Įkraunama...
Įkraunama...

Nauris

QUOTE(mmergyte @ 2009 03 29, 23:43)
pazystu berniuka vardu tokiu,ale visi saukia mauru doh.gif  doh.gif  doh.gif


Mums dar sita problema nepasitaike, tik daznai buna, kad sumaiso su Lauriu smile.gif
Atsakyti
Mano pusseserės berniukas Nauris,įdomiai man kažkaip skamba,savo vaikui nedėčiau,dar mano močiutė savo katiną Mauriu vadina,kažkokios asociacijos schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(viilda @ 2009 03 30, 00:03)
Mano pusseserės berniukas Nauris,įdomiai man kažkaip skamba,savo vaikui nedėčiau,dar mano močiutė savo katiną Mauriu vadina,kažkokios asociacijos  schmoll.gif


Kiekvienas pagal savo skoni... smile.gif
Atsakyti
Ar jums is tikro labai dabar svarbu kas ka pasakys? bigsmile.gif
Vardas retas, vardo reiksme aiski, nors gal kam ir nepatinka, tai kam jums dabar cia skaitineti kaip kieno katinas ar suo pavadintas ar su kuo kam sis vardas asocijuojasi? biggrin.gif
Ar norit pasidziaugti, kad dauguma sutinka, kad graziai ir originaliai vaika pavadinot? mirksiukas.gif Jei taip, tai sveikinu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naura14 @ 2009 03 29, 22:18)
Musu zirniuko vardas Nauris, norejom pavadinti Nagliu, bet kai gime, man iskarto tapo Nauriu smile.gif  Man svarbiausia, kad vardas senas, bet retas (kol kas). Noreciau suzinoti Jusu nuomone, nes viena musu mociute buvo ziauriai pries toki varda.. Kaip jums atrodo?

Mums toks berniuko vardas thumbup.gif biggrin.gif Buvom išvadinti Lauriu, Mauriu ir net Hauriu lotuliukas.gif Ir mums dzin lotuliukas.gif Močiutėm, seneliam nepatiko, bet jie tik dabar prisipažino; kai pranešėm, kaip pavadinom sūnelį, kraipė galvas, sakė: keistas, įdomus, negirdėtas rolleyes.gif
Atsakyti
man negrazus, sugalvok tu man doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rassim: 30 kovo 2009 - 08:51
QUOTE(rassim @ 2009 03 30, 09:50)
man negrazus, sugalvok tu man  doh.gif

Pažiūrėk vardų žinyne, nereiks nieko sugalvot mirksiukas.gif
Atsakyti
Fifty Fifty rolleyes.gif
Pliusas, kad rinkotes lietuvišką, retą vardą thumbup.gif
Atsakyti
Man nelabai... ax.gif
Atsakyti
Nauris, Nauris negirdetas toks vardas g.gif , bet gal nieko visai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(GiedrėM @ 2009 03 30, 09:50)
Mums toks berniuko vardas  thumbup.gif  biggrin.gif  Buvom išvadinti Lauriu, Mauriu ir net Hauriu lotuliukas.gif  Ir mums dzin lotuliukas.gif Močiutėm, seneliam nepatiko, bet jie tik dabar prisipažino; kai pranešėm, kaip pavadinom sūnelį, kraipė galvas, sakė: keistas, įdomus, negirdėtas rolleyes.gif


Gal kuriam Nauriu, bet ne Lauriu, Mauriu ir Hauriu lotuliukas.gif partija? Kartu bus lengviau atsilaikyti nuo puolanciuju minios.. Nors jei kas laika atsuktu atgal, tikrai neduociau kito vardo. schmoll.gif O darzelyje labai gerai, nes jei kazka pasakai apie Nauri, tai visi zino, kad cia kalbama apie vaikiuka is zvirbliuku grupes.. Man atrodo labai nefaina , kai pvz.; grupeje buna 3 ar 4 vaikai tais paciais vardais, aukletoja pasaukia ir visi bendravardziai suklusta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(naura14 @ 2009 03 30, 11:37)
Gal kuriam Nauriu, bet ne Lauriu, Mauriu ir Hauriu  lotuliukas.gif  partija? Kartu bus lengviau atsilaikyti nuo puolanciuju minios.. Nors jei kas laika atsuktu atgal, tikrai neduociau kito vardo.  schmoll.gif  O darzelyje labai gerai, nes jei kazka pasakai apie Nauri, tai visi zino, kad cia kalbama apie vaikiuka is zvirbliuku grupes.. Man atrodo labai nefaina , kai pvz.; grupeje buna 3 ar 4 vaikai tais paciais vardais, aukletoja pasaukia ir visi bendravardziai suklusta smile.gif


Puolanciuju minios? blink.gif g.gif Tai kad dziaugetes, kad kaip tik daugumai cia patinka... o del Maurio - tai teko sutikti italu, vardu Mauro, - visai normaliai ir sis variantas smile.gif Nors Nauris man asmeniskai nelabai 4u.gif
Atsakyti