus per anksti.Aš tokiu metu tik pradedu sėją.
....
Kad mes anksčiau pasėsim, pavasaris greičiau neateis.. mirksiukas.gif



Tikrai pritariu, kad dar per anksti seti pomidorus.
Va paprikos tai jau auga pas mane (bet cia ne apie tai).
Nesu labai didele profe sioj srity, bet daigus visad pati auginuosi ir uzrasuose dar pasiziurejau, kovo pirma antra savaite seju paprastai.
O del palankiu dienu, tai kazkodel labai as tais kalendoriais abejoju ax.gif
Tik stengiuosi, kad ne delcia butu smile.gif
Atsakyti
[quote=aguonele2,2008 02 23, 12:48]
Sveikos, gal žinote kada reikia sėti pomidorų sėklas, šiais metais? Niekur negaliu rasti kokios kovo dienos palankios. Gal kokiame kalendoryje radot? (aiškų šių metų) Aš niekur nerandu schmoll.gif
[/quot


sodo dienoraštyje darbai pagal mėnulį parašyta, kovo 8,9 ir 10 d. tinka sėti pomidorus.
Atsakyti
Tikrai taip..Tada tinkama fazė sėjimui. Iki to meto turim laiko jų susirasti, atsirinkti kuriuos sėsim.
Atsakyti