Įkraunama...
Įkraunama...

Mažasis pagalbininkas virtuvėje - II dalis

QUOTE(Rustė @ 2009 04 15, 12:39)
galima man balsuoti smile.gif
balsavau už berniuką, kuris pjausto mišrainę ir katinas pakreipęs galvą žiūri, ir už tą, kur fri bulvytes kepa, kur žolės tapetas .
trečia kur mergaitė svogūnus pjausto tongue.gif
geras pasirinkimas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2009 04 15, 12:18)
patikėk, Stebuklė ne su muiline fotografuoja smile.gif

o va mano visos foto su muiline, skirtumas akivaizdus, kur kokybė  ax.gif

bet ir su muiline galima padaryti gražiai ir kokybiškai , tik reikia žinoti ką darai tongue.gif

taip, bet man svarbu bendras vaizdas, jei fotkinama tyčia tarkim pavakarys, tai suprantu blankumą, bet virtuvės foto man turi būti pakankamai ryški ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2009 04 15, 14:15)
taip, bet man svarbu bendras vaizdas, jei fotkinama tyčia tarkim pavakarys, tai suprantu blankumą, bet virtuvės foto man turi būti pakankamai ryški ax.gif



Jei isigijai veidrodini fotoaparata, tai dar nepamaisytu manau tau ir monitoriu susireguliuot wink.gif
Ir nereikia varyt ant muiliniu, ne kiekvienas iperka ne muilinę mirksiukas.gif nemenkink kitų mirksiukas.gif vien todel kad tu turi geresni fotika, nei kiti 4u.gif nes tas issireiskimas "bjaurios muilinės"... ką aš žinau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stebukle: 15 balandžio 2009 - 14:01
QUOTE(Rustė @ 2009 04 15, 13:39)
galima man balsuoti smile.gif
balsavau už berniuką, kuris pjausto mišrainę ir katinas pakreipęs galvą žiūri, ir už tą, kur fri bulvytes kepa, kur žolės tapetas .
trečia kur mergaitė svogūnus pjausto tongue.gif

Galima? O tai kur tada anonimiškumas? ax.gif

Sveikinu nuotraukas - laimėtojas. thumbup.gif Ypač trečiąją. wub.gif O pirma tai super daug apdirbta, bet vadinas galima rėmus dėt ir stipriai padirbėt su spalvom, ryškumu, kontrastais. Ne profai nesupras. biggrin.gif

Kitam konkurse reikėtų įrašyti, kad draudžiama fotografuoti su pigiom ir bjauriom muilinėm, sumažės nuotraukų, bus lengviau pasirinkti ir t.t. lotuliukas.gif Na bet koks pasipūtėliškumas. doh.gif

l'eau - aš tikėjausi gero pavyzdžio... Kodėl melavai, kad nedalyvauji? g.gif

Ačiū už 14 balsų, man tai - labai labai daug, nes sąžiningai užsidirbau 4u.gif O kas kritikavo dirbtinai aprengtą ir pasodintą vaiką, tai taip - aprengiau, pasodinau, nes dar mažytė, pati nevaikšto ir ropoti nemokėjo. O lipdė viską, tešlos buvo ir ant sienų, ir po ja pačia. Paskui puodą maišė su samčiu, krovė tešlos bandeles į jį, receptus skaitė ir virėjo kepurę elegantiškai nusiėmė. Pramoga buvo vaikui ir man. biggrin.gif Be to, visuomet minkydama tešlą duodu ir jai gabaliuką, tik nepersirenginėjame. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marijai: 15 balandžio 2009 - 14:23
QUOTE(Marijai @ 2009 04 15, 15:03)
Galima? O tai kur tada anonimiškumas? ax.gif

Sveikinu nuotraukas - laimėtojas.  thumbup.gif

na man leidžia galimybės taip daryti, todėl ir balsuoju, kažkaip niekas neuždraudė g.gif

dažniausiai balsuoja mano dvyniai, jie nemato nei kieno foto nei fotikus atskiria nei PS išmano..todėl jų balsai natūralūs būna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Marijai @ 2009 04 15, 15:03)
l'eau - aš tikėjausi gero pavyzdžio... Kodėl melavai, kad nedalyvauji?  g.gif

įdėjau paskutinę dieną. ne kartą kartojau kol bus galima dėti nuotraukas ne į temą, tol iš manęs pavyzdžio nebus. aš linkusi iš kitų mokytis, o ne mokyti pati rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Marijai @ 2009 04 15, 15:03)
l'eau - aš tikėjausi gero pavyzdžio... Kodėl melavai, kad nedalyvauji?  g.gif

Pasisakyti nebūtina,o viešinti savo nuotrauką draudžia taisyklės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lady Dy: 15 balandžio 2009 - 14:19
Valerija aš suprantu kad tu jautiesi teisi, tačiau savo pastebėjimus reikėjo rašyti ankščiau iki balsavimo, o ne tą dieną kai vyksta balsavimas (kažkaip neskaniai atrodo lyg konkurencija).
Dėl foto- mano nuomonė irgi buvo tokia, kad nuotrauka buvo šiek tiek redaguota, tačiau ne tokiais elementais ir ne tokiu mastu kurio neleidžia konkurso taisyklės. Technika tobulėja, žmonės domisi, naudoja įvairias programas ''tvarkyti'' nuotraukoms, tame nėra nieko blogo jei tai neprasilenkia su taisyklėm. Jei nuotraukoje būtų akivaizdūs koregavimai (klonavimas, spalvų keitimas, manipuliacijos ir pan.) tiek mes tiek kiti būtų pastebėję iš kart ir tokia nuotrauka nedalyvautų konkurse.
Realiai kartais nuotrauka gali būti tikrai koreguota, o mes/jūs net nesuprasim nes tai padaryta labai natūraliai ir nepastebimai, ir net jei taisyklės bus pažeistos tokia nuotrauka dalyvaus ir net/gal laimės. Tačiau tai tik įrodys kad mes neprofesionalai ir negalim atskirti profesionaliai ir ne koreguotos nuotraukos.

Nemanau kad Žuvytė profesionalė ir norėjo kažką apgaut ir tokiu būdų laimėt schmoll.gif jos nuotraukoje dar nemažai koreguotinų dalykų liko (kreivumas, galima buvo apkarpyti kraštus ir taip nuimti nereikalingus objektus).
Va taip (daug maž) būčiau tvarkiusi aš:

user posted image

Na ar labai matosi kad ji koreguota (jei nežiūrėtumėt į Žuvytės įdėtą nuotrauką)?
Atsakyti
Ruste, o visuose konkursuose turėjo būti anoniminės foto? Pavyzdžiui, "Pavasario šaukliai", "Lygink ir laimėk" bei kalėdiniam?
Papildyta:
QUOTE(Getter @ 2009 04 15, 15:32)
Va taip (daug maž) būčiau tvarkiusi aš:


Na ar labai matosi kad ji koreguota (jei nežiūrėtumėt į Žuvytės įdėtą nuotrauką)?

Nesimato koregavimo, šiek tiek yra, bet nekrenta į akis.
Bet koreguota ar nekoreguota, kadras labai geras, graži akimirka pagauta. biggrin.gif Jeigu nebūtų tiek nušviesinta, išgryninta, nebūtų buvę tiek diskusijų. biggrin.gif Man neapdirbta foto dar gražesnė, ne tokia rėkianti. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marijai: 15 balandžio 2009 - 14:40
QUOTE(Marijai @ 2009 04 15, 15:35)
Ruste, o visuose konkursuose turėjo būti anoniminės foto? Pavyzdžiui, "Pavasario šaukliai", "Lygink ir laimėk" bei kalėdiniam?

taip, visuose.
o kas?
po konkurso jau galima dėti foto kur nori.

na dar daug kas randa nuotraukas Fotokūdroje, tai kituose forumuose ir albumuose nuotraukas dėti galima, na tik aišku ne agitaciniais tikslais.
Atsakyti
Na, iki šiol tokie koregavimai kaip žuvytės nuotraukoj nebuvo leistini g.gif , pirmoj vietoj aš kalbu dėl to vadinamo rėmo/bluro kur ypač į akis krenta palikti ryškesni įrankiai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2009 04 15, 15:42)
taip, visuose.
o kas?
po konkurso jau galima dėti foto kur nori.


Nieko, tik pasidomėjau. 4u.gif
Atsakyti