Įkraunama...
Įkraunama...

Mažasis pagalbininkas virtuvėje - II dalis

QUOTE(dzūkė @ 2009 04 15, 15:45)
Na, iki šiol tokie koregavimai kaip žuvytės nuotraukoj nebuvo leistini g.gif , pirmoj vietoj aš kalbu dėl to vadinamo rėmo/bluro kur ypač į akis krenta palikti ryškesni įrankiai rolleyes.gif

šiuo metu eina kalba apie konkursinių taisyklių praplėtimą, įtraukiant naujus apdorojimo metodus, nes tobulėja technika, tobulėja narės, moka naudotis programomis, tad manoma, kad reikėtų kažką keisti ir taisyklėse susidarius tokiai situacijai.
Atsakyti
QUOTE(dzūkė @ 2009 04 15, 14:45)
Na, iki šiol tokie koregavimai kaip žuvytės nuotraukoj nebuvo leistini g.gif , pirmoj vietoj aš kalbu dėl to vadinamo rėmo/bluro kur ypač į akis krenta palikti ryškesni įrankiai rolleyes.gif

Nu soris, bet čia nei rėmas nei blūras, čia papraščiausias kampų patamsinimas.
Pvz:

Kampai patamsinti:
user posted image

Kampai šviesinti:
user posted image
Atsakyti
o kokia programa tai padaryti?
Atsakyti
Ši foto dar iki taisyklių praplėtimo dalyvavo rolleyes.gif

Žinoma, reikia kuo gražesnių nuotraukų, reikia leist daryt viską, kas ką tik sugeba, lai nuotrauka bus piešta programomis, o ne fotografuota rolleyes.gif
Atsakyti
nesuprantu kam dar cia aplamai aiskintis kas ka ryskino,koregavo? notrauka pateko i konkursa-reiskiasi viskas tvarkoj su ja ir ner ko kabinetis KAI KURIEMS.. noriu pasveikinti nugaletojus- saunios nuotraukeles thumbup.gif ir turiu pasiulyma- baigesi konkursas gal uzdarom sita tema? nes tuoj prasides karas del muilinių lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Fotokonkursas baigėsi, bet kai tiek daug komentarų turėjome, nespėjo padėkoti laimėtejos ir šiaip pamaniau, kad visai tokia tema dar reikalinga.

*********
katra domėjotės, ar rėmėjai neapdovanos kažko, kas dar patiks jiems asmeniškai, tai va.

rėmėjams, patiko nuotrauka su "Bosh" logotipu, ir jie taip pat sugalvojo padovanoti asmeniniu prizų nuotraukos autorę reje, už va šitą foto :

user posted image
reje "Šaukštas, peilis ar šakutė - tikras bosas mūs virtuvėj... : o )"
Atsakyti
QUOTE(Getter @ 2009 04 15, 14:52)
Nu soris, bet čia nei rėmas nei blūras, čia papraščiausias kampų patamsinimas.

Soris, tai soris wink.gif , kaip pavadinsi nepagadinsi wink.gif , mano akimis ten kraštai šviesesni.

Pavyzdžiuose g.gif ,tamsesnė ir šviesesnė nuotrauka smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzūkė: 15 balandžio 2009 - 15:00
na nėra ta žuvytės nuotrauka koreguota ką nors pripiešiant ar iškerpant, todėl manau viskas gerai. man asmeniškai nepatiko tik pernelyg nenatūralios spalvos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Marijai @ 2009 04 15, 15:03)

l'eau - aš tikėjausi gero pavyzdžio... Kodėl melavai, kad nedalyvauji?  g.gif


jei nori sužinoti ar koksnors dalyvis dalyvauja konkurse,tai ten,kur sudėtos konkurso foto,pačiam viršuj yra toks langelis "dalyviai",paspaudus ant jo iššsoka visi,konkursuose dalyvavę ar dalyvayjantys SM nariai. Pasispaus ant konkursų skaičiaus prie norimo SM nario matysi kokiuose konkursuose jis dalyvavo,kokios buvo foto ir kiek balsų surinko. jei konkursas dar nesibaigęs,tai matysi,kad tas narys dalyvauja,tačiau nematysi nei su kokia foto,nei kiek balsų jis surinkęs,kol nesibaigs konkursas.
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2009 04 15, 15:53)
o kokia programa tai padaryti?


visagalis photoshop'as smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2009 04 15, 14:57)
user posted image
reje "Šaukštas, peilis ar šakutė - tikras bosas mūs virtuvėj... : o )"
Tai cia super thumbup.gif kad remejai apdovanoja patikusia nuotrauka 4u.gif
sveikinu reje 4u.gif
Atsakyti